אני רוצה למכור יותר

אני רוצה למכור יותר

יועץ להגדלת מכירות…יש לנו מוצר, תכננו לשווק מוצר, תכננו להקים עסק ולשווק שירותים, למעשה יש לנו את הרעיון, יש לנו את המוצר, יש לנו את הקונספט לשירות שאנו רוצים לשווק….אבל משהו חסר לנו…והחסר הזה הוא המכירות…כיצד אנו מוכרים, כיצד אנו מביאים את המוצר שמבחינתנו הוא המילה האחרונה בתחומו למכירה….נבהלנו כאשר ניסינו להתחיל לשווק אותו כי השוק הגיב לנו בקרירות…הי..מה קרה…מה זה לא להיט כמו שחשבנו, זה לא הולך בישראל כמו שזה הולך בגרמניה….מדוע השוק הישראלי מתיחס למוצר שלנו כך….אז ככה..למדו והשכילו…זה לא שהשוק מתיחס אליכם כך…יכול להיות שהמוצר או השירות שלכם "פגז" אבל אם לא בניתם לו אסטרטגית שיווק וטקטיקת מכירות…לדוגמא אם לא יצרתם אתם את הביקוש למוצר (מה שקורה כמעט בכול מוצר) איך תרצו שהוא יחטף….מוצר חדש כישן חייב שתהיה לו אסטרטגיה שיווקית ויותר מ-10 טקטיקות של מכירה….רק בצורה כזאת מוצר יוכל להמכר בהתאם לציפיות שלכם….אתם חייבים להפנים בשביל זה יש יועצי שיווק, בשביל זה יש מי שמומחה בתחום השיווק והמכירות…לקחת את המוצר שלכם ליצור לו דרישה לבנות לו אסטרטגיה ולהכין לו כמה שיותר טקטיקות מכירתיות….רוצים לדעת עוד…התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן