יועץ שיווק במרכז

יועץ שיווק במרכז

ייעוץ עסקי או יועץ עסקי זה תפקיד לא שגרתי.

וכאשר אני מתכוון לא שגרתי אני מתכוון לאופי הפעילות שהוא צריך לייצר עבוד העסק החברה או הארגון צריך להיות שונה בתכלית השינוי מאלמנטים סטנדרטיים המאפיינים גישה מונוטונית, אחידה, לא קופצת החוצה ובטח לא מלאה פתרונות, רעיונות, דמיון, וניהול שונה בחשיבה אחרת של העסק.

 להיות יועץ עסקי זה לחשוב שונה מכול חשיבה קונבנציונלית וסדורה בתחום העסק, ניהולו, ניווט הכספים שבו, תיעול הכספים לאן? ותמהיל השיווק, הדרך השיווקית ובעקבותיה המכירות והפרסום!

 לא! מונוטוניות ושגרה זאת לא הדרך שלי "אני לא אכתוב שלט מעל העסק" "ירדן חנות לנעלים" אני יכוון את כיתוב השלט ל: "כאן מוכרים נעליים שתוכלי להשוויץ איתם" בכלל, כול המסדרונות המקיפים את הניהול העכשווי המודרני לא נלמד במוסדות ההשכלה לתואר כזה או אחר, המציאות העסקית, האקלים העסקי, הוא זה שמכתיב ליועץ עסקי מקצועי את התוואי להמשך קיומו של העסק.

 כמי שנותן ייעוץ עסקי, המשנה שלי היא להמציא עול יום את העסק מחדש, המשנה שלי אומרת "בואו נהפוך את העסק לדבר מעניין שיסקרן ויעניין עוד יותר את הלקוחות הקיימים וגם הלקוחות הפוטנציאלים" אני לא יכול להסתפק בכלים פשוטים ומשעממים, בכדי לסקרן את הלקוח, לגעת בלקוח, אני אדאג לעשות זאת בדרכים "אחרות" "שונות" פחות שגרתיות, מכיוון שאני לא מאמין בעסק שעומד וצועד במקום.

 גברת שבתאי יוצאת לקניות בשוק מחנה יהודה 

גם בעסקים חדשים, במיזמים חדשים הראייה שלי תהיה שונה מראייה סטנדרטית של פתיחה או הקמה של X מוצר או שירות, אני ישתמש בכול הכלים העומדים לרשותי על מנת להכניס את הכסף לעסק לא ע"י בניית תכניות עסקיות לבנקים לקבלת מימון (גם זה יהיה) אבל אני כן אבסס את העסק או המיזם בכניסה של כספים כתוצאה ממכירה, ובצמצום ההוצאה על מנת להרחיב את הפער בין עלות למחיר המכירה.

כן, אני יודע, אני זן שונה בייעוץ עסקי או בהובלה של עסקים חברות וארגונים, אבל הדרך שלי מביאה את ההצלחה ואת הנכון לעסקים, לשמחתי יש את האנשים שהבינו ששגרה, מונוטוניות, חזרה על פרמטרים קבועים, ניתוח יום יומי של התוצאות העסקיות שלהם לא זה מה שיביא את העסק החברה או הארגון למיצוי והצלחה, לא זה שיכניס את ה-אקסטרה הכנסה לבעלי העסקים ויגרום לרווחתם ורווחת משפחותיהם.

לא, אני לא מתפשר בטוב, אני נעצר במצוינות, אני מבין שקיומם של עסקים רבים מוטל ביכולת שלהם לנהל את העסק בדרך שונה ולפעול בתוך העסק או החברה בדרך חדשה ולא שגרתית היא הערובה להישרדות ולהצלחה.

על תתפשרו על הרגיל, עסקים דורשים שינוי, התחרות חונקת, הלקוח הישראלי הרבה יותר מפונק כי הוא יודע שהוא ה"מלך" זה לא משחק בגולות, זה משחק בחיים של אנשים, בעלי עסקים ומנהלי חברות, זה משחק של חיים זה משחק של התרסקות.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן