אם אגו לא מנהלים עסקים

אם אגו לא מנהלים עסקים

יועץ עסקי, למה אתה חייב יועץ עסקי, למה רק יועץ עסקי "טוב" יכול לתת לך את התמורה מהעסק שלך"

יש כאלה מנהלי עסקים או מנכלים של חברות שיגידו לך "אני יודע הכול" "השוק לא טוב עכשיו" "אי אפשר להרוויח בתקופה הזאת" "לא ניתן לסמוך על עובדים" "צריך לעשות הכול לבד" "הלקוחות בעיתיים" "עובדים טובים חסרים בתחום שלנו" הממשלה מציקה לנו" "המיסים הורגים אותנו" "הרגולציה מפריעה לנו" "הרוחות והסערות החורף הזה משפיעים על העסקים שלנו"…האמת ש-מי שמוצא כול כך הרבה סיבות מדוע העסק שלו לא מרוויח, או העסק שלו מפסיד, או העסק שלו לא מתפתח, חבל שימשיך ולאחוז בהגה הספינה ועדיף שיסגור בכדי לא להפסיד עוד כספים ולהיות מתוסכל עם עצמו! איש עסקים שיפרוט בפניך את כול הסיבות ללמה לא הוא לא איש עסקים או מנהל עסקים שיכול כן להצליח או לקיים את עסקו, אני מאמין שבעל עסק כזה יכול כן להצליח רק עם ישחרר את עצמו מניהול העסק וייתן ליועץ עסקי או מי שעוסק בייעוץ עסקי לבחון ולהוביל עבורו את העסק שלו. כי באמת, מתוך ניסיון חיים עסקי רב השנים אני ממליץ לו לסגור את עיסקו על מנת שלא יגרום נזק בלתי הפיל לו ולמשפחתו.

לעסקים יש בעיות, בפרט היום, כאשר הבסיס האיתן של כול עסק מזדעזע את כניסת מתחרה חדש לתחום, עת הרגולציה משנה מהלכים מדי יום ביומו, את פני השוק והכלכלה לא יציבים, עת הפרסום כבר לא נראה ע"י אנשים או לקוחות פוטנציאלים בגלל המסה הנוראה שמעוורת את עיני הלקוחות הפוטנציאלים, והפתרון לכול זה עם כול הצניעות לשכור יועץ עסקי פעיל אשר יוכל לראות ולטפל בעסק מתוך ראייה חיצונית ולא ראייה פנימית אשר תשבה אותו לתחלואי העסק או החברה.

יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זה לא מותרות. יועץ עסקי ואימון עסקי נעשה ע"י מומחה מקצועי "איש עסקים" אשר יש לו יכולת להוביל מהלכים, יועץ עסקי זה אדם שמחויב לקחת את העסק לכיוונים של יישור הצלחה ושגשוג. בדיוק כמו שילדנו לא מחונכים ע"י עצמם אלה יש להם הורים ומחנכים כך עסקים חייבים ליווי של יועץ עסקי מלווה עסקי או ייעוץ עסקי.

הדברים לא נכתבים בגלל שיועץ כזה או אחר מחפש לו פרנסה או ליהנות משכר אשר לא מגיע לו, ההפך הוא הנכון. יועץ עסקי הוא גורם הכנסה לעסק או לחברה, וכול יום השתאות אם ההחלטה לקחת יועץ עסקי שיש לו את הכישורים הדרושים להוביל עסקים הוא יום בו העסק מפסיד, ומפסיד בגדול.

ראו, תמיד הסתכלנו בפליאה על מערך העסקים באמריקה הגדולה, למעשה גם כאן שנכנסו הרשתות הגדולות הם לימדו אותנו כולם איך מתייחסים ללקוחות, מהו שירות לקוחות, ממי אנו באמת מתפרנסים ואיך באמת הרשתות הגדולות והעסקים באמריקה עובדים. אני יכול לספר לכם שמתוך המחקר האחרון שפורסם בארצות הברית בשנת 2011 למעלה מ-66% מהעסקים והחברות עובדים עם יועצים עסקיים, יועצי שיווק, יועצי פרסום וכאלה שעושים אימון עסקי.

ייעוץ עסקי זאת לא המצאה של יוצא צבא כזה או מאמן ספורט אחר או כוכב ראליטי מפורסם או פחות מפורסם, יועץ עסקי מקצועי זה חובה בכול עסק ובפרט בעסקים היום.   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן