אם אגו לא מנהלים עסקים

אם אגו לא מנהלים עסקים

יועץ עסקי, למה אתה חייב יועץ עסקי, למה רק יועץ עסקי "טוב" יכול לתת לך את התמורה מהעסק שלך"

יש כאלה מנהלי עסקים או מנכלים של חברות שיגידו לך "אני יודע הכול" "השוק לא טוב עכשיו" "אי אפשר להרוויח בתקופה הזאת" "לא ניתן לסמוך על עובדים" "צריך לעשות הכול לבד" "הלקוחות בעיתיים" "עובדים טובים חסרים בתחום שלנו" הממשלה מציקה לנו" "המיסים הורגים אותנו" "הרגולציה מפריעה לנו" "הרוחות והסערות החורף הזה משפיעים על העסקים שלנו"…האמת ש-מי שמוצא כול כך הרבה סיבות מדוע העסק שלו לא מרוויח, או העסק שלו מפסיד, או העסק שלו לא מתפתח, חבל שימשיך ולאחוז בהגה הספינה ועדיף שיסגור בכדי לא להפסיד עוד כספים ולהיות מתוסכל עם עצמו! איש עסקים שיפרוט בפניך את כול הסיבות ללמה לא הוא לא איש עסקים או מנהל עסקים שיכול כן להצליח או לקיים את עסקו, אני מאמין שבעל עסק כזה יכול כן להצליח רק עם ישחרר את עצמו מניהול העסק וייתן ליועץ עסקי או מי שעוסק בייעוץ עסקי לבחון ולהוביל עבורו את העסק שלו. כי באמת, מתוך ניסיון חיים עסקי רב השנים אני ממליץ לו לסגור את עיסקו על מנת שלא יגרום נזק בלתי הפיל לו ולמשפחתו.

לעסקים יש בעיות, בפרט היום, כאשר הבסיס האיתן של כול עסק מזדעזע את כניסת מתחרה חדש לתחום, עת הרגולציה משנה מהלכים מדי יום ביומו, את פני השוק והכלכלה לא יציבים, עת הפרסום כבר לא נראה ע"י אנשים או לקוחות פוטנציאלים בגלל המסה הנוראה שמעוורת את עיני הלקוחות הפוטנציאלים, והפתרון לכול זה עם כול הצניעות לשכור יועץ עסקי פעיל אשר יוכל לראות ולטפל בעסק מתוך ראייה חיצונית ולא ראייה פנימית אשר תשבה אותו לתחלואי העסק או החברה.

יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זה לא מותרות. יועץ עסקי ואימון עסקי נעשה ע"י מומחה מקצועי "איש עסקים" אשר יש לו יכולת להוביל מהלכים, יועץ עסקי זה אדם שמחויב לקחת את העסק לכיוונים של יישור הצלחה ושגשוג. בדיוק כמו שילדנו לא מחונכים ע"י עצמם אלה יש להם הורים ומחנכים כך עסקים חייבים ליווי של יועץ עסקי מלווה עסקי או ייעוץ עסקי.

הדברים לא נכתבים בגלל שיועץ כזה או אחר מחפש לו פרנסה או ליהנות משכר אשר לא מגיע לו, ההפך הוא הנכון. יועץ עסקי הוא גורם הכנסה לעסק או לחברה, וכול יום השתאות אם ההחלטה לקחת יועץ עסקי שיש לו את הכישורים הדרושים להוביל עסקים הוא יום בו העסק מפסיד, ומפסיד בגדול.

ראו, תמיד הסתכלנו בפליאה על מערך העסקים באמריקה הגדולה, למעשה גם כאן שנכנסו הרשתות הגדולות הם לימדו אותנו כולם איך מתייחסים ללקוחות, מהו שירות לקוחות, ממי אנו באמת מתפרנסים ואיך באמת הרשתות הגדולות והעסקים באמריקה עובדים. אני יכול לספר לכם שמתוך המחקר האחרון שפורסם בארצות הברית בשנת 2011 למעלה מ-66% מהעסקים והחברות עובדים עם יועצים עסקיים, יועצי שיווק, יועצי פרסום וכאלה שעושים אימון עסקי.

ייעוץ עסקי זאת לא המצאה של יוצא צבא כזה או מאמן ספורט אחר או כוכב ראליטי מפורסם או פחות מפורסם, יועץ עסקי מקצועי זה חובה בכול עסק ובפרט בעסקים היום.   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן