אם אגו לא מנהלים עסקים

אם אגו לא מנהלים עסקים

יועץ עסקי, למה אתה חייב יועץ עסקי, למה רק יועץ עסקי "טוב" יכול לתת לך את התמורה מהעסק שלך"

יש כאלה מנהלי עסקים או מנכלים של חברות שיגידו לך "אני יודע הכול" "השוק לא טוב עכשיו" "אי אפשר להרוויח בתקופה הזאת" "לא ניתן לסמוך על עובדים" "צריך לעשות הכול לבד" "הלקוחות בעיתיים" "עובדים טובים חסרים בתחום שלנו" הממשלה מציקה לנו" "המיסים הורגים אותנו" "הרגולציה מפריעה לנו" "הרוחות והסערות החורף הזה משפיעים על העסקים שלנו"…האמת ש-מי שמוצא כול כך הרבה סיבות מדוע העסק שלו לא מרוויח, או העסק שלו מפסיד, או העסק שלו לא מתפתח, חבל שימשיך ולאחוז בהגה הספינה ועדיף שיסגור בכדי לא להפסיד עוד כספים ולהיות מתוסכל עם עצמו! איש עסקים שיפרוט בפניך את כול הסיבות ללמה לא הוא לא איש עסקים או מנהל עסקים שיכול כן להצליח או לקיים את עסקו, אני מאמין שבעל עסק כזה יכול כן להצליח רק עם ישחרר את עצמו מניהול העסק וייתן ליועץ עסקי או מי שעוסק בייעוץ עסקי לבחון ולהוביל עבורו את העסק שלו. כי באמת, מתוך ניסיון חיים עסקי רב השנים אני ממליץ לו לסגור את עיסקו על מנת שלא יגרום נזק בלתי הפיל לו ולמשפחתו.

לעסקים יש בעיות, בפרט היום, כאשר הבסיס האיתן של כול עסק מזדעזע את כניסת מתחרה חדש לתחום, עת הרגולציה משנה מהלכים מדי יום ביומו, את פני השוק והכלכלה לא יציבים, עת הפרסום כבר לא נראה ע"י אנשים או לקוחות פוטנציאלים בגלל המסה הנוראה שמעוורת את עיני הלקוחות הפוטנציאלים, והפתרון לכול זה עם כול הצניעות לשכור יועץ עסקי פעיל אשר יוכל לראות ולטפל בעסק מתוך ראייה חיצונית ולא ראייה פנימית אשר תשבה אותו לתחלואי העסק או החברה.

יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זה לא מותרות. יועץ עסקי ואימון עסקי נעשה ע"י מומחה מקצועי "איש עסקים" אשר יש לו יכולת להוביל מהלכים, יועץ עסקי זה אדם שמחויב לקחת את העסק לכיוונים של יישור הצלחה ושגשוג. בדיוק כמו שילדנו לא מחונכים ע"י עצמם אלה יש להם הורים ומחנכים כך עסקים חייבים ליווי של יועץ עסקי מלווה עסקי או ייעוץ עסקי.

הדברים לא נכתבים בגלל שיועץ כזה או אחר מחפש לו פרנסה או ליהנות משכר אשר לא מגיע לו, ההפך הוא הנכון. יועץ עסקי הוא גורם הכנסה לעסק או לחברה, וכול יום השתאות אם ההחלטה לקחת יועץ עסקי שיש לו את הכישורים הדרושים להוביל עסקים הוא יום בו העסק מפסיד, ומפסיד בגדול.

ראו, תמיד הסתכלנו בפליאה על מערך העסקים באמריקה הגדולה, למעשה גם כאן שנכנסו הרשתות הגדולות הם לימדו אותנו כולם איך מתייחסים ללקוחות, מהו שירות לקוחות, ממי אנו באמת מתפרנסים ואיך באמת הרשתות הגדולות והעסקים באמריקה עובדים. אני יכול לספר לכם שמתוך המחקר האחרון שפורסם בארצות הברית בשנת 2011 למעלה מ-66% מהעסקים והחברות עובדים עם יועצים עסקיים, יועצי שיווק, יועצי פרסום וכאלה שעושים אימון עסקי.

ייעוץ עסקי זאת לא המצאה של יוצא צבא כזה או מאמן ספורט אחר או כוכב ראליטי מפורסם או פחות מפורסם, יועץ עסקי מקצועי זה חובה בכול עסק ובפרט בעסקים היום.   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן