אימון עסקי בשרון

חיפשתם אימון עסקי בשרון? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


כל בעל העסק יודע או לומד עם הזמן שלא פשוט להיות במקום הזה. אמנם מדובר על עצמאות מחלטת, ההיפך מעבודה שכירה. החלום של רבים הוא להקים עסק ומדובר בהחלט במצב תודעתי מאוד נעים למי שאוהב את זה. אום לא פשוט להקים עסק ולע אחת כמה וכמה לשמור על העסק לאורך שנים, לגרום למצב קבוע של צמיחה, רווחיות והצלחה שיווקית. יש להבין ולהכיר את התחום, להבין את רזי עולם העסקים ומעבר לכך להיות עם האצבע על הדופק במציאות פיננסית שאינה נשארת דוממה אלא דינאמית למדי.

לאורך השנים האחרונות החלו יותר ויותר בעלי עסקים להבין שהם צריכים את הליווי ואת העזרה העסקית המקצועית והדבר בא לידי ביטוי בתופעה שהלכה והתפתחה גם כן לאורך השנים האחרונות והיא האימון. ליווי עסקי רציף ומתמיד היא אחד הכלים הטובים ביותר שניתן לאמץ כיום כדי לשמור על מצב חיובי של העסק ושל מצב הרוח. הרי כאשר אנו מפעילים עסק נורא קשה להיות מודעים לכל מה שקורה ולא תמיד אפשר להרים את הראש מעל לדלפק או לספרי החשבונות ולהתחיל לעשות "חושבים" על המצב ועל השיפור שלו.

יזמות פתיחת עסק ניהול עסק

אימון עסקי בשרון ובכל מקום אחר יכול לעזור במובנים רבים, משום שככל שתהליך האימון מתקדם, כך ניתן להיות מודעים יותר, להבין היכן ממוקמות נקודות תורפה והחולשה, מהם העוגנים והיכן ניתן למנף את היתרונות. לכל אחת מן הנקודות יש עולם שלם של תורות שיכולות לעזור ותפקידו של המאמן הוא ללכת עקב בצד אגודל בכל הנוגע לקבל החלטות, לשימור מצב חיובי קיים וכמובן לבצע רפורמות שונות ומגוונות כדי לשפר את מה שלא טוב.

החיבור בין העולם העסקי ובין עולם האימון הוא טבעי לחלוטין, משום שלא תמיד לאדם היחיד יש את כל הכלים, את כל המשמעות העצמית ואת כל המוטיבציה לשנות, לשאול שאלות ולקדם מהלכים, אלא צריך מישהו שיעזור לו שיאמן אותו, שיגדיר איתו את היעדים ואת תאריך היעד של כל הישג. כך ניתן לקדם את העסק באופן הנכון והבריא ביותר לכולם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן