אימון עסקי בשרון

חיפשתם אימון עסקי בשרון? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


כל בעל העסק יודע או לומד עם הזמן שלא פשוט להיות במקום הזה. אמנם מדובר על עצמאות מחלטת, ההיפך מעבודה שכירה. החלום של רבים הוא להקים עסק ומדובר בהחלט במצב תודעתי מאוד נעים למי שאוהב את זה. אום לא פשוט להקים עסק ולע אחת כמה וכמה לשמור על העסק לאורך שנים, לגרום למצב קבוע של צמיחה, רווחיות והצלחה שיווקית. יש להבין ולהכיר את התחום, להבין את רזי עולם העסקים ומעבר לכך להיות עם האצבע על הדופק במציאות פיננסית שאינה נשארת דוממה אלא דינאמית למדי.

לאורך השנים האחרונות החלו יותר ויותר בעלי עסקים להבין שהם צריכים את הליווי ואת העזרה העסקית המקצועית והדבר בא לידי ביטוי בתופעה שהלכה והתפתחה גם כן לאורך השנים האחרונות והיא האימון. ליווי עסקי רציף ומתמיד היא אחד הכלים הטובים ביותר שניתן לאמץ כיום כדי לשמור על מצב חיובי של העסק ושל מצב הרוח. הרי כאשר אנו מפעילים עסק נורא קשה להיות מודעים לכל מה שקורה ולא תמיד אפשר להרים את הראש מעל לדלפק או לספרי החשבונות ולהתחיל לעשות "חושבים" על המצב ועל השיפור שלו.

יזמות פתיחת עסק ניהול עסק

אימון עסקי בשרון ובכל מקום אחר יכול לעזור במובנים רבים, משום שככל שתהליך האימון מתקדם, כך ניתן להיות מודעים יותר, להבין היכן ממוקמות נקודות תורפה והחולשה, מהם העוגנים והיכן ניתן למנף את היתרונות. לכל אחת מן הנקודות יש עולם שלם של תורות שיכולות לעזור ותפקידו של המאמן הוא ללכת עקב בצד אגודל בכל הנוגע לקבל החלטות, לשימור מצב חיובי קיים וכמובן לבצע רפורמות שונות ומגוונות כדי לשפר את מה שלא טוב.

החיבור בין העולם העסקי ובין עולם האימון הוא טבעי לחלוטין, משום שלא תמיד לאדם היחיד יש את כל הכלים, את כל המשמעות העצמית ואת כל המוטיבציה לשנות, לשאול שאלות ולקדם מהלכים, אלא צריך מישהו שיעזור לו שיאמן אותו, שיגדיר איתו את היעדים ואת תאריך היעד של כל הישג. כך ניתן לקדם את העסק באופן הנכון והבריא ביותר לכולם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן