אימון אישי

אימון אישי לבעלי עסקים

אימון אישי הפך למקובל ונפוץ ביותר ויותר תחומים, כאשר אנשים מבקשים לצאת לרגע מהמסלול והדרך אותם הם מכירים היטב ולפרוץ אל מעבר לגבולות של עצמם. ישנם אנשים המסתייעים בסוג כזה של אימון במטרה לשפר את חייהם: להשתחרר מזוגיות שאינה מיטיבה, למציאת עבודה טובה יותר, לשיפור ביטחון עצמי ועוד. בתחומים העסקיים מדובר בתהליך שנולד מתוך ההבנה כי ישנם לא מעט בעלי עסקים המביאים מקצועיות בלתי מתפשרת בתחום בו בחרו לעסוק, אולם מתקשים בהתנהלות בתחומים אחרים ומחייבים של עולם העסקים, מה שמונע מהם את ההצלחה הנכספת.

בעלי עסקים נוהגים לפנות לשירותיו של מאמן עסקי במצבים שונים, בניהם: עם פתיחת העסק. כבר בשלב היזמות, בו העסק קורם עור וגידים, ישנם מי שמבינים כי לא נכון יהיה לעשות זאת לבד. הרעיון החדשני והמצוין בפני עצמו אינו מספק, ונדרש ידע והבנה בתחומים רבים נוספים בניהם תנאי אשראי, התנהלות מול בנקים, התנהלות מול ספקים, מיתוג, שיווק, התמודדות עם תחרות, מדדי איכות ועוד.

אימון אישי על ידי יועץ מנוסה

יועץ מנוסה המכיר היטב את התחומים הללו, יסייע בעדם לצאת לדרך עם טעויות מעטות ככל האפשר, וישפר משמעותית את הסיכויים להצליח. שלב נוסף בו פונים בעלי עסקים לקבלת עזרה הוא כאשר הם מובילים עסק מצליח ברמה מסוימת אך תקוע. מאגר לקוחות יציב, הכנסה מספקת, אך מלווה בתחושה כי התוצאה אינה מצדיקה את המאמץ. במקרים כאלה יועץ מנוסה יוכל לבחון את הדברים ולמצוא את הדרך לפרוץ את תקרת הזכוכית. האפשרות הנוספת והפחות מומלצת היא הפניה ליועץ כאשר העסק כבר במשבר, על מנת לחפש יחד את הסיבות לקושי ואת הפתרונות, בראייתו של איש מקצוע מנוסה.

בפניה לדורון עמית, מאמן עסקי ואישי מנוסה, תוכלו לקבל ליווי מקצועי ומנוסה בכל שלב שתבחרו, על מנת להצמיח את העסק לגבהים חדשים.

אימון אישי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן