אימון אישי

אימון אישי לבעלי עסקים

אימון אישי הפך למקובל ונפוץ ביותר ויותר תחומים, כאשר אנשים מבקשים לצאת לרגע מהמסלול והדרך אותם הם מכירים היטב ולפרוץ אל מעבר לגבולות של עצמם. ישנם אנשים המסתייעים בסוג כזה של אימון במטרה לשפר את חייהם: להשתחרר מזוגיות שאינה מיטיבה, למציאת עבודה טובה יותר, לשיפור ביטחון עצמי ועוד. בתחומים העסקיים מדובר בתהליך שנולד מתוך ההבנה כי ישנם לא מעט בעלי עסקים המביאים מקצועיות בלתי מתפשרת בתחום בו בחרו לעסוק, אולם מתקשים בהתנהלות בתחומים אחרים ומחייבים של עולם העסקים, מה שמונע מהם את ההצלחה הנכספת.

בעלי עסקים נוהגים לפנות לשירותיו של מאמן עסקי במצבים שונים, בניהם: עם פתיחת העסק. כבר בשלב היזמות, בו העסק קורם עור וגידים, ישנם מי שמבינים כי לא נכון יהיה לעשות זאת לבד. הרעיון החדשני והמצוין בפני עצמו אינו מספק, ונדרש ידע והבנה בתחומים רבים נוספים בניהם תנאי אשראי, התנהלות מול בנקים, התנהלות מול ספקים, מיתוג, שיווק, התמודדות עם תחרות, מדדי איכות ועוד.

אימון אישי על ידי יועץ מנוסה

יועץ מנוסה המכיר היטב את התחומים הללו, יסייע בעדם לצאת לדרך עם טעויות מעטות ככל האפשר, וישפר משמעותית את הסיכויים להצליח. שלב נוסף בו פונים בעלי עסקים לקבלת עזרה הוא כאשר הם מובילים עסק מצליח ברמה מסוימת אך תקוע. מאגר לקוחות יציב, הכנסה מספקת, אך מלווה בתחושה כי התוצאה אינה מצדיקה את המאמץ. במקרים כאלה יועץ מנוסה יוכל לבחון את הדברים ולמצוא את הדרך לפרוץ את תקרת הזכוכית. האפשרות הנוספת והפחות מומלצת היא הפניה ליועץ כאשר העסק כבר במשבר, על מנת לחפש יחד את הסיבות לקושי ואת הפתרונות, בראייתו של איש מקצוע מנוסה.

בפניה לדורון עמית, מאמן עסקי ואישי מנוסה, תוכלו לקבל ליווי מקצועי ומנוסה בכל שלב שתבחרו, על מנת להצמיח את העסק לגבהים חדשים.

אימון אישי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן