איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

צינורות השיווק מקבלים חיזוק ותנופה אדירה מכוון האפליקציות ל-אנדרואיד וה-IPHONE

יבוא יום ולכול עסק בישראל תהיה אפליקציה ייעודית שתוביל את לקוחותיו אליו.

זה לא עניין של הרבה זמן, אבל אני כ-יועץ שיווק רואה את האפליקציות הייעודיות כיעד הבא במערכות השיווק של לקוחותיי העסקיים והמוסדיים כאחד.

הכוח הטמון באפליקציה ייעודית לכול עסק וחברה הינו רב עוצמה ויגבר על כלי פרסום מוכרים אחרים שאנו משתמשים איתם או מפרסמים דרכם היום.

אני והצוות שלי לקחנו לנו למטרה לפעול ליצירה של אפליקציה בעלות נמוכה לכול עסק שאותו נשכנע באמינות ויושר כי האפליקציה לעסקו הוא הדבר הבא המבדל אותו משאר מתחריו.

כ-יועץ שיווק, יש לאפליקציות כוח רב א) ביצירת לקוחות חדשים ב) בשמירה על לקוחות קיימים, ג) במתן שירות לקוחות (דבר אשר שומר את הלקוח קרוב לעסק או החברה).

 כבר היום ישנם הרבה מאד חברות ותאגידים שהטמיעו אפליקציות ייעודיות בעסקם, קחו לדוגמא את סופר פארם, וניו פארם, ופיצה האט, ופיצה דומינו, ומוזס, וכללית, ובורגר ראנץ,  ועוד רבות האפליקציות המשרתות חברות, עסקים ותאגידים.

 בסקר חודשי המפורסם ע"י עיתוני הכלכלה בישראל נמצא כי אנשים מחפשים עסקים יותר בסמארטפונים מאשר ברשתות החברתיות או ב-מדיה.

 בנייה של אפליקציות ייעודית לכול עסק היא לא דבר של מה בכך, אפליקציה חייבת שיהיו לה מספר פרמטרים להצלחה, הראשונה זה עיצוב האפליקציה מבחינה גרפית, השנייה זו הפונקציונאליות של האפליקציה, השלישית זו ההתאמה של האפליקציה לשרשרת הייצור והאספקה של העסק, והרביעית התאמת האפליקציה גם במחשבי העסק על מנת שהכול ידבר ויזרום ביחד.

האמת שלא קשה היום לקבל את הטכנולוגיה הזאת בבתי תוכנה אשר מפתחים אפליקציות ייעודיות לעסקים וכ"ד. יש אפילו כאלה שיש להם על המדף מבנה בסיסי שיכול להתלבש על סקטורים עסקיים ולשמש להם כאפליקציית הבית ובמחיר השווה לכול כיס.

לא להיות שבויים בקונספציות ישנות-קראו

 תארו לכם מצב שעוד מספר רב של שנים אפליקציות יהיו בתוך האתרים (כבר היום זה קיים) אבל לדוגמא "מוסך" שעכשיו ענף המוסכים הולך לפרוח עקב שינוי תנאי הרגולטור, יש ברשותו אפליקציה, הניתנת להורדה מאתר המוסך, ומאפשרת ללקוח להזמין תור, לקבל תזכורות מתי הוא צריך להופיע לטיפול, מה קורה בזמן הטיפול, ומתי לבוא לקחת את הרכב או שיביאו את הרכב ללקוח. זאת הייתה נקודה מני רבות על האפשרות המעניינת והמתקדמת ביישום אפליקציה לכול עסק או חברה בישראל.

אני בהחלט מצפה כי עסקים יטמיעו שאפליקציה ייעודית לעסק תחשב בדיוק כמו שימוש במחשב בעסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן