איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

צינורות השיווק מקבלים חיזוק ותנופה אדירה מכוון האפליקציות ל-אנדרואיד וה-IPHONE

יבוא יום ולכול עסק בישראל תהיה אפליקציה ייעודית שתוביל את לקוחותיו אליו.

זה לא עניין של הרבה זמן, אבל אני כ-יועץ שיווק רואה את האפליקציות הייעודיות כיעד הבא במערכות השיווק של לקוחותיי העסקיים והמוסדיים כאחד.

הכוח הטמון באפליקציה ייעודית לכול עסק וחברה הינו רב עוצמה ויגבר על כלי פרסום מוכרים אחרים שאנו משתמשים איתם או מפרסמים דרכם היום.

אני והצוות שלי לקחנו לנו למטרה לפעול ליצירה של אפליקציה בעלות נמוכה לכול עסק שאותו נשכנע באמינות ויושר כי האפליקציה לעסקו הוא הדבר הבא המבדל אותו משאר מתחריו.

כ-יועץ שיווק, יש לאפליקציות כוח רב א) ביצירת לקוחות חדשים ב) בשמירה על לקוחות קיימים, ג) במתן שירות לקוחות (דבר אשר שומר את הלקוח קרוב לעסק או החברה).

 כבר היום ישנם הרבה מאד חברות ותאגידים שהטמיעו אפליקציות ייעודיות בעסקם, קחו לדוגמא את סופר פארם, וניו פארם, ופיצה האט, ופיצה דומינו, ומוזס, וכללית, ובורגר ראנץ,  ועוד רבות האפליקציות המשרתות חברות, עסקים ותאגידים.

 בסקר חודשי המפורסם ע"י עיתוני הכלכלה בישראל נמצא כי אנשים מחפשים עסקים יותר בסמארטפונים מאשר ברשתות החברתיות או ב-מדיה.

 בנייה של אפליקציות ייעודית לכול עסק היא לא דבר של מה בכך, אפליקציה חייבת שיהיו לה מספר פרמטרים להצלחה, הראשונה זה עיצוב האפליקציה מבחינה גרפית, השנייה זו הפונקציונאליות של האפליקציה, השלישית זו ההתאמה של האפליקציה לשרשרת הייצור והאספקה של העסק, והרביעית התאמת האפליקציה גם במחשבי העסק על מנת שהכול ידבר ויזרום ביחד.

האמת שלא קשה היום לקבל את הטכנולוגיה הזאת בבתי תוכנה אשר מפתחים אפליקציות ייעודיות לעסקים וכ"ד. יש אפילו כאלה שיש להם על המדף מבנה בסיסי שיכול להתלבש על סקטורים עסקיים ולשמש להם כאפליקציית הבית ובמחיר השווה לכול כיס.

לא להיות שבויים בקונספציות ישנות-קראו

 תארו לכם מצב שעוד מספר רב של שנים אפליקציות יהיו בתוך האתרים (כבר היום זה קיים) אבל לדוגמא "מוסך" שעכשיו ענף המוסכים הולך לפרוח עקב שינוי תנאי הרגולטור, יש ברשותו אפליקציה, הניתנת להורדה מאתר המוסך, ומאפשרת ללקוח להזמין תור, לקבל תזכורות מתי הוא צריך להופיע לטיפול, מה קורה בזמן הטיפול, ומתי לבוא לקחת את הרכב או שיביאו את הרכב ללקוח. זאת הייתה נקודה מני רבות על האפשרות המעניינת והמתקדמת ביישום אפליקציה לכול עסק או חברה בישראל.

אני בהחלט מצפה כי עסקים יטמיעו שאפליקציה ייעודית לעסק תחשב בדיוק כמו שימוש במחשב בעסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן