איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

איך תתקדם בעולם השיווק ותמכור יותר?

צינורות השיווק מקבלים חיזוק ותנופה אדירה מכוון האפליקציות ל-אנדרואיד וה-IPHONE

יבוא יום ולכול עסק בישראל תהיה אפליקציה ייעודית שתוביל את לקוחותיו אליו.

זה לא עניין של הרבה זמן, אבל אני כ-יועץ שיווק רואה את האפליקציות הייעודיות כיעד הבא במערכות השיווק של לקוחותיי העסקיים והמוסדיים כאחד.

הכוח הטמון באפליקציה ייעודית לכול עסק וחברה הינו רב עוצמה ויגבר על כלי פרסום מוכרים אחרים שאנו משתמשים איתם או מפרסמים דרכם היום.

אני והצוות שלי לקחנו לנו למטרה לפעול ליצירה של אפליקציה בעלות נמוכה לכול עסק שאותו נשכנע באמינות ויושר כי האפליקציה לעסקו הוא הדבר הבא המבדל אותו משאר מתחריו.

כ-יועץ שיווק, יש לאפליקציות כוח רב א) ביצירת לקוחות חדשים ב) בשמירה על לקוחות קיימים, ג) במתן שירות לקוחות (דבר אשר שומר את הלקוח קרוב לעסק או החברה).

 כבר היום ישנם הרבה מאד חברות ותאגידים שהטמיעו אפליקציות ייעודיות בעסקם, קחו לדוגמא את סופר פארם, וניו פארם, ופיצה האט, ופיצה דומינו, ומוזס, וכללית, ובורגר ראנץ,  ועוד רבות האפליקציות המשרתות חברות, עסקים ותאגידים.

 בסקר חודשי המפורסם ע"י עיתוני הכלכלה בישראל נמצא כי אנשים מחפשים עסקים יותר בסמארטפונים מאשר ברשתות החברתיות או ב-מדיה.

 בנייה של אפליקציות ייעודית לכול עסק היא לא דבר של מה בכך, אפליקציה חייבת שיהיו לה מספר פרמטרים להצלחה, הראשונה זה עיצוב האפליקציה מבחינה גרפית, השנייה זו הפונקציונאליות של האפליקציה, השלישית זו ההתאמה של האפליקציה לשרשרת הייצור והאספקה של העסק, והרביעית התאמת האפליקציה גם במחשבי העסק על מנת שהכול ידבר ויזרום ביחד.

האמת שלא קשה היום לקבל את הטכנולוגיה הזאת בבתי תוכנה אשר מפתחים אפליקציות ייעודיות לעסקים וכ"ד. יש אפילו כאלה שיש להם על המדף מבנה בסיסי שיכול להתלבש על סקטורים עסקיים ולשמש להם כאפליקציית הבית ובמחיר השווה לכול כיס.

לא להיות שבויים בקונספציות ישנות-קראו

 תארו לכם מצב שעוד מספר רב של שנים אפליקציות יהיו בתוך האתרים (כבר היום זה קיים) אבל לדוגמא "מוסך" שעכשיו ענף המוסכים הולך לפרוח עקב שינוי תנאי הרגולטור, יש ברשותו אפליקציה, הניתנת להורדה מאתר המוסך, ומאפשרת ללקוח להזמין תור, לקבל תזכורות מתי הוא צריך להופיע לטיפול, מה קורה בזמן הטיפול, ומתי לבוא לקחת את הרכב או שיביאו את הרכב ללקוח. זאת הייתה נקודה מני רבות על האפשרות המעניינת והמתקדמת ביישום אפליקציה לכול עסק או חברה בישראל.

אני בהחלט מצפה כי עסקים יטמיעו שאפליקציה ייעודית לעסק תחשב בדיוק כמו שימוש במחשב בעסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן