איך תקל עליך את הניהול הלוחץ

הדבורה מזמזמת ליד האוזן אבל אנחנו לא בדיוק מקשיבים.

זה מעצבן זה מציק זה מפריע אבל זה או שעובר או שאנו לוקחים נעל ומנסים לגמור אותה או שהיא יוצאת דרך החלון, אבל הזמזום ממשיך להטריד אותנו.

 ובכן, אותו הדבר בצורך של בעל העסק או החברה אשר הצורך ב יועץ עסקי או יותר נכון מלווה עסקי ידוע, אני מבין שאני צריך, המחשבה קופצת ומזמזמת לי כול רגע קט, ואני מעדיף שהיא תעוף לי מעבר לחלון, כי למי יש כוח עכשיו להיעזר ביועץ עסקי, מה הוא כבר יכול לעשות שאני לא עשיתי, מה הוא כבר יכול לתרום לי שאני לא יודע, איזה פתרונות יש לו שאין לי, מה אני צריך את זה ועוד זה עולה לי כסף שגם כך חסר לי.

 הדבר דומה לאותם אנשים אשר מסרבים או לא יכולים ללמוד, לדוגמא מספרים, ולפתע פתאום שהם לוקחים ספר בידיים וקוראים הם מתמלאים עם הרגשה ותחושה של עליונות "אוי כמה הספר הזה טרם לי" רצים ומעבירים את מה שלמדו והחכימו עם חברים או קולגות.

 כמי שעבר מסלול ארוך מאד בחיים עד שהגיע הלום, אני יכול לספר לכם ש יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זו הדרך הנכונה ביותר לקיים היום עסקים.

קראו עוד על ייעוץ עסקי

 כאשר אני נפגש עם לקוחות ברמות שונות עם מנהלי בנקים אני שומע את היתרון שיש ליועצים עסקיים עם הפקידות הבכירה בבנקים בדיוק כמו ששופט מעדיף להתנהל עם בא כוח (עורך דין לצורך העניין) מאשר עם התובע או הנתבע. כי כאשר מדברים באותה שפה קל יותר להתנהל, להגיע להבנות, ולהבין אחד השני לטובת הלקוח של שני הצדדים.

 בניהול עסקים בפרט במצב השורר כיום ובאקלים העסקי הבלתי אפשרי והבלתי מתפשר מי שלא לוקח איתו יועץ עסקי אשר יכול לתרום לו בכול רמות הניהול, (חברה בקשיים, חברה שחזרו לה כבר שיקים, חברה שתקועה עם הכנסות מבלי יכולת להרים אותם, חברה בהזנק, טרום הקמת עסק או חברה, חוזי זכיינות שהולכים בעיקר לעורכי דין לעבור על הסעיפים המשפטיים אך שוכחים את הסעיפים העסקיים שהם אלה שקובעים את ההתנהלות והחיים בפועל, הנוסחים המשפטיים באים להגן או להרע לנו בשעת מבחן) טועה.

 אני כותב הרבה מאמרים בנושא עסקים, כלכלי, פשיטות רגל, עסקים במשבר, עסקים "תקועים" ועוד המון נושאים בתחום העסקים. התובנה שלי שעסקים זה לא תן וקח, שחור או לבן, עץ או פאלי, זו גמישות, אינטואיציה, חוכמה, מנהיגות, הליכה בפיתול, ובקיצור הישרדות לשם זינוק. ואת זה יכול לעשות רק מי שיש לו ניסיון "אדיר"

 דורון הוא יועץ עסקי ברמה גבוהה מומחה לפיתוח עסקי בכול אספקט    

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן