איך תקל עליך את הניהול הלוחץ

הדבורה מזמזמת ליד האוזן אבל אנחנו לא בדיוק מקשיבים.

זה מעצבן זה מציק זה מפריע אבל זה או שעובר או שאנו לוקחים נעל ומנסים לגמור אותה או שהיא יוצאת דרך החלון, אבל הזמזום ממשיך להטריד אותנו.

 ובכן, אותו הדבר בצורך של בעל העסק או החברה אשר הצורך ב יועץ עסקי או יותר נכון מלווה עסקי ידוע, אני מבין שאני צריך, המחשבה קופצת ומזמזמת לי כול רגע קט, ואני מעדיף שהיא תעוף לי מעבר לחלון, כי למי יש כוח עכשיו להיעזר ביועץ עסקי, מה הוא כבר יכול לעשות שאני לא עשיתי, מה הוא כבר יכול לתרום לי שאני לא יודע, איזה פתרונות יש לו שאין לי, מה אני צריך את זה ועוד זה עולה לי כסף שגם כך חסר לי.

 הדבר דומה לאותם אנשים אשר מסרבים או לא יכולים ללמוד, לדוגמא מספרים, ולפתע פתאום שהם לוקחים ספר בידיים וקוראים הם מתמלאים עם הרגשה ותחושה של עליונות "אוי כמה הספר הזה טרם לי" רצים ומעבירים את מה שלמדו והחכימו עם חברים או קולגות.

 כמי שעבר מסלול ארוך מאד בחיים עד שהגיע הלום, אני יכול לספר לכם ש יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זו הדרך הנכונה ביותר לקיים היום עסקים.

קראו עוד על ייעוץ עסקי

 כאשר אני נפגש עם לקוחות ברמות שונות עם מנהלי בנקים אני שומע את היתרון שיש ליועצים עסקיים עם הפקידות הבכירה בבנקים בדיוק כמו ששופט מעדיף להתנהל עם בא כוח (עורך דין לצורך העניין) מאשר עם התובע או הנתבע. כי כאשר מדברים באותה שפה קל יותר להתנהל, להגיע להבנות, ולהבין אחד השני לטובת הלקוח של שני הצדדים.

 בניהול עסקים בפרט במצב השורר כיום ובאקלים העסקי הבלתי אפשרי והבלתי מתפשר מי שלא לוקח איתו יועץ עסקי אשר יכול לתרום לו בכול רמות הניהול, (חברה בקשיים, חברה שחזרו לה כבר שיקים, חברה שתקועה עם הכנסות מבלי יכולת להרים אותם, חברה בהזנק, טרום הקמת עסק או חברה, חוזי זכיינות שהולכים בעיקר לעורכי דין לעבור על הסעיפים המשפטיים אך שוכחים את הסעיפים העסקיים שהם אלה שקובעים את ההתנהלות והחיים בפועל, הנוסחים המשפטיים באים להגן או להרע לנו בשעת מבחן) טועה.

 אני כותב הרבה מאמרים בנושא עסקים, כלכלי, פשיטות רגל, עסקים במשבר, עסקים "תקועים" ועוד המון נושאים בתחום העסקים. התובנה שלי שעסקים זה לא תן וקח, שחור או לבן, עץ או פאלי, זו גמישות, אינטואיציה, חוכמה, מנהיגות, הליכה בפיתול, ובקיצור הישרדות לשם זינוק. ואת זה יכול לעשות רק מי שיש לו ניסיון "אדיר"

 דורון הוא יועץ עסקי ברמה גבוהה מומחה לפיתוח עסקי בכול אספקט    

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן