איך פותחים עסק

חשבנו פעם בצורה רצינית מדוע אנו חייבים יועץ עסקי?

 במחקר שהתפרסם לא מזמן התגלה כי מי ש"גונב" מהעסקים והחברות זה בעיקר המנהלים, השותפים, אנשי האמון וכ"ד. אומנם לא ניתן להצהיר זאת בבחינה גורפת אבל למעשה הנתון הזה רק מביא אותי למחשבה וגם מתוך ניסיון ניהולי אישי כי האדם היחידי עליו בעל החברה או העסק יכול לסמוך זה הוא עצמו ואיש מלבדו!

 כ יועץ עסקי אני שואל את השאלה כיצד בכלל אפשר לנהל אורח חיים עסקי תקין כאשר אתה יודע שאין על מי למסוך, אין לך מישהו שאתו תוכל לשקף את עצמך להתייעץ אתו, לקבל חיזוקים בכול הקשור עם ניהול העסק או החברה.

 כמי שעוסק ב ייעוץ  עסקי אותה שאלה אני מפנה גם לבעלי עסקים אשר עכשיו רוצים לפתוח עסק, להקים עסק, האם גם הם ייהנו משיתוף פעולה אמתי מצד גורמים מקצועיים שבדרך כלל מסתמכים על חברים, רואי חשבון של חברים, עורכי דין של חברים או מישהו שאתה מכיר ולקבל מהם עצות ישרות ולא עצות אחיתופל.

 כמו שאנו מכירים את המונח "אדם לאדם זאב" האמרה הזאת רק הולכת ומוכיחה את עצמה עם השנים כאשר כולנו הפכנו ל בצעי כסף, לשרלטנים, ללא מפרגנים, ולכן היכולת של בעל עסק קיים או כזה שרוצה לפתוח מיזם כזה או אחר לא יכול להסתמך על אמרות חברים או בעלי מקצוע חופשיים.

 כמי שנותן ליווי עסקי אני נתקל בהרבה מאד עסקים אשר כך חשבו, ולפי המלצות של חברים או בעלי מקצוע לא בתחום פתחו עסקים התחילו להתגלגל ולמעשה נזקקים היום לשירות של יועצים עסקיים או מי שנותן ליווי עסקי על מנת להציל את מה שנשאר ואולי להפוך רע לטוב.

מטי למה?

 משום מה יש לי את התחושה לאור כמות הפונים לאתר שלנו המבקשים עצות ופגישות תכופות כתוצאה מ"קטסטרופה" בעסק או בחברה והתובנה המתגבשת אצלי היא כי "אנשים וכאלה שמפעילים עסקים או פותחים עסקים חדשים"  פשוט לא מבינים "עסקים" מה הם! פשוט לא מבינים כיצד מנהלים עסקים, פשוט לא מבינים את האמת העומדת מאחורי עסקים והגרוע מכול אנשים אלה שמעו הרצאות ע"י מרצים בתוכניות של "מטי" או סתם מרצה בתחום ניהול ושיווק ויצאו עם תובנה כי הם אכן מוכנים לקראת ניהול עסקים קיימים בהצלחה ייתרה. וזה ממש לא נכון.

 מדוע כול כך הרבה עסקים נסגרים כול שנה – קרוב ל-30 אלף עסקים?

מדוע בעלי עסקים במקום להרוויח הם מכניסים יד לכיס ושופכים לתוך העסק או החברה.

הרי יש סיבה לכך, והסיבה היא בחוסר הניסיון המשווע של בעלי עסקים וחברות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן