איך פותחים עסק

חשבנו פעם בצורה רצינית מדוע אנו חייבים יועץ עסקי?

 במחקר שהתפרסם לא מזמן התגלה כי מי ש"גונב" מהעסקים והחברות זה בעיקר המנהלים, השותפים, אנשי האמון וכ"ד. אומנם לא ניתן להצהיר זאת בבחינה גורפת אבל למעשה הנתון הזה רק מביא אותי למחשבה וגם מתוך ניסיון ניהולי אישי כי האדם היחידי עליו בעל החברה או העסק יכול לסמוך זה הוא עצמו ואיש מלבדו!

 כ יועץ עסקי אני שואל את השאלה כיצד בכלל אפשר לנהל אורח חיים עסקי תקין כאשר אתה יודע שאין על מי למסוך, אין לך מישהו שאתו תוכל לשקף את עצמך להתייעץ אתו, לקבל חיזוקים בכול הקשור עם ניהול העסק או החברה.

 כמי שעוסק ב ייעוץ  עסקי אותה שאלה אני מפנה גם לבעלי עסקים אשר עכשיו רוצים לפתוח עסק, להקים עסק, האם גם הם ייהנו משיתוף פעולה אמתי מצד גורמים מקצועיים שבדרך כלל מסתמכים על חברים, רואי חשבון של חברים, עורכי דין של חברים או מישהו שאתה מכיר ולקבל מהם עצות ישרות ולא עצות אחיתופל.

 כמו שאנו מכירים את המונח "אדם לאדם זאב" האמרה הזאת רק הולכת ומוכיחה את עצמה עם השנים כאשר כולנו הפכנו ל בצעי כסף, לשרלטנים, ללא מפרגנים, ולכן היכולת של בעל עסק קיים או כזה שרוצה לפתוח מיזם כזה או אחר לא יכול להסתמך על אמרות חברים או בעלי מקצוע חופשיים.

 כמי שנותן ליווי עסקי אני נתקל בהרבה מאד עסקים אשר כך חשבו, ולפי המלצות של חברים או בעלי מקצוע לא בתחום פתחו עסקים התחילו להתגלגל ולמעשה נזקקים היום לשירות של יועצים עסקיים או מי שנותן ליווי עסקי על מנת להציל את מה שנשאר ואולי להפוך רע לטוב.

מטי למה?

 משום מה יש לי את התחושה לאור כמות הפונים לאתר שלנו המבקשים עצות ופגישות תכופות כתוצאה מ"קטסטרופה" בעסק או בחברה והתובנה המתגבשת אצלי היא כי "אנשים וכאלה שמפעילים עסקים או פותחים עסקים חדשים"  פשוט לא מבינים "עסקים" מה הם! פשוט לא מבינים כיצד מנהלים עסקים, פשוט לא מבינים את האמת העומדת מאחורי עסקים והגרוע מכול אנשים אלה שמעו הרצאות ע"י מרצים בתוכניות של "מטי" או סתם מרצה בתחום ניהול ושיווק ויצאו עם תובנה כי הם אכן מוכנים לקראת ניהול עסקים קיימים בהצלחה ייתרה. וזה ממש לא נכון.

 מדוע כול כך הרבה עסקים נסגרים כול שנה – קרוב ל-30 אלף עסקים?

מדוע בעלי עסקים במקום להרוויח הם מכניסים יד לכיס ושופכים לתוך העסק או החברה.

הרי יש סיבה לכך, והסיבה היא בחוסר הניסיון המשווע של בעלי עסקים וחברות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן