איך פותחים עסק

חושב על עסק או יש לך רעיון, עשה זאת נכון.

בדרך כלל שאנו חושבים על פתיחת עסק או שיש לנו רעיון למוצר/שירות או כול מיזם עסקי אחר אנו פועלים בפירמידה הפוכה. למה אני מתכוון?

מהרגע שהחלטנו לבצע את פתיחת העסק יש מי מאתנו שהולך בשיטת ה"סלמה" הווה אומר מזעור סיכונים והליכה בצעדים מדודים "יותר מידי מדודים" . אנו חייבים להפנים כי פתיחת עסק והצגת העסק לראשונה הוא מהלך הדומה לפרסום מוצר אשר הזמן שלוקח לנו כלקוחות להחליט אם כן או לא הוא בערך 3 שניות. אם החלטנו על פתיחה של עסק והחסרנו ממנו את הרעיון הבסיסי של מהות העסק, והתחלנו אותו בחלקים הווה אומר שלא נגיע ליישום הרעיון המלא שלנו.

ישנם יזמים שחושבים על רעיון מסוים לפתיחת עסק או הקמת מיזם תוך כדי השקעה כספית במיזם או בעסק טרם כתיבת תוכנית עסקית אשר תוכל להבטיח ליזם שאכן ההשקעה הכספית שלו חולקה נכון והבטיחה לו במקסימום בטחון את הצלחת העסק והפחתת סיכונים. רוב העסקים הקורסים הם מהסיבה שהזכרתי בשני הסעיפים.

יש דרך לפתוח עסק או להרים מיזם ולדרך הזאת קוראים "ייעוץ עסקי"

יועץ עסקי בעל ניסיון רב הוא זה שיכול להוביל עסקים מהתחלה תוך כדי שהוא ממזער נזקים היכולים לקרות כתוצאה מבנייה לא נכונה. האם יזם בנייה יוכל להתחיל בבניה ללא תוכניות מבנה או כדאיות כלכלית עסקית, ודאי שלא, כך גם יזם או מי שרוצה לפתוח עסק חייב את המהנדס הזה ובמקרה שלנו מדובר על יועץ עסקי.

מצאתי אנשים רבים המעדיפים להשקיע כסף אצל הרואה חשבון או החבר או הניסיונות העולות כסף רב או כאלה שמנסים לחסוך את עלות היועץ חסכון שבסופו עולה יקר עד יקר מאד, הגעתי לעסקים אשר רוב השקעתם נעשתה אך ביום פתיחת העסק נשארו פעורי פה מאחר וכסף לא נכנס, לקוחות לא מגיעים מספיק, הכסף אזל ואז מכאן ההתרסקות מובטחת.

כאשר אתה פותח עסק או מקים חברה אתה עסוק בעשייה רק לפתוח כבר את העסק אבל לא חושב מה יהיה לאחר הפתיחה. הדבר דומה לזוג המתכנן את חתונתו מראש ועד יום החתונה עסוק, רץ, חושב, מתכנן, עסוק, לחוץ והנה מגיע יום לאחר החתונה והכול יורד. (זה בדיוק מרגיש יזם או בעל עסק לאחר פתיחת עסקו)

אנחנו נמצאים בעולם מתקדם עולם שבכדי ליצור ניצוץ והמשכיות בעסק חייבים להיות מאד יצירתיים ודינמיים, לא כול אחד יודע זאת ולכן עסק חייב מלווה מקצועי מ-א ועד ת.

חשבו נכון לפני שפותחים עסק או משקיעים את האגורה הראשונה.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן