איך עושים עסקים טובים

איך עושים עסקים טובים

איך עושים עסקים טובים בישראל?

איך חברות ענק משלמות 0 מס הכנסה בעקבות חוקים לעידוד השקעות בישראל?

מי באמת משלם את המיסים בישראל?

ונוסיף! איך מנהלים, דירקטורים, מנכלים יושבי ראש מרוויחים כמשכורת מיליונים ע"ח כספי ציבור ובסופו של יום עושים תספורות לבנקים, למשקיעים, לקרנות, ונשארים עם חברות שמנות ומדושנות ציבוריות ועוד עשרות אם לא מאות חברות פרטיות שנבנו בכספי החברות הציבוריות. 

האם 19 המנדטים של יאיר לפיד עם 12 המנדטים של בנט בנוסף לציבור השפוי בישראל ימשיך לבלוע את ה"לוקשים" האלה?

חברת "טבע" חברת התרופות הגדולה בישראל, שמה את מקומה במרכז ישראל, נכון זו חברה ישראלית. אך מי נהנה מרווחיה של "טבע" נכון! מנהליה, חברי הדירקטוריון שלה, וכמובן במרחק רב העובדים בחברה. עובדים שהם עצמם משלמים מס אמת למדינה. מה שאומר ש"טבע" לא משלמת מס למדינה אבל עובדיה כן משלמים מס למדינה ויכולים בעלי המניות בטבע לבוא ולהצהיר אתם רוצים מס? אין בעיה: אנו עוברים לייצר בסינגפור או באיי סישל, העובדים יהיו משם וכך לא תהינו ממס הכנסה של עובדינו או מנהלינו עם המשכורות המדושנות. אך איך אפשר לוותר על ארבע מיליארד שקל מס הכנסה למדינה אשר תקציב הביטחון שלה מתקרב ל-50% מסל התקציב שלה. או איך אפשר לעשות תספורות במיליארדים כאשר בעלי המניות והדירקטורים משכו במשך שנים הון עתק כמשכורות, ובתספורת חייהם העסקיים נשארים עוד יותר טובים ממה שהיו, כי עשו תספורת ואמרו תודה שלום ולא להתראות… 

אנחנו כותבים הרבה מאד על חוסר שוויון בעסקים וחוסר השוויון בין אותם עסקים קטנים ובינוניים אשר כול תספורת היא רק במריטת שיער ראשם בכדי לשרוד ולהתקיים הרשע הזה מוביל לתסכול של העם. וכבר אמרתי לא עוד להרבה זמן, משום מה אני סומך על חברי הכנסת החדשים שנכנסו עם הכוח שקיבלו מהעם ודווקא יש בי את הרושם שחברה אלה יידעו להפוך כערות על פיהם. התבשרנו כי מס הכנסה עושה פשיטות בעקבות הלשנות של אזרחים על ההעלמות מס…ומה קורה כאן בחברות הגדולות "העלמת מס" ברישיון. 

כול הכנסה במדינה מתוקנת מחייבת מס הכנסה, אך מס הכנסה חייב להיות שוויוני ולא לאחד למחול על מיליארדים ואת השני לרדוף על גרושים. רוצים לתת מענקים למפעלים יוקרתיים שיתנו להם "כסף" "מענקים" ולא בדמות מחילה על תשלום מס הכנסה, כי החוק שווה לכולם לקטן ולגדול. ואיזו מדינה יכולה להתגאות כי החוק שווה בפני כולם עת נשיא לשעבר יושב בבית האסורים על פשע שביצע, כך צריכים להתנהל השוויון בין שאר חלקי הארץ ובעיקר במקרה שלנו בתחום העסקים. 

אין אני מצדיק אי תשלום או התחמקות ממס הכנסה אך אזרח או בעל עסק מהשורה אומר אם זה נהנה מהנחה של 4 מיליארד למה אני הפראייר שישלם?

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן