איך עושים כסף בעסק

איך עושים כסף בעסק

איך אפשר להצליח בעסקים

מה מקפיץ לרמות גבוהות עסקים חדשים

האם לכול עסק יש את ה"מזל" הזה להקפיץ את עסקו?

ההצלחה בעסקים בשיטת אינסטנט אין כמותה.

אך, לו הייתי רוטשילד. מי לא זוכר את מילות השיר המושר במחזמר כנר על הגג? כן כולנו היינו רוצים להיות "רוטשילדים" והריסון, ודונלנד טרמפ, ועוד הרבה מאד אחרים. אנשים עשירים אלה קודם התעשרו ואחר כך התפרסמו. ואני מאמין שהפרסום עשה להם רק טוב. כן ברור שעשה להם טוב!  כי כאשר אתה עשיר וגם מפורסם מי לא ירצה לעשות אתך עסקים, וכמו שהאמרה אומרת עם יש לך כסף יהיה לך יותר ואם אין לך כסף יהיה לך תמיד חסר כך האנשים העשירים מתעשרים יותר.

אבל, בעשוריים האחרונים הומצאה שיטה מדהימה כיצד אנשים הופכים להיות עשירים ומי שחכם גם עשירים מופלגים…

הנה טעימה קטנה. אתמול ה-30-10-2012 התחילה לה עונה חדשה של "מאסטר שף" למעלה מ-37% רייטינג נספרה לתוכנית. שזה במונחי רייטינג מאד גבוהה. מי לדעתכם עושה את הכסף הגדול? המפיקים, חברת ההפקה, הרשות, לא. ממש לא. מי שעושה את הכסף הם אותם מנחים של התוכנית, (ובמקרה בתוכנית יש אחד מסוים עם הצגת דיבור שמבדלת אותו בענק משאר המנחים) הוא זה החכם שיודע לעשות כסף מהבחירה שלו להנחות את התוכנית, לפתוח מסעדות, להשתתף בתשדירי פרסום, לגזור קופונים מפרסומים כאלה ואחרים…הוא ורק הוא עושה כסף מתוכנית טלוויזיה לה המציאות העכשווית נקראת "ראליטי"

ולא רק הוא: קחו את התוכנית לאימון המשפחה (הקאוצר של המדינה) הוא עושה כסף, מאדם לא מוכר, הפך לתוכנית מוכרת, הקים עסק משגשג, מוכר קורסים לאימון בעשרות אלפי שקלים, וממשיך להאדיר ולהעצים את הכנסותיו. וזה רק כתוצאה מתוכנית ראליטי בטלוויזיה. לזה קוראים "מזל" ולא רק מזל אלה אדם שיודע לנצל את המזל לעשות הרבה כסף.

והדוגמאות רבות.

כמו שבונים זמרים אינסטנט, כך בונים אנשי עסקים אינסטנט, והכול בחסות הטלוויזיה, הרייטינג, ואחיזת העיניים של צופי הטלוויזיה הנכנסים לטרנס של התוודעות ואמונה שאכן הם רואים מציאות מול עיניהם. אבל לא מבינים כי למעשה הם רואים אחיזת עיניים כמו שמראה לנו הקוסם הגדול מהקרקס המפורסם. וכמו שנאמר עסקי אויר.

אז מי זה שאמר שלא צריך מזל בשביל לעשות כסף?

 דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן