איך עובדים בשחור

מאמר עסקי אכזרי

מאמר זה נוגע בתחום העסקים אך אם הייתי צריך לכתוב אותו לפני שלושים שנה הוא לא היה נכון וככול שעוברות השנים מסתבר שהמציאות התהפכה לה 360 מעלות.

כותרת המאמר מתחלקת לשתיים

1. אל תאמין לאנשים הגם שהם מאד נחמדים

.2 התנהל רק בדרך חוקית וישרה.

יש בעלי עסקים אשר ביום יום עוברים עברות מיותרות, מכירה בשחור, העסקת עובדים בשחור, דיווחים שקריים לשלטונות המס (מס הכנסה/מע"מ/ניכויים) התחמקות מתשלומי מס ותשלומי פנסיה לעובדים, רבים מאלה מאמינים ברואה החשבון שלהם "זה שהם טוענים שמקורב למס הכנסה, או עבד במס הכנסה" והוא זה שיוציא אותם מכל תסבוכת במידה ותהיה. אבל הם לא חושבים שהם מבצעים עברות אלה מול ויליד העובדים שלהם.

אנשי עסקים אלה לא מבינים שהיום היחסים עם העובד והסביבה נחמדים וחבריים ועל מנת לדעת באמת מה קורה לעובד שמחליט לזרוק הכל יוכל לעשות יום אחד סיבוב באולמות בתי המשפט בישראל ולשמוע סיפורים ומקרים ש"האוזניים יעמדו להם" בחזקת "כל הבלתי אפשרי…אפשרי)

אנשי עסקים חייבים להבין שברגע שיש עוד זוג עיניים ואוזניים לעברה אשר הם עוברים הסכנה בגילוי המעשים כבר נמצאת לידם (לא צריך ללכת רחוק בדוגמה הבאה הלקוחה מעולם הפשע הפלילי איך עדי מדינה שעד לפני היותם כאלה היו החברים הכי טובים של עוברי העברה הפכו את עורם ומרגע זה נהפכו לאויב הכי גדול של עוברי העברה)

למה אתם צריכים את זה?

למה אתם צריכים להיות בידיים של אחרים שיוכלו לסחוט אתכם?

למה אתם כל כך נאיביים ולא מאמינים שהחבר הטוב/השותף/העובד או כל מי ששותף לסודות העברה שלכם יעמוד לימינכם כל החיים. התקופה של "חברים" עברה חלפה לה מהעולם עכשיו זה התקופה של "אחי" שאין בין פירוש המילה לכוונה שלה כלום מכלום.

העסקים היום הם לא במצב טוב, ובעלי עסקים עוד זוכרים מתקופה קודמת כי הכסף השחור הוא טוב, מהיר, מתגמל, מכניס. אך אנשים מהצד השני לא מבינים שהם גורמים הרס לעסק שלהם מכל בחינה אפשרית, בעלי עסקים לא מבינים שברגע שהם מוכרים בשחור ומשלמים בלבן הם גורמים לזעזוע ביסודות העסק או החברה שלהם ולעולם לא יוכלו להתקדם כפי שהשוק העכשווי ועולם העסקים ה"מטורף" היום פועל.

ולתחום הייעוץ העסקי, על תחשבו שיועץ עסקי טוב ייתן לכם להמשיך לעשות כסף שחור ולהיות ב"פה" של הסובבים אותו, ההפך הוא ילמד אתכם איך מרוויחים עם כסף לבן והתנהלות נכונה.

מאמר זה לא מתייחס רק לעסקים הקטנים גם בחברות הציבוריות למדנו כי אפשר לצבוע דוחות, לשתף מנהלי חשבונות, ולפגוע בעצמם, חברתם, והציבור המשקיע בהם.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן