איך עובדים בשחור

מאמר עסקי אכזרי

מאמר זה נוגע בתחום העסקים אך אם הייתי צריך לכתוב אותו לפני שלושים שנה הוא לא היה נכון וככול שעוברות השנים מסתבר שהמציאות התהפכה לה 360 מעלות.

כותרת המאמר מתחלקת לשתיים

1. אל תאמין לאנשים הגם שהם מאד נחמדים

.2 התנהל רק בדרך חוקית וישרה.

יש בעלי עסקים אשר ביום יום עוברים עברות מיותרות, מכירה בשחור, העסקת עובדים בשחור, דיווחים שקריים לשלטונות המס (מס הכנסה/מע"מ/ניכויים) התחמקות מתשלומי מס ותשלומי פנסיה לעובדים, רבים מאלה מאמינים ברואה החשבון שלהם "זה שהם טוענים שמקורב למס הכנסה, או עבד במס הכנסה" והוא זה שיוציא אותם מכל תסבוכת במידה ותהיה. אבל הם לא חושבים שהם מבצעים עברות אלה מול ויליד העובדים שלהם.

אנשי עסקים אלה לא מבינים שהיום היחסים עם העובד והסביבה נחמדים וחבריים ועל מנת לדעת באמת מה קורה לעובד שמחליט לזרוק הכל יוכל לעשות יום אחד סיבוב באולמות בתי המשפט בישראל ולשמוע סיפורים ומקרים ש"האוזניים יעמדו להם" בחזקת "כל הבלתי אפשרי…אפשרי)

אנשי עסקים חייבים להבין שברגע שיש עוד זוג עיניים ואוזניים לעברה אשר הם עוברים הסכנה בגילוי המעשים כבר נמצאת לידם (לא צריך ללכת רחוק בדוגמה הבאה הלקוחה מעולם הפשע הפלילי איך עדי מדינה שעד לפני היותם כאלה היו החברים הכי טובים של עוברי העברה הפכו את עורם ומרגע זה נהפכו לאויב הכי גדול של עוברי העברה)

למה אתם צריכים את זה?

למה אתם צריכים להיות בידיים של אחרים שיוכלו לסחוט אתכם?

למה אתם כל כך נאיביים ולא מאמינים שהחבר הטוב/השותף/העובד או כל מי ששותף לסודות העברה שלכם יעמוד לימינכם כל החיים. התקופה של "חברים" עברה חלפה לה מהעולם עכשיו זה התקופה של "אחי" שאין בין פירוש המילה לכוונה שלה כלום מכלום.

העסקים היום הם לא במצב טוב, ובעלי עסקים עוד זוכרים מתקופה קודמת כי הכסף השחור הוא טוב, מהיר, מתגמל, מכניס. אך אנשים מהצד השני לא מבינים שהם גורמים הרס לעסק שלהם מכל בחינה אפשרית, בעלי עסקים לא מבינים שברגע שהם מוכרים בשחור ומשלמים בלבן הם גורמים לזעזוע ביסודות העסק או החברה שלהם ולעולם לא יוכלו להתקדם כפי שהשוק העכשווי ועולם העסקים ה"מטורף" היום פועל.

ולתחום הייעוץ העסקי, על תחשבו שיועץ עסקי טוב ייתן לכם להמשיך לעשות כסף שחור ולהיות ב"פה" של הסובבים אותו, ההפך הוא ילמד אתכם איך מרוויחים עם כסף לבן והתנהלות נכונה.

מאמר זה לא מתייחס רק לעסקים הקטנים גם בחברות הציבוריות למדנו כי אפשר לצבוע דוחות, לשתף מנהלי חשבונות, ולפגוע בעצמם, חברתם, והציבור המשקיע בהם.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן