איך ניזהרים מעקיצות ונוכליות בעסקים

איך ניזהרים מעקיצות ונוכליות בעסקים

הזהרו מנוכלים…אחד השעורים שאני מקדיש להם זמן רב אצל עסקים ואו עסקים קטנים שנפתחים זו הזהירות מנוכלים…לצערינו הרב מסתובבים בסביבה העסקית שלנו "ים" של נוכלים ללא רגש,ללא בושה,ללא רחמים…שיכולים להרוס את חיינו…גם אני עבדכם הנאמן מצא את סופו עם נוכל  מורשע עבריין  שהצליח לרמות אותי ולשטות אותי 4 שנים בלי שארגיש כלל וכלל…..מה יותר מהסיפור עם מינדוף בארצות הברית ושאר הנוכלים הבאים עלינו חדשות לבקרים….יש נוכלים מכול הסוגים..אבל אני מדבר בעיקר על אלה שבאים לעסקים  או לאנשי עסקים ומתנחלים על ממונם,חירות, ועצמאותם….נוכלים שמשום מה מצליחים לפתות אנשי עסקים ועסקים ולהפיל אותם שולל..נוכלים שלא בוחלים בשום דרך על מנת להפיל את האחר למען סיפוקם ורווחתם….וחברי הקוראים אני מדבר גם על הסביבה הקרובה שלכם….מצד אחד יש לי יסוד סביר להבין את פקידי הממשל שלנו שפשוט לא מאמינים לנו הישראלים….וכול דבר צריך להוכיח 10 פעמים..אולי הם כבר הבינו מקדמן דנן שהשוק מלא בנוכלים….אבל אתם בעלי עסקים ועסקים…אתם חייבים להזהר…אתם חייבים להבין שאין מתנות בחינם…כאשר אתם מקבלים עובדים תבדקו אותם בציציות. כאשר אתם עושים עיסקאות דרשו בטוחות….אתם חייבים להפנים שעבודה של שנים יכולה לרדת לטימיון כאשר נוכל אחד הצליח לרמות או לעבוד עליכם….אתם חייבים להזהר…..אני כותב לכם אחרי מה שאני קורא על מזרחי מסביון מה עשה לאנשים כיצד הוריד אותם שאולה….ועוד רבים כמותו….אנא הזהרו….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן