איך מתנהלים עם לקוח

איך מתנהלים עם לקוח

דורון עמית יועץ שיווק, הדרכת מכירות, חשוב לי במאמר זה לתת לכם המלצות הפעם בנושא עקרונות דו שיח עם הלקוח בדרך היעילה ביותר….1. פגשתה את הלקוח…..שמור את דעותיך לעצמך….אל תביע דעה על שום דבר לא על קבוצת כדורגל, לא על ארץ אהובה…כלום…ברגע שאתם לא מביעים דעה הדבר יוצר אוירה של אינטימיות עם הלקוח והם מרגישים להפתח בפניכם….2. הקשיבו..שמעו…כשאתם מקשיבים אתם מזהים בדיוק מה הנקודות שיוכלו לעזור לכם אחר כך בתהליך המכירה לזהות היכן הלקוח שלכם פוגש את האינטרס של המוצר שלכם…..זכרו…גם תנועת הגוף צריכה להיות נוטה כלפי הלקוח במצב של הקשבה…לא שומעים רק עם האוזניים…או מקשיבים רק עם האוזניים אלה גם עם כול הגוף…..3. במהלך ההקשבה  דלו יותר פרטים…משכו את הלקוח בלשון (זכרו שפת גוף ושאלה מלווה בהקשבה מבטיחה לך מכירה) …זכרו על תתחילו מכירה מהר מידי…רוקנו את הלקוח…יש לו המון מה לספר לכם…רק תקשיבוו…רוצים לשמוע עוד על המלצות לשיווק ומכירה…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן