איך מתנהלים עם הוצאה לפועל, טיפים

איך מתנהלים עם הוצאה לפועל, טיפים

הוצאה לפועל..המילה הזאת מפחידה כול בעל עסק (או אדם בכלל) בעל עסק או חברה שלא ממונף ע"י הבורסה לנירות ערך אלה ממונף ע"י הלואות, בנקים, וכ"ד בתוך תוכו דואג למצב שאולי חס וחלילה יגיע אל ההוצאה לפועל….היום ש-35.000 עסקים נופלים בשנה ואנו נמצאים בתחילת הדרך של מיתון מקומי ומיתון עולמי ענק יותר מתמיד אנו צריכים לחשוש מהמצב בו נעמוד…לא שאני שולל שיש עוד הרבה מהלכים ודרכים לפעול בתוך העסק גם אם הוא בתקופת משבר…אבל מי שכבר לא יכול היה לשאת את המעמסה וקרס..הדרך להוצאה לפועל היא בטוחה ומובטחת…בוא נצא מתוך נקודת הנחה שבעל עסק שקרס ואת כול הונו השקיע בעסקו, עסקו קרס והוא נותר ללא כלום..אזי המפלט שלו הוא רק ההוצאה לפועל…אבל גם שם יש הרבה מה לעשות על מנת להקל על החייב…ואף לשקם אותו מיידית…חובות צריך להחזיר, לווה שלווה כסף לעסק חייב לקבל את כספו..זה מצד אחד…יש בעלי עסקים שנפלו לא כתוצאה מפעילות עצלה או רשלנית בעסקו אלה הנפילה שלו נבעה מהמון סיבות מסחריות ועסקיות…ועל אותו חייב מגנה מערכת ההוצאה לפועל..כול עוד אתה ישר מול המערכת כך תשתדל המערכת להיות ישרה איתך..הבעיה מתחילה שהחייב מתחיל להזדקק ליעוץ של עורכי דין ואלה "בר-מינן" יודעים טוב לנצל את מצוקת החייבים, ולחלוב את כספם שאין להם עד הטיפה האחרונה….התוצאה כמובן שלא ידועה…(אין אני כותב כאן בהכללה אבל זה פחות או יותר מצב עורכי הדין במדינת ישראל) ואז אתה למעשה מגלה שאתה נמצא לבד עם עצות מכול הכיוונים ולא יודע בדיוק לאן ללכת ולאן לפנות…יש פתרון..יש! והפתרון הזה הוא בדמות יועצים עסקיים שגם את הפרק הזה בחיים למדו ואפילו חלקם עבר על בשרם…ויש תקווה..רק צריך לפנות…יש פתרונות, יש הרבה פתרונות ופתרונות אלה ברי השגה עבורך….דורון עמית יועץ עסקי שיכול לעזור ולתמוך אותך אמיתית גם בסוג זה של "תקלה עסקית"

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן