איך מתנהלים עם אנשי מכירות

איך מתנהלים עם אנשי מכירות

ישנו סיפור אפריקאי המהלל את מוריד הגשם…כידוע מדינות אפריקה סובלות מיובש תמידי אך מידי פעם בפעם יש שטף של גשמים היורדים באזורים אלה,בכול אזור היה אדם אשר נקרא מוריד הגשם…אותו אדם השתמש בכשפים כאלה ואחרים  על מנת להוריד גשם לרווחת התושבים והיבולים….למה אני מספר לכם את זה קוראי היקרים מכיוון שאני רוצה להדגיש בפניכם או בפני הארגון שלכם שאיש מכירות הוא מוריד הגשם של כול ארגון חברה או עסק לקיומה הישרדותה ואפילו הצלחתה בימים טרופים אלה…איש המכירות הוא מוריד הגשם וכספם של הלקוחות הוא הכסף….איש מכירות לפי התזה שלי הוא בדיוק כמו מנהל בכיר, שותף בכיר בעסק או בארגון…איש מכירות חייב להמצא ברזי הניהול של העסק, לדעת את המערך החשבונאי של העסק, להיות מעורה בישיבות ההנהלה של העסק, לדעת את תמחיר המוצר על בוריה…והעסק חייב להתנהל מול איש המכירות בדיוק כמו שהזכרתי קודם כשותף בכיר…לאיש מכירות אסור לשים יעדים (בניגוד לדעה הרווחת היום ברוב הארגונים על השמת יעדי מכירה לאנשי מכירות) יעדי מכירה היו טובים פעם…היום איש מכירות צריך להקדיש את זמנו למחשבה כיצד הוא מתמודד מול הרבה מאד גורמים בתהליך המכירה על מנת להצליח ולא להעסיק את ראשו ביעדי מכירה….מי שעדיין מנהל את אנשי המכירות שלו תוך כדי יעדי מכירה טועה טעות מרה וחבל על הזמן והכסף שהוא משקיע אצל אותו איש מכירות….איש מכירות הוא כמו אומן היוצר ציור או מוצר אומנות..מכירה היא אומנות וכמו שצייר חייב לראות נוף פתוח ללא מחסומים או סדינים פרוסים לסגירת הנוף כך איש מכירות חייב להיות בשדה פתוח ללא כול לחץ בתת המודעות שלו לסגירה או לעמידה ביעדים….רוצים להקשיב איך מוכרים..התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן