איך מתנהגים עם לקוחות

איך מתנהגים עם לקוחות

דורון עמית יועץ שיווק, הגדלת מכירות, שיטות מכירה…קוראי! מי יכול לכתוב לי ולהגיד לי מה ההבדל בין קניות לפסיכיאטר….האמת שמהנושא התשובה מאד פשוטה….ההבדל הוא שלפסיכיאטר אתה משלם עבור שעה של הקשבה…ובקנייה אתה קונה משהו לעצמך שיעשה לך  טוב לכמה זמן…. בוא נמשיך…כמה פעמים נכנסתה לחנות וניסיתה בכול הכוח להתחמק מהמוכרן…רק שהוא לא יראה אותך…ואם ראה אותך ושאל אותך…אפשר לעזור? עניתה לא תודה לא בינתיים….כאשר אני עושה הדרכת מכירות בארגונים קימונעיים אני מקדיש לנושא הזה למעלה מ-2 הרצאות…כולל סימולציות…אחר כך שאני חוזר לאותו ארגון…אני שוב נתקל בשאלה הדבילית הזאת "אפשר לעזור"…..לא…אי אפשר לעזור…הלקוח לא רוצה את העזרה שלך…בטח שהוא נכנס לחנות כולו תשוקה והוא רוצה להיות עם תשוקתו בידו…זה כמו שתגיד לו בחדר המיטות שלו "רוצה עזרה עם חברתך"?….הלקוח רוצה להיות הוא ועצמו עם המוצר שהוא מחפש…אם מה שבגללו נכנס לחנות…אל תדאגו הלקוח יפנה אליכם…אם פנה..עכשיו זה תורך איש המכירות..למכור!!! ואם לא מכרתה..אתה איש מכירות לא טוב…כי הלקוח בחן את המוצר..ועכשיו הוא נכנס לשלב המגנט…הוא רוצה שישכנעו אותו שימגנטו אותו לבחירה שבחר…שיחזקו לו את המכירה….שיתנו לו כלים להצדיק בפני חברים את העיסקה שעשה…וזה הכול תלוי בך איש המכירות….רוצים לשמוע יותר על כיצד מוכרים נכון-התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן