איך מתכוננים למיתון

מתכוננים למיתן!
אנו לא רוצים לשמוע על מיתון, המדינה "בצדק" מאמינה כי "מיתון" לא יהיה, אבל לדעתי זה בגדר משאלה בלבד!
המיתון כבר נמצא כאן למרות כול התחזיות המרגיעות המגיעות ממשרדי הכלכלה.
דרך אגב! המיתון לא יחנוק רק אותנו, הוא חונק את יון, הוא חונק את ספרד, הוא חונק את איטליה ועוד ארצות אירופאיות והוא הולך וחונק את ארצות הברית של אמריקה. למעשה הסיבה העיקרית למיתון ההולך וקרב מקורו בגרעונות הענקיים של ממשלות ומדינות ורק זו סיבה מספקת לפחת ממיתון או לנבא תחילתו של מיתון .

לא איש בשורה אני לעובדים בישראל אבל אני רוצה להיות איש מעש למגוון העסקים והחברות הקיימות בישראל ואשר תרדמתם יכולה לגרום להם להתעורר מאוחר מידי.

אז איך מתכוננים למיתון!
מה עושים?
מה מכינים? כיצד מתכוננים!

להתכונן חייבים, אך איך עושים זאת.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני נותן מילה כללית והיא "עצירה"
מהי "עצירה" אם תשימו לב ההצעות המושטות עלינו מכול עבר זה לרכוש, לקנות, להצטייד, להחליף את הרכב ולהתחייב לרכב חדש, להחליף את מרכזיה ולהצטייד במרכזיה חדשה, להחליף את הריהוט ולהצטייד בריהוט חדש, לעשות שיפוץ בחברה, במפעל, להחליף מכונה או להצטייד במכונה חדשה, לפתוח עוד קו ייצור או ליין חדש בכדי להחליף ליין ישן, להגדיל את פוליסת ביטוח החיים, להגדיל את ההפקדה החודשית לחסכון, לקחת עוד הלוואה המוצעת לנו באתר האינטרנט של הבנק, והכי חשוב לקחת לחברה או לעסק גורם חיצוני בדמות יועץ עסקי או יועץ שיווק שיחד עם המנכ"ל או אם בעל העסק יובילו מהלך של התאמת ההוצאות להכנסות, התאמת המוצרים או סל השירותים לתקופה, והגברת השיווק והמכירות תוך מציאת השיטה האחת והיחידה אשר תוכל להגדיל הכנסות.

מיתון הוא דבר איום ונורא מיתון זו לא רק רעה חולה לעובד זו גם רעה חולה לסוחרים לבעלי העסקים אשר ניזונים מכוח הקניה של העובדים במשק וכול מיתון בכול דרגה שלא תהיה משפיעה השפעה ישירה על הפעילות וההישרדות העסקית של כול עסק או חברה.

למה לבחור בנו 

 כ יועץ עסקי ממשלה ובטח ממשלה אשר דירוג האשראי הבינלאומי שלה כול כך חשובים להמשך הפעילות הכלכלית של המדינה אינה רוצה להציג בדרך כלל כלכלה חולה או כלכלה מוכת אבטלה, ולכן, לדעתי, לא נשמע מקברניטי המשק הישראלי על הליכה לקראת מיתון למרות שרק בחודשים האחרונים פוטרו למעלה מ-5000 עובדים ועוד היד נטויה, יש כאלה שמדברים על 10 רשתות שיסגרו במהלך 2014 יש כאלה שמבינים כי הייצוא הסיני הוא הרעה החולה לתעשייה הישראלית ועוד כאלה חדשות גועשות ומרעישות שרק יעשו רע לנו בעלי העסקים והחברות במדינת ישראל.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני קורא לכלל העסקים והחברות שבמשק, כבר היום, לא לחכות עוד זמן רב, לעשות "סדר" בעסק שלהם ולחזק את עצמם אם מישהו מקצועי שיעזור להם לשרוד את התקופה, תקופה אשר הפעם אין כול סימן שמישהו הולך להציל אותה כמו שקרא לאחר מלחמת ששת הימים בישראל.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן