איך מתכוננים למיתון

מתכוננים למיתן!
אנו לא רוצים לשמוע על מיתון, המדינה "בצדק" מאמינה כי "מיתון" לא יהיה, אבל לדעתי זה בגדר משאלה בלבד!
המיתון כבר נמצא כאן למרות כול התחזיות המרגיעות המגיעות ממשרדי הכלכלה.
דרך אגב! המיתון לא יחנוק רק אותנו, הוא חונק את יון, הוא חונק את ספרד, הוא חונק את איטליה ועוד ארצות אירופאיות והוא הולך וחונק את ארצות הברית של אמריקה. למעשה הסיבה העיקרית למיתון ההולך וקרב מקורו בגרעונות הענקיים של ממשלות ומדינות ורק זו סיבה מספקת לפחת ממיתון או לנבא תחילתו של מיתון .

לא איש בשורה אני לעובדים בישראל אבל אני רוצה להיות איש מעש למגוון העסקים והחברות הקיימות בישראל ואשר תרדמתם יכולה לגרום להם להתעורר מאוחר מידי.

אז איך מתכוננים למיתון!
מה עושים?
מה מכינים? כיצד מתכוננים!

להתכונן חייבים, אך איך עושים זאת.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני נותן מילה כללית והיא "עצירה"
מהי "עצירה" אם תשימו לב ההצעות המושטות עלינו מכול עבר זה לרכוש, לקנות, להצטייד, להחליף את הרכב ולהתחייב לרכב חדש, להחליף את מרכזיה ולהצטייד במרכזיה חדשה, להחליף את הריהוט ולהצטייד בריהוט חדש, לעשות שיפוץ בחברה, במפעל, להחליף מכונה או להצטייד במכונה חדשה, לפתוח עוד קו ייצור או ליין חדש בכדי להחליף ליין ישן, להגדיל את פוליסת ביטוח החיים, להגדיל את ההפקדה החודשית לחסכון, לקחת עוד הלוואה המוצעת לנו באתר האינטרנט של הבנק, והכי חשוב לקחת לחברה או לעסק גורם חיצוני בדמות יועץ עסקי או יועץ שיווק שיחד עם המנכ"ל או אם בעל העסק יובילו מהלך של התאמת ההוצאות להכנסות, התאמת המוצרים או סל השירותים לתקופה, והגברת השיווק והמכירות תוך מציאת השיטה האחת והיחידה אשר תוכל להגדיל הכנסות.

מיתון הוא דבר איום ונורא מיתון זו לא רק רעה חולה לעובד זו גם רעה חולה לסוחרים לבעלי העסקים אשר ניזונים מכוח הקניה של העובדים במשק וכול מיתון בכול דרגה שלא תהיה משפיעה השפעה ישירה על הפעילות וההישרדות העסקית של כול עסק או חברה.

למה לבחור בנו 

 כ יועץ עסקי ממשלה ובטח ממשלה אשר דירוג האשראי הבינלאומי שלה כול כך חשובים להמשך הפעילות הכלכלית של המדינה אינה רוצה להציג בדרך כלל כלכלה חולה או כלכלה מוכת אבטלה, ולכן, לדעתי, לא נשמע מקברניטי המשק הישראלי על הליכה לקראת מיתון למרות שרק בחודשים האחרונים פוטרו למעלה מ-5000 עובדים ועוד היד נטויה, יש כאלה שמדברים על 10 רשתות שיסגרו במהלך 2014 יש כאלה שמבינים כי הייצוא הסיני הוא הרעה החולה לתעשייה הישראלית ועוד כאלה חדשות גועשות ומרעישות שרק יעשו רע לנו בעלי העסקים והחברות במדינת ישראל.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני קורא לכלל העסקים והחברות שבמשק, כבר היום, לא לחכות עוד זמן רב, לעשות "סדר" בעסק שלהם ולחזק את עצמם אם מישהו מקצועי שיעזור להם לשרוד את התקופה, תקופה אשר הפעם אין כול סימן שמישהו הולך להציל אותה כמו שקרא לאחר מלחמת ששת הימים בישראל.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן