איך מתכוננים למיתון

מתכוננים למיתן!
אנו לא רוצים לשמוע על מיתון, המדינה "בצדק" מאמינה כי "מיתון" לא יהיה, אבל לדעתי זה בגדר משאלה בלבד!
המיתון כבר נמצא כאן למרות כול התחזיות המרגיעות המגיעות ממשרדי הכלכלה.
דרך אגב! המיתון לא יחנוק רק אותנו, הוא חונק את יון, הוא חונק את ספרד, הוא חונק את איטליה ועוד ארצות אירופאיות והוא הולך וחונק את ארצות הברית של אמריקה. למעשה הסיבה העיקרית למיתון ההולך וקרב מקורו בגרעונות הענקיים של ממשלות ומדינות ורק זו סיבה מספקת לפחת ממיתון או לנבא תחילתו של מיתון .

לא איש בשורה אני לעובדים בישראל אבל אני רוצה להיות איש מעש למגוון העסקים והחברות הקיימות בישראל ואשר תרדמתם יכולה לגרום להם להתעורר מאוחר מידי.

אז איך מתכוננים למיתון!
מה עושים?
מה מכינים? כיצד מתכוננים!

להתכונן חייבים, אך איך עושים זאת.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני נותן מילה כללית והיא "עצירה"
מהי "עצירה" אם תשימו לב ההצעות המושטות עלינו מכול עבר זה לרכוש, לקנות, להצטייד, להחליף את הרכב ולהתחייב לרכב חדש, להחליף את מרכזיה ולהצטייד במרכזיה חדשה, להחליף את הריהוט ולהצטייד בריהוט חדש, לעשות שיפוץ בחברה, במפעל, להחליף מכונה או להצטייד במכונה חדשה, לפתוח עוד קו ייצור או ליין חדש בכדי להחליף ליין ישן, להגדיל את פוליסת ביטוח החיים, להגדיל את ההפקדה החודשית לחסכון, לקחת עוד הלוואה המוצעת לנו באתר האינטרנט של הבנק, והכי חשוב לקחת לחברה או לעסק גורם חיצוני בדמות יועץ עסקי או יועץ שיווק שיחד עם המנכ"ל או אם בעל העסק יובילו מהלך של התאמת ההוצאות להכנסות, התאמת המוצרים או סל השירותים לתקופה, והגברת השיווק והמכירות תוך מציאת השיטה האחת והיחידה אשר תוכל להגדיל הכנסות.

מיתון הוא דבר איום ונורא מיתון זו לא רק רעה חולה לעובד זו גם רעה חולה לסוחרים לבעלי העסקים אשר ניזונים מכוח הקניה של העובדים במשק וכול מיתון בכול דרגה שלא תהיה משפיעה השפעה ישירה על הפעילות וההישרדות העסקית של כול עסק או חברה.

למה לבחור בנו 

 כ יועץ עסקי ממשלה ובטח ממשלה אשר דירוג האשראי הבינלאומי שלה כול כך חשובים להמשך הפעילות הכלכלית של המדינה אינה רוצה להציג בדרך כלל כלכלה חולה או כלכלה מוכת אבטלה, ולכן, לדעתי, לא נשמע מקברניטי המשק הישראלי על הליכה לקראת מיתון למרות שרק בחודשים האחרונים פוטרו למעלה מ-5000 עובדים ועוד היד נטויה, יש כאלה שמדברים על 10 רשתות שיסגרו במהלך 2014 יש כאלה שמבינים כי הייצוא הסיני הוא הרעה החולה לתעשייה הישראלית ועוד כאלה חדשות גועשות ומרעישות שרק יעשו רע לנו בעלי העסקים והחברות במדינת ישראל.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני קורא לכלל העסקים והחברות שבמשק, כבר היום, לא לחכות עוד זמן רב, לעשות "סדר" בעסק שלהם ולחזק את עצמם אם מישהו מקצועי שיעזור להם לשרוד את התקופה, תקופה אשר הפעם אין כול סימן שמישהו הולך להציל אותה כמו שקרא לאחר מלחמת ששת הימים בישראל.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן