איך משווקים את האתר העסקי

איך משווקים את האתר העסקי

שיווק אתרים באינטרנט, יועץ שיווק באינטרנט, קידום שיווק באינטרנט  בירושלים

איך משווקים אתרים באינטרנט

האם יש שיטה בדוקה לפרסום ושיווק אתרים באינטרנט?

האם נכונה האמרה הנאמרת על ידי מפתחי אתרים כי ברגע שהאתר עולה אתה הלקוח יכול להתחיל ליהנות מפניות של לקוחות?

האם האינטרנט הוא המדיה הפרסומית החמה ביותר בשוק?

ואם כן מה? באנרים בפורטלים המובילים, קישורים מאתרים חזקים, קידום אורגני במנועי החיפוש, קידום באמצעות תשלום PPC?

מתחיל להיות "בלגן" ברשת. לאט לאט  אנשים מגלים כי השיווק באינטרנט הוא הדבר הכי נכון לעשות. לאט לאט מבינים היום משווקים כי צרכנים שרוצים לרכוש מוצר ראשית רצים למנועי החיפוש ובראשם "גוגל" מנוע חיפוש עם רייטינג של למעלה מ-90%. כן 90% שאחריו בא מנוע החיפוש BING של מיקרוסופט עם רייטינג של כמעט  5%. אז אתם מבינים מדוע כולם רוצים להיות בתוצאות מנועי החיפוש של "גוגל"?

אבל איך אפשר הסטטיסטיקה מדברת כי רוב האנשים מקליקים על התוצאות הראשונות ובמקסימום בדף השני – תוצאות אלה הם בסך הכול 20 תוצאות חיפוש אורגניות (אורגני משמע אתרים שמתפתחים לאט בשיטה טבעית בעקבות חומר כתוב וממוקד על נושא האתר שלהם) נכון יש עוד 10 תוצאות חיפוש שמופיעות בעמוד הראשון של "גוגל" אבל אלה תוצאות ממומנות הווה אומר כול לקוח שמקליק על התוצאה ב"גוגל" מחייב בפעימת מונה את המפרסם. (לפעמים מחיר לפעימה יכול להגיע גם ל-50 ₪)

לפיכך מה קורה עם שאר מאות האלפים שרוצים גם הם להופיע בראש רשימת הדפים שגוגל מעלה כתוצאה מחיפוש שאילתה מסוימת או מוצר כלשהו? מכאן תבינו עד כמה הדבר קשה וכמה נושא של קידום אתרים הינו עבודה קשה קשה עד מאד.

ישנם לקוחות שאני יועץ להם ומלווה אותם בתחום השיווקי אם אתר מעניין ומעוצב יפה אבל אתר שמעניין ומעוצב יפה בלי קידומו במנועי החיפוש של גוגל הוא אבן שאין לה הופכין. שהרי לא מספיק שרק האתר יהיה יפה וישמש כחלון ראווה לעסק צריך גם להכניס לקוחות לאתר ויותר מזה ליצור מהם לידיים או הזמנות. קרי תשלום בקופה (זוכרים בעולם העסקים אנו עושקים בכסף בלבד)

שיווק באינטרנט ובפרט בבמה המרכזית קרי מנועי החיפוש הוא כורח המציאות, והשאלה כרגע איך יוצרים לכול כך הרבה עסקים בארץ ובחול יכולת ליהנות גם מהופעה בבמה זאת. סקרים אחרונים שהופיעו ברחבי העולם בשלוש שנים האחרונות מדברים על זה כי יותר ויותר לקוחות שבויים של עסקים כולל כאלה שנהנים מחברות במועדון או בתוכנית הטבות עדיין לפני כול רכישה פונים אל מנוע החיפוש של גוגל למצוא את הספק היותר זול מבחינתם ועוד מרחיקים לכת שפונים אל אתרים להשוואת מחירים.

מה שאומר לנו המשווקים כי העולם העסקי והשיווקי הולך ונהייה יותר ויותר קשה ובקרוב נוכל כבר להגיד בלתי נסבל- קחו את הענף שלי יועץ עסקי בתוצאות החיפוש שלו עולים למעלה מחצי מיליון תוצאות בהקלקה על המילה "יועץ עסקי" הרי זה ברור שמי שבאמת רוצה יועץ עסקי לא ירחיק מעבר לדף השלישי שזה אומר שהוא "אולי" יבקר ב-30 אתרים (שזה מספר הזוי אבל אפשרי).

אך אסור להיות נואש?

עדיין יש את האפשרות לקידום אורגני של העסק שלכם.

אם מדובר בעסק גדול שיש בו אלמנטים שירותים כאשר לקוחות מקבלים ערך מוסף ממנו אזי שהוא יתקדם מהר יותר מעסק המשדר חנות או מכירה או תדמית.

עולם שלם עומד מאחורי תחום קידום האתרים בישראל ובעולם, עולם שהידע בו מועט עקס סירובה הנכון של "גוגל" לנדב מידה כיצד ניתן להגיע למקומות הראשונים בגוגל גם בקידום האורגני וגם בקידום הממומן, ומקדמי האתרים ומרצי תכניות הפרסום בתשלום שוברים יום יום את הראש באיזה דרך או שיטה הקידום של העסק בו הוא מטפל יעלה מעלה וייתן את התוצאות הרצויות.

ככול שהעולם הפרסומי התקצר למדיום אחד, מדיום חזק ושולט ללא עוררין כך נהייה יותר ויותר קשה להתחבר אליו ולהיות בעל דומיננטיות בסוג שיווק זה.

זה לא שאמרתי קדיש על שאר צינורות הפרסום שאני מאמין בהם באופן כללי ויש לי את הניסיון בלהרים מותגים שלמים עם תקציב פרסום זניח ביחס למכירות המוצר.

על מנת למצות כול אפשרות בכדי לשווק יותר ולשרוד עסקית ושיווקית כדאי שנשב ביחד וננסה לכוון אתכם מתוך המקצועיות והידע שלנו בתחום השיווק הדיגיטאלי והקונבנציונלי שעדיין לא נס ריחו.

התקשר לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן