איך משבר הקורונה השפיע על תחום החנויות האינטרנטיות

משבר הקורונה השפיע על תחום החנויות האינטרנטיות
איך משבר הקורונה השפיע על תחום החנויות האינטרנטיות

משבר הקורנה אשר פקד אותנו עוד בתחילת השנה כאשר פרץ עוד בסין בעיר בשם  ווהאן שבמחוז חוביי, הביאה לשינוי כלל עולמי והצליחה אכן לשנות את חוקי המשחק בתחום של הטיסות, אירוח בבתי המלון,חנויות,מסעדות, כפרי נופש ועוד.

תחילה המשבר התחיל לפקוד את המזרח מה שהשפיע על רוב הסחורות שהיו מיוצאות לרוב העולם ובכך התתחיל כדור השלג להתגלגל,ובסופו של דבר פגע בכל אחת מהמדינות שיושבות מסביב לגלובוס בעקבות המשבר, היו צריכים למצוא פתרונות של איך להחזיר את הכלכלה לסדרה.

משמע עסקים שנסגרו עקב המשבר צריכים אט אט לפתוח אך, כל זה לא יהיה כפי שהיה בעבר כיוון שהמרחק מהסביבה והייצר הבריאותי שלנו גרמו לנו להבין שאולי עדיף לוותר, ולכן האינטרנט אומנם היה חזק במשחק אך לא כל כך משמעותי בנוגע לכל הסקטורים כמו נעליים בגדים אוכל מוצרים חשמל ועוד ועוד.

בתקופת המשבר רוב העסקים לפני שנסגרו היו אומנם בסוג של עלייה והאינטרנט היה גם באותה דרך, אך תמיד האדם יעדיף להגיע לראות ולקנות מאשר להסתכל ולא לבחון פיזית את המוצר ובכך הקורנה פגעה משמעותית בעסקים, אשר קיימים פיזית ונמצאו עומדים בדממה ובעקבות זאת היה עליו לשלם גם כאשר היה סגור, ארנונה ,חשמל ,מים ,מיסים, מע"מ ,עובדים, שכירות ,ומה לא.

רק דבר זה גורם להפסדים של כמה עשרות אלפי שקלים ומצריך מהמעסיק להוציא כבר מכיסו הפרטי כיוון שתזרים העסק נעצר, ואין ביכולתו להנגיש ולמכור ללקוח קצה את המוצרים שבהם הוא סוחר, אלא אם כן הוא עומד בהמון קריטריונים ודבר זה כמעט בלתי אפשרי היה בתקופת המשבר.

בעלי עסקים הבינו את הכוח של החנויות האינטרנטיות

לכן רוב החנויות אשר עמדו שוממות במשך חודשיים שלמים כמעט בדממה מוחלטת, הביאה למצב של קריסה לרוב בתי העסק אשר לא ידעו הכיצד להתמודד, ולכן המון בעלי בתי עסק הביאו את עצמם ליידי כך שהם פותחים את העסק שלהם גם דרך האינטרנט על מנת להתקיים ואיך שהוא לשרוד את תקופת המשבר, ובכך הביאה למצב של שינוי תדמיתי שהאינטרנט כנראה לעלום לא ייפול.

האינטרנט יספק גם עוד מקור הכנסה אשר לא נגלה לעייני כל איש אשר הולך ברחוב ורואה את החנות שלך או שומע עליה.

המשבר השפיע גם על פיטורי עובדים אשר מחזיקים בדירות בבעלותם ילדים מכוניות ומה לא, ודבר זה הביא גם הרבה שכירים למעשה לעשות את הצעד של לעבור מעבודה פיזית לעובדה מהבית, רק על מנת בכדי לפרנס ולכלכל את אנשי המשפחה אומנם יש כאלה שהתמצאו בקלות אך לרוב זו הייתה המון מלאכת מחשבת לאחרים לכן כל עוד היה ניתן הפתרון בזמן יכול להיות מאוד שהיינו עוברים את התקופה בצורה קצת אחרת ולא חושבים על איך לשרוד את היום הבא בסופו של יום העידן החדש הראה לנו שרוב הדברים הבאים שנהיה תלויים בהם לא יהיו עובדים חשמל מים ארנונה שכירות ומקום עומד אלה כבר מהיום לדאוג לעסק אינטרנטי כי ביום שיבוא "הגל השני" לך יהיה גיבוי.

מעוניינים להקים חנות אינטרנטית משלכם?
היכנסו לאתר wepo.co.il והקימו חנות אינטרנטית משלכם בקלות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן