איך מקימים עסק, איך משמרים עסק

מחפשים קריירה?

מבינים שלא כול עסק ראשון הוא הצלחה

מבינים שאפילו כול עסק שלישי או רביעי יכול להיות הצלחה!

אבל הצלחה יכולה להגיע!

הצלחה יכולה להגיע אם עושים אותה נכון, אם בונים נכון, אם מבינים נכון את העסק אותו רוצים לפתוח, אם נעזרים באנשים שיכולים לעזור לכם להגיע אל היעדים של העסק שלכם! זה ניתן! זה אפשרי! אתם יודעים מה אין דבר שהוא לא אפשרי! גם הבלתי אפשרי הוא אפשרי!

 קחו את הסיפור של MAX LEVCHIN החברה הראשונה שהקים, התרסקה! החברה השנייה, התרסקה!  השלישית פשוט נכשלה, הרביעית שרדה! ואילו לחברה שלו היום קוראים לא פחות ולא יותר PAYPAL

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי מה אנו למדים מאנשים עם ראש על הכתפיים ושאיפה לעשות עסקים! הדבר הברור ביותר זה ההבנה "שעסק" אין לו סיכוי בלי סיכון" "עסק ככול שינוהל ע"י אדם כישרוני אין לו ביטוח של הישרדות" "אנשים טובים, אנשים יצירתיים, הם אנשים שלא פוחדים מכישלון כי הם יודעים ש ההצלחה תבוא בהמשך, אנשי עסקים טובים הם אלה שנופלים אבל קמים מחדש!  לא מתביישים, לא מתרגשים מהזולת "המוחק את עתידם ושמח למפלתם" כאלה שמאמינים כי עם עזרה נכונה וחשיבה משותפת יוכלו להגיע למקומות בו חלמו להיות בדיוק כמו MAX LEVCHIN ואחרים.

 כ יועץ עסקי אני לא מתרגש מאותם אלפי עסקים הנופלים כול שנה, אני לא מתרגש כי אני יודע בדיוק את הסיבה, אני לא מתרגש כי אני מכיר מה זה לנהל עסק ומה זה לא לנהל עסק, אני יודע כי אני מכיר את הצורך האנושי כאשר אתה בעל עסק אתה לא מתנהג כמו שהייתה שכיר או עובד במקום עבודה אחר! ההתרוממות האישית, החשיבה כי "הכול אני יודע" ו "כי אף אחד לא יוכל ללמד אותי איך לנהל עסק" היא בדיוק הסיבה בה כול כך הרבה בעלי עסקים קורסים, נופלים, ולא יכולים לקום חזרה! עקב זה שלא יכולים לקום חזרה כבר אומר שהם לא קורצו מהחומר המשובח של אנשי עסקים פקחים.

 כאשר אני מקבל עסק חדש ליד או מיזם חדש אני בראש ובראשונה אומר אני עושה "ליווי עסקי" כי הלק התכנוני, התוכנית העסקית, המספרים על הנייר זה לא ליווי עסק באקלים עסקי כמו שקיים כיום בארץ ובעולם!  עסקים חפצי חיים או בעלי עסקים אמיתיים יודעים להשתמש בכלים כמו שבדפדפן באינטרנט יש לנו חלונית של כלים לעזרה, כך איש עסקים חייב כלים אשר יוכלו להצעיד אותו לעבר ההצלחה לה הוא שואף.

למה לבחור בנו

 תחשבו על כך! נסו להפנים מהם הכלים להם אתם זקוקים בהקמה, בתפעול השוטף בעצירה לפני ההתרסקות! תבינו ותפנימו שיועץ עסקי מקצועי הוא הכלי החשוב ביותר שתוכלו להשתמש בו לכוון ההצלחה וההגשמה העסקית שלכם!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן