איך מקימים עסק, איך משמרים עסק

מחפשים קריירה?

מבינים שלא כול עסק ראשון הוא הצלחה

מבינים שאפילו כול עסק שלישי או רביעי יכול להיות הצלחה!

אבל הצלחה יכולה להגיע!

הצלחה יכולה להגיע אם עושים אותה נכון, אם בונים נכון, אם מבינים נכון את העסק אותו רוצים לפתוח, אם נעזרים באנשים שיכולים לעזור לכם להגיע אל היעדים של העסק שלכם! זה ניתן! זה אפשרי! אתם יודעים מה אין דבר שהוא לא אפשרי! גם הבלתי אפשרי הוא אפשרי!

 קחו את הסיפור של MAX LEVCHIN החברה הראשונה שהקים, התרסקה! החברה השנייה, התרסקה!  השלישית פשוט נכשלה, הרביעית שרדה! ואילו לחברה שלו היום קוראים לא פחות ולא יותר PAYPAL

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי מה אנו למדים מאנשים עם ראש על הכתפיים ושאיפה לעשות עסקים! הדבר הברור ביותר זה ההבנה "שעסק" אין לו סיכוי בלי סיכון" "עסק ככול שינוהל ע"י אדם כישרוני אין לו ביטוח של הישרדות" "אנשים טובים, אנשים יצירתיים, הם אנשים שלא פוחדים מכישלון כי הם יודעים ש ההצלחה תבוא בהמשך, אנשי עסקים טובים הם אלה שנופלים אבל קמים מחדש!  לא מתביישים, לא מתרגשים מהזולת "המוחק את עתידם ושמח למפלתם" כאלה שמאמינים כי עם עזרה נכונה וחשיבה משותפת יוכלו להגיע למקומות בו חלמו להיות בדיוק כמו MAX LEVCHIN ואחרים.

 כ יועץ עסקי אני לא מתרגש מאותם אלפי עסקים הנופלים כול שנה, אני לא מתרגש כי אני יודע בדיוק את הסיבה, אני לא מתרגש כי אני מכיר מה זה לנהל עסק ומה זה לא לנהל עסק, אני יודע כי אני מכיר את הצורך האנושי כאשר אתה בעל עסק אתה לא מתנהג כמו שהייתה שכיר או עובד במקום עבודה אחר! ההתרוממות האישית, החשיבה כי "הכול אני יודע" ו "כי אף אחד לא יוכל ללמד אותי איך לנהל עסק" היא בדיוק הסיבה בה כול כך הרבה בעלי עסקים קורסים, נופלים, ולא יכולים לקום חזרה! עקב זה שלא יכולים לקום חזרה כבר אומר שהם לא קורצו מהחומר המשובח של אנשי עסקים פקחים.

 כאשר אני מקבל עסק חדש ליד או מיזם חדש אני בראש ובראשונה אומר אני עושה "ליווי עסקי" כי הלק התכנוני, התוכנית העסקית, המספרים על הנייר זה לא ליווי עסק באקלים עסקי כמו שקיים כיום בארץ ובעולם!  עסקים חפצי חיים או בעלי עסקים אמיתיים יודעים להשתמש בכלים כמו שבדפדפן באינטרנט יש לנו חלונית של כלים לעזרה, כך איש עסקים חייב כלים אשר יוכלו להצעיד אותו לעבר ההצלחה לה הוא שואף.

למה לבחור בנו

 תחשבו על כך! נסו להפנים מהם הכלים להם אתם זקוקים בהקמה, בתפעול השוטף בעצירה לפני ההתרסקות! תבינו ותפנימו שיועץ עסקי מקצועי הוא הכלי החשוב ביותר שתוכלו להשתמש בו לכוון ההצלחה וההגשמה העסקית שלכם!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן