איך מקטינים עלות ריבית בחשבון הבנק

ריביות הבנקים, איך חוסכים בריבית של הבנק.

זה שאתם צורכים אשראי עדיין לא אומר שאתם צריכים לקבל כמובן מאליו את תכתיבי הבנקים לעלויות הריבית.

 בנק הוא "עסק" בדיוק כמו העסק שלכם, הבנק מתפרנס ממכירה של כסף, כן! זה פשוט מאד! אם הבנק לא ימכור כסף הוא לא יהיה קיים ולכן כמו כול עסק מסחרי אחר רצונו למכור יותר בכמה שיותר רווח ופחות סיכונים.

 בדיוק כמו שאנו בעלי עסקים מסתכנים בפתיחת עסק, מתן אשראי ללקוחות, השקעות כאלה ואחרות כך הבנק לוקח סיכון כזה או אחר במכירת כספו רק שהוא לא כמונו העסקים הקטנים הבינוניים מתמחר את עלות הסיכון במחיר מכירת הכסף. דהיינו הריבית.

 כ יועץ עסקי אני יכול להמליץ לכם שאין כול קשר בין הצורך של העסקים בבעלותכם באשראי לוויכוח או לדיון על נושא הריביות שלא לדבר על העמלות.

ייעוץ עסקי לפתיחת עסק

 כ יועץ עסקי אני נתקל עם עלויות שונות בחשבונות ובבנקים שונים, כול בנק או סניף גובה ריבית כזאת או ריבית אחרת, יותר מזה עם חשבתם שפקיד הבנק אומר לכם שהוא מגדיל את מסגרת האשראי שלכם ב X סכום אזי הוא יגבה את הריבית אשר גובה במסגרת הקודמת! אתם טועים, בדקו את המסגרת שלכם, בדקו את מסגרת א, ב, ג, ו-ד וראו כי אתם על ההגדלות (לא החריגות) משלמים ריבית יותר גבוהה באחוזים משמעותיים.

 הבנק כנראה יאמר לכם כי ככול שעולה סכום האשראי כך עולה הסיכון של הבנק והוא מתמחר את הסיכון בעלות הריבית. (יש בזה הגיון) אבל האם אתם בודקים זאת, האם אתם יודעים זאת.

 בימים שעסקים מתמודדים עם כול כך הרבה בעיות של תחרות, ריבוי עסקים, מכירות ישירות באינטרנט, אגרות, רגולציות, מיסים, ארנונות, ומה לא עוד נושא האשראי ועלויות האשראי עולות לסעיף מהותי בנושא ההוצאות יש צורך להתייחס לכול עלויות הריבית והעמלות אותם גובים הבנקים בתוקף היותם עסק מסחרי ועסקי ולא פילנתרופ. המשמעות של סעיף הריבית והעמלות הבנקאיות כולל הריביות של ההלוואות החוץ בנקאיות הניתנות ע"י גורמים פיננסים מוכרים ושלא מוכרים או חברות כרטיסי האשראי מחייבת את העסק או החברה לעשות בדק ביית רציני בכדי להקטין משמעותית את העלויות.

 עסקים כול כך דורשים אשראי בכדי למחזר חובות, או לכסות חובות, או לשלם צקים, עד שהם לא נותנים את דעתם שלכול ה"דבש" הזה יש גם עוקץ בדמות ריביות ועמלות.

 יש חובה לכול עסק או חברה לטפל בהוצאה יקרה זאת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן