איך מקטינים עלות ריבית בחשבון הבנק

ריביות הבנקים, איך חוסכים בריבית של הבנק.

זה שאתם צורכים אשראי עדיין לא אומר שאתם צריכים לקבל כמובן מאליו את תכתיבי הבנקים לעלויות הריבית.

 בנק הוא "עסק" בדיוק כמו העסק שלכם, הבנק מתפרנס ממכירה של כסף, כן! זה פשוט מאד! אם הבנק לא ימכור כסף הוא לא יהיה קיים ולכן כמו כול עסק מסחרי אחר רצונו למכור יותר בכמה שיותר רווח ופחות סיכונים.

 בדיוק כמו שאנו בעלי עסקים מסתכנים בפתיחת עסק, מתן אשראי ללקוחות, השקעות כאלה ואחרות כך הבנק לוקח סיכון כזה או אחר במכירת כספו רק שהוא לא כמונו העסקים הקטנים הבינוניים מתמחר את עלות הסיכון במחיר מכירת הכסף. דהיינו הריבית.

 כ יועץ עסקי אני יכול להמליץ לכם שאין כול קשר בין הצורך של העסקים בבעלותכם באשראי לוויכוח או לדיון על נושא הריביות שלא לדבר על העמלות.

ייעוץ עסקי לפתיחת עסק

 כ יועץ עסקי אני נתקל עם עלויות שונות בחשבונות ובבנקים שונים, כול בנק או סניף גובה ריבית כזאת או ריבית אחרת, יותר מזה עם חשבתם שפקיד הבנק אומר לכם שהוא מגדיל את מסגרת האשראי שלכם ב X סכום אזי הוא יגבה את הריבית אשר גובה במסגרת הקודמת! אתם טועים, בדקו את המסגרת שלכם, בדקו את מסגרת א, ב, ג, ו-ד וראו כי אתם על ההגדלות (לא החריגות) משלמים ריבית יותר גבוהה באחוזים משמעותיים.

 הבנק כנראה יאמר לכם כי ככול שעולה סכום האשראי כך עולה הסיכון של הבנק והוא מתמחר את הסיכון בעלות הריבית. (יש בזה הגיון) אבל האם אתם בודקים זאת, האם אתם יודעים זאת.

 בימים שעסקים מתמודדים עם כול כך הרבה בעיות של תחרות, ריבוי עסקים, מכירות ישירות באינטרנט, אגרות, רגולציות, מיסים, ארנונות, ומה לא עוד נושא האשראי ועלויות האשראי עולות לסעיף מהותי בנושא ההוצאות יש צורך להתייחס לכול עלויות הריבית והעמלות אותם גובים הבנקים בתוקף היותם עסק מסחרי ועסקי ולא פילנתרופ. המשמעות של סעיף הריבית והעמלות הבנקאיות כולל הריביות של ההלוואות החוץ בנקאיות הניתנות ע"י גורמים פיננסים מוכרים ושלא מוכרים או חברות כרטיסי האשראי מחייבת את העסק או החברה לעשות בדק ביית רציני בכדי להקטין משמעותית את העלויות.

 עסקים כול כך דורשים אשראי בכדי למחזר חובות, או לכסות חובות, או לשלם צקים, עד שהם לא נותנים את דעתם שלכול ה"דבש" הזה יש גם עוקץ בדמות ריביות ועמלות.

 יש חובה לכול עסק או חברה לטפל בהוצאה יקרה זאת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן