איך מצילים את העסק

אין ספק שהאקלים העסקי השתנה מבלי היכר!

אין ספק כי הדור הצרכני של היום לא ידע את אבותיו והרגלי הצריכה שלו שונים ואחרים.

אין ספק כי הרשתות מהארץ ומחול, חווית הקניה, רצפת המכירה עם השפע עליה הם המקומות אליהם ילכו הצרכנים כאשר הם מבקשים לרכוש מוצרים. היום כול ילד קטן יודע שבאיקה קונים רהיטים. לא ברהיטי דורון לא ב-5 נגרים. היום קונים רהיטים באיקה. קנייה מלאת חווית קניות ולא בכדי הוקם בישראל הקטנה 3 סנפי ענק של הרשת.

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי ולאור התהפכות השווקים, הצריכה, רחובות הרכישה, חוויות הקניה ולא רק בתחום הקמעונאי אפילו בשירותי משרד, ברפואה, ובכול תחום…הכול השתנה.

 כ יועץ עסקי אני רואה כי הכול השתנה, ואנו עדיין ממשיכים ופורטים על אותה מנגינה, נמצאים ברחובות חסרי עוברי ושב, נלחמים במחירים עם "מתאבדים"  שכול מבוקשם להתגלגל, נענים לכאלה המבטיחים לנו פרסומים במקומות כאלה ואחרים תוך תובנה שהלקוחות יוכלו להגיע, נלחמים בטחנת רוח רק מכוח ההישרדות ומפחדים לעשות צעדים קצת יותר גדולים ומדודים "מהייאוש" מהאכזבה.

 החברה שלך יכולה להיות טובה יותר

אותו דבר לגבי חברות קטנות, בינוניות, גדולות המושכות רגליים ושורפות סנדלים בחיפושים אחרי לקוחות כול אחד בתחומו תוך כדי הורדת מחירים, תחרות לא יציבה, מיתון בביקוש, וכמובן הספק הגדול הנמצא בכול קצוות העולם המספק מוצרים ושירותים יותר זולים מאשר אותה חברה המתקיימת רק בכדי להתקיים.

 כ מי שנותן ייעוץ אסטרטגי רבים שואלים אותי מה עושים? היכן הקונים? היכן המכירות? אנו מקדמים, שולחים אנשי מכירות, עושים טלמרקטינג, מפרסמים באינטרנט, בגוגל, וכלום!!!

 העניין הוא שאזורי  הנוחות של עסקים שחיו שנים בקונסטלציה מסוימת מקשים עליהם לקום מהכיסא, להפשיל שרוולים ולהתחיל לחפור בתוך החברה, כי הייאוש כבר מוטמע בתוככי ההנהלה והיציאה משם יכולה לקרות רק עם פתאום יהיה איזה שביב של תקווה, ואללה שיחקנו אותה במכירה…אבל לאחר שבוע הכול נשכח וחוזרים לשגרה…

 כ מקצוען בתחום העסקים הפיתוח העסקי היציאה ממשברים אני רואה את הפתרון של העסקים והחברות הנמצאות בלבל הזה בדבר אחד בלבד..! "בניית תוכנת עסקית חדשה" כשמו כן הוא. החברה או העסק הגיעו לנקודה מסוימת, ערכו תוכנת עסקית בתחילת הדרך או לא עשו תוכנת עסקית בתחילת הדרך, עכשיו שהאקלים העסקי והמסחרי לוטה בערפל, אין בו בטחון, שינויים קורים השכם וערב. שהבנקים מקטינים את הסקטורים להם הם מוכנים לתת אשראי  זה הזמן האולטימטיבי לשבת עם צוות מקצועי, יועץ עסקי, מלווה עסקי ולקבוע תוכנית עסקית חדשה לעסק או מה שיכול להתפתח מתוך העסק.

 תוכנית עסקית זו לא תוכנית עסקית שכותבים לבנק בכדי לקבל מימון או הלוואה בערבות מדינה, תוכנית עסקית כוללת בתוכה את כול האלמנטים של קביעת המטרה ואיך מגיעים אליה. והאמינו לי מניסיוני הרב. ניתן להגיע לתכנית עסקית רציונלית שתהווה מהפכה בחברה.

 צריך להבין שאין יש מאיין, הכד לא יכול להכיל מעבר לגודלו, וכמה שתנסו לדחוף את העסק או החברה שלכם בקשיים הרבה יותר גבוהים בסופו של יום המהלך שיקרה ידמה לעגלה העוברת מכביש לחול ונתקעת! האם זה מה שתרצו למפעל החיים שלכם?

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן