איך מצילים את העסק

אין ספק שהאקלים העסקי השתנה מבלי היכר!

אין ספק כי הדור הצרכני של היום לא ידע את אבותיו והרגלי הצריכה שלו שונים ואחרים.

אין ספק כי הרשתות מהארץ ומחול, חווית הקניה, רצפת המכירה עם השפע עליה הם המקומות אליהם ילכו הצרכנים כאשר הם מבקשים לרכוש מוצרים. היום כול ילד קטן יודע שבאיקה קונים רהיטים. לא ברהיטי דורון לא ב-5 נגרים. היום קונים רהיטים באיקה. קנייה מלאת חווית קניות ולא בכדי הוקם בישראל הקטנה 3 סנפי ענק של הרשת.

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי ולאור התהפכות השווקים, הצריכה, רחובות הרכישה, חוויות הקניה ולא רק בתחום הקמעונאי אפילו בשירותי משרד, ברפואה, ובכול תחום…הכול השתנה.

 כ יועץ עסקי אני רואה כי הכול השתנה, ואנו עדיין ממשיכים ופורטים על אותה מנגינה, נמצאים ברחובות חסרי עוברי ושב, נלחמים במחירים עם "מתאבדים"  שכול מבוקשם להתגלגל, נענים לכאלה המבטיחים לנו פרסומים במקומות כאלה ואחרים תוך תובנה שהלקוחות יוכלו להגיע, נלחמים בטחנת רוח רק מכוח ההישרדות ומפחדים לעשות צעדים קצת יותר גדולים ומדודים "מהייאוש" מהאכזבה.

 החברה שלך יכולה להיות טובה יותר

אותו דבר לגבי חברות קטנות, בינוניות, גדולות המושכות רגליים ושורפות סנדלים בחיפושים אחרי לקוחות כול אחד בתחומו תוך כדי הורדת מחירים, תחרות לא יציבה, מיתון בביקוש, וכמובן הספק הגדול הנמצא בכול קצוות העולם המספק מוצרים ושירותים יותר זולים מאשר אותה חברה המתקיימת רק בכדי להתקיים.

 כ מי שנותן ייעוץ אסטרטגי רבים שואלים אותי מה עושים? היכן הקונים? היכן המכירות? אנו מקדמים, שולחים אנשי מכירות, עושים טלמרקטינג, מפרסמים באינטרנט, בגוגל, וכלום!!!

 העניין הוא שאזורי  הנוחות של עסקים שחיו שנים בקונסטלציה מסוימת מקשים עליהם לקום מהכיסא, להפשיל שרוולים ולהתחיל לחפור בתוך החברה, כי הייאוש כבר מוטמע בתוככי ההנהלה והיציאה משם יכולה לקרות רק עם פתאום יהיה איזה שביב של תקווה, ואללה שיחקנו אותה במכירה…אבל לאחר שבוע הכול נשכח וחוזרים לשגרה…

 כ מקצוען בתחום העסקים הפיתוח העסקי היציאה ממשברים אני רואה את הפתרון של העסקים והחברות הנמצאות בלבל הזה בדבר אחד בלבד..! "בניית תוכנת עסקית חדשה" כשמו כן הוא. החברה או העסק הגיעו לנקודה מסוימת, ערכו תוכנת עסקית בתחילת הדרך או לא עשו תוכנת עסקית בתחילת הדרך, עכשיו שהאקלים העסקי והמסחרי לוטה בערפל, אין בו בטחון, שינויים קורים השכם וערב. שהבנקים מקטינים את הסקטורים להם הם מוכנים לתת אשראי  זה הזמן האולטימטיבי לשבת עם צוות מקצועי, יועץ עסקי, מלווה עסקי ולקבוע תוכנית עסקית חדשה לעסק או מה שיכול להתפתח מתוך העסק.

 תוכנית עסקית זו לא תוכנית עסקית שכותבים לבנק בכדי לקבל מימון או הלוואה בערבות מדינה, תוכנית עסקית כוללת בתוכה את כול האלמנטים של קביעת המטרה ואיך מגיעים אליה. והאמינו לי מניסיוני הרב. ניתן להגיע לתכנית עסקית רציונלית שתהווה מהפכה בחברה.

 צריך להבין שאין יש מאיין, הכד לא יכול להכיל מעבר לגודלו, וכמה שתנסו לדחוף את העסק או החברה שלכם בקשיים הרבה יותר גבוהים בסופו של יום המהלך שיקרה ידמה לעגלה העוברת מכביש לחול ונתקעת! האם זה מה שתרצו למפעל החיים שלכם?

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן