איך מניעים לפעולת מכירה

איך מניעים לפעולת מכירה

יועץ שיווק, יועץ מכירות. איך יגביר הארגון את המכירות שלו לרווחתו….למעשה אנשי מכירות יודעים כי הם לא מוכרים מוצרים אלה מוכרים כסף…המרחק של אנשי המכירות מאלה היושבים בבנק על כורסאות נוחות ומוכרים כסף לאנשים הוא בדיוק כמו פגישת מכירה של איש מכירות במשרדו של הקניין או מי שהוא מוכר לו….זלקוחות קונים מכמה סיבות שניים מהם אני אביא כאן כדוגמא האחד כדי להרגיש טוב והשני  כדי לפתור בעייה…למכור חבילת נופש ללקוח זה בכדי שהוא ירגיש טוב…למכור מכונה שתעשה לארגון טוב והקניין יוכל לקבל משוב חיובי זה כדי לפתור בעייה…..כאשר איש מכירות טוב יודע להסביר למנהל רכש וגם להוכיח לו כי הבורג שהוא מוכר לו מפליז יחזיק יותא מעמד מהנחושת שמשתמש הלקוח עכשיו ושזה יכול לחסוך לארגון שלו קרוב ל-X הרבה כסף בשנה..אזי איש המכירות מוכר "כסף"….אנשי מכירות טובים לא מוכרים  מוצרים דוממים הם מוכרים כסף…חסכון זה כסף…אנשי מכירות טובים דואגים להראות במספרים את החסכון הכספי אותו הם חוסכים לארגון של הלקוח…איש מכירות טוב יודע לקחת את הסביבה של הלקוח ולתגבר אמון מכירה בזה שיאמר ללקוח שבוודאי הוא יקבל בונוס על החסכון שחסך…או תעשה מסיבת מחלקה בה יוזכר שמו של הקניין בפתרון הענק שמצא….איש המכירות חייב לעשות את ההבדלה הזאת במכירה הוא חייב להדגיש את הסביבה והסובב ופחות את המוצר ותועלותיו…..וזאת כמובן לאחר שהציג את המוצר….איש מכירות טוב מוכר את הנופש כחוויה לכול המשפחה בראש ובראשונה ובכדי לחזק מכירה אומר ללקוח כי ידאג להביא תמונות מיוחדות מהאתרים שביקר על מנת שיהיה אפשר להציג זאת בתערוכה שעורך משרד הנסיעות ללקוחותיו…ובראשה פרס כספי ותעודה מתאימה….איש מכירות מתרגם לכסף את  היתרונות של המכירה….רוצים לשמוע עוד רעיונות מכירה והגברת מכירות התקשרו..

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן