איך מנהל עסק צריך לנהל את עסקו

איך מנהל עסק צריך לנהל את עסקו

יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק, אימון עסקי

טעות של מנהלים!

תפקידו של מנהל, לנהל,

לנהל פירושו לנהל את המערכת הניהולית, הכספית, השיווקית, המכירות, הבנקים וכ"ד.

זה בעצם תפקידו לש מנהל, ותפקידו של מנכ"ל לדאוג כי המנהלים בעסק או בחברה, יתנהלו לפי כללי הניהול המוכרים והרגילים!

אך למנהלים יש עוזרים, יש פקידה, יש עוזר, יש מנהל מחלקה, יש סגן מנהל מחלקה, יש מחלקת חשבונות, ומי שהוא לא עסק גדול מחזיק בדרך כלל פקידה, מזכירה, מנהלת משרד, וכ"ד.

 עכשיו נעבור לפאזה אחרת ונתמקד בנושא רצון בעל העסק, או המנכ"ל או בעלי החברה "לעשות כסף" שהרי ניהול זה בכדי לנהל את העסק וזאת המטרה, אבל עסק מטרתו לעשות כסף, וכמה שיותר כסף. יש מנהלים או בעלי עסקים אשר כול כך מורגלים לעסק שלהם עד שהם שוכחים כי העסק גם צריך לעשות כסף מעבר למשכורות, מעבר לרכב שטח המפנק ומעבר ל=IPHONE המשודרג עם כול וורסיה חדשה.

עסקים לא מייצרים כספים מעצמם!

אנשים הם אלה שעושים את הכסף!

יכול להיות שאתה בעל קונדיטוריה או חברה שמוכרת מוצרים בתחום הייטק, אנשים, אנשי מכירות, עובדי דלפק, הם אלה שמוכרים או מגבירים את המכירה ללקוחות.

 אך זה עדיין לא מספיק בכדי לעשות כסף, והרבה כסף, שהרי המטרה היא "לעשות כסף".

ישנם מנהלים, מנכלים, בעלי העסקים שעסוקים רוב היום בניהול העסק, ישיבות עד בלי סוף, חפירה ונבירה בדוחות אקסל, בדיקת הרווח וההפסד, ארוחת צהריים עם חברים (זה בסדר) כניסה לחשבון הבנק פעם אחת פעם שנייה, דאגה וטרדה!

 אבל ישנם מנהלים, בעלי עסקים, שאת העבודה ה"שחורה" הם מעבירים לכפופים להם ואז רוב זמנם מתפנה לעשות עסקים, כסף! ועסקים עושים אם "אנשים" ובכדי להיות במקום שעושים בו כסף צריך לעמוד מול "האנשים" "הלקוחות" "הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות הקיימים" צריכים להראות מנהיגות מול הלקוחות, שהלקוחות ישמעו את דברי המנהל, (הלקוחות זה ציבור המאזינים לנאומים של המנהל, בעל העסק, זה שהעסק שלו וכול רצונו לעשות כסף.

 כמה דוגמאות:

זוכרים את הפרסומות בטלוויזיה בארצות הברית של מנהלי מגרשי המכוניות, כיצד הם דברו מול קהל הצופים בטלוויזיה בזמן הפרסומות ואיך הם שכנעו את הלקוחות הפוטנציאלים לבוא ולרכוש מכונית " זה בדיוק מה שאני דורש מבעל עסק או ממנכ"ל חברה" שרוצה לעשות כסף! לא בטלוויזיה אבל מול הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאלים. 

תארו לעצמכם מצב ש"ראש ממשלה" יושב רק בלשכה, לא מתראיין, לא מופיע בטלוויזיה, לא מופיע בציבור, אלה רק יושב ובודק דוחות על פעילות משרדי הממשלה, האם ראש ממשלה כזה יצליח לסחוף אליו בוחרים? 

כ-יועץ עסקי אני מתחייב בפניכם, כ-ככול שתתמידו לדבר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים שלכם כך תגבירו את המכירות של העסק שלכם ואת האפשרויות לפתח עסקים נוספים אתכם. אתם רק צריכים להיות גלויים יותר ואת עבודות המשרד, והמנוחה על כיסא המנהלים תחליפו מול שיחות והופעות אצל לקוחות או עם לקוחות.

קראו עוד על רפורומות בישראל

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן