איך מנהל עסק צריך לנהל את עסקו

איך מנהל עסק צריך לנהל את עסקו

יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק, אימון עסקי

טעות של מנהלים!

תפקידו של מנהל, לנהל,

לנהל פירושו לנהל את המערכת הניהולית, הכספית, השיווקית, המכירות, הבנקים וכ"ד.

זה בעצם תפקידו לש מנהל, ותפקידו של מנכ"ל לדאוג כי המנהלים בעסק או בחברה, יתנהלו לפי כללי הניהול המוכרים והרגילים!

אך למנהלים יש עוזרים, יש פקידה, יש עוזר, יש מנהל מחלקה, יש סגן מנהל מחלקה, יש מחלקת חשבונות, ומי שהוא לא עסק גדול מחזיק בדרך כלל פקידה, מזכירה, מנהלת משרד, וכ"ד.

 עכשיו נעבור לפאזה אחרת ונתמקד בנושא רצון בעל העסק, או המנכ"ל או בעלי החברה "לעשות כסף" שהרי ניהול זה בכדי לנהל את העסק וזאת המטרה, אבל עסק מטרתו לעשות כסף, וכמה שיותר כסף. יש מנהלים או בעלי עסקים אשר כול כך מורגלים לעסק שלהם עד שהם שוכחים כי העסק גם צריך לעשות כסף מעבר למשכורות, מעבר לרכב שטח המפנק ומעבר ל=IPHONE המשודרג עם כול וורסיה חדשה.

עסקים לא מייצרים כספים מעצמם!

אנשים הם אלה שעושים את הכסף!

יכול להיות שאתה בעל קונדיטוריה או חברה שמוכרת מוצרים בתחום הייטק, אנשים, אנשי מכירות, עובדי דלפק, הם אלה שמוכרים או מגבירים את המכירה ללקוחות.

 אך זה עדיין לא מספיק בכדי לעשות כסף, והרבה כסף, שהרי המטרה היא "לעשות כסף".

ישנם מנהלים, מנכלים, בעלי העסקים שעסוקים רוב היום בניהול העסק, ישיבות עד בלי סוף, חפירה ונבירה בדוחות אקסל, בדיקת הרווח וההפסד, ארוחת צהריים עם חברים (זה בסדר) כניסה לחשבון הבנק פעם אחת פעם שנייה, דאגה וטרדה!

 אבל ישנם מנהלים, בעלי עסקים, שאת העבודה ה"שחורה" הם מעבירים לכפופים להם ואז רוב זמנם מתפנה לעשות עסקים, כסף! ועסקים עושים אם "אנשים" ובכדי להיות במקום שעושים בו כסף צריך לעמוד מול "האנשים" "הלקוחות" "הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות הקיימים" צריכים להראות מנהיגות מול הלקוחות, שהלקוחות ישמעו את דברי המנהל, (הלקוחות זה ציבור המאזינים לנאומים של המנהל, בעל העסק, זה שהעסק שלו וכול רצונו לעשות כסף.

 כמה דוגמאות:

זוכרים את הפרסומות בטלוויזיה בארצות הברית של מנהלי מגרשי המכוניות, כיצד הם דברו מול קהל הצופים בטלוויזיה בזמן הפרסומות ואיך הם שכנעו את הלקוחות הפוטנציאלים לבוא ולרכוש מכונית " זה בדיוק מה שאני דורש מבעל עסק או ממנכ"ל חברה" שרוצה לעשות כסף! לא בטלוויזיה אבל מול הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאלים. 

תארו לעצמכם מצב ש"ראש ממשלה" יושב רק בלשכה, לא מתראיין, לא מופיע בטלוויזיה, לא מופיע בציבור, אלה רק יושב ובודק דוחות על פעילות משרדי הממשלה, האם ראש ממשלה כזה יצליח לסחוף אליו בוחרים? 

כ-יועץ עסקי אני מתחייב בפניכם, כ-ככול שתתמידו לדבר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים שלכם כך תגבירו את המכירות של העסק שלכם ואת האפשרויות לפתח עסקים נוספים אתכם. אתם רק צריכים להיות גלויים יותר ואת עבודות המשרד, והמנוחה על כיסא המנהלים תחליפו מול שיחות והופעות אצל לקוחות או עם לקוחות.

קראו עוד על רפורומות בישראל

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן