איך מנהלים עסק

איך מנהלים עסק

יועץ עסקי,ייעוץ עסקי…בתקופה כול כך לא ברורה, כאשר המצב הבטחוני הולך ומתערער, מצריים, אירן,סוריה…מחאה חברתית מתחדשת,חברות מתרסקות,מניות צונחות, מחזורי מסחר נמוכים, קיצוץ ברווחי החברות, שוק רווי, תחרות המבוססת על בסיס של מחיר ולא איכות או שירות…כול אלה משפיעים על יכולת ההחלטה של מנהלים רבים הן בחלונות הגבוהים והן בעסקים הקטנים והבינוניים….מה שבאמת כולם יודעים ששום דבר לא קבוע, שכול דבר יכול להשתנות, שיציבות היא לא המילה הנכונה בתקופה בו המשק הישראלי והעולמי נמצא…אז מה עושים בכול זאת…איך מקבלים החלטות ניהוליות,  ראשית קוראי היקרים מנהלים, מנהלים בכירים, ובעלי עסקים וחברות קטנים ובינוניים…לא להכנס לפניקה…לפעמים מצב שוק כול כך ירוד הוא חלון  הזדמנויות לחברות מסוימות….אז אמרנו לא נכנסים לפניקה…מנסים לקצץ את ההוצאות הקבועות "תקורות" ולהפוך אותם להוצאות משתנות…כמו…מעבר של עובדים לחברות השמה….זו לא פגיעה בעובד זה למען יעול העסק…העובד יודע שבמצב של היום יש סיכון על כול חברה וגם על החברה בו הוא נמצא והוא יעדיף חברה עובדת ומתנהלת נכון מאשר ללכת הביתה עם הקופסא…..נסו לדרבן את העובדים שלכם…לתת להם יותר מוטיבציה…לתת להם יותר חופשיות מחשבתית ואל תכלאו אותם בהוראות הנהלה מגבוהה…והכי חשוב במצבים כאלה מנהל חכם חייב לגייס לעצמו יועץ עסקי או יועץ אסטרטגי או יועץ שיווק שיקח את הענינים לידיים ויאפשר למנהלים להתעסק בניווט הספינה בים הסוער…הייתרון של יועץ חיצוני שהוא רואה מחוץ לארגון ולא מושפע מהתהליכים בתוך הארגון…זה הזמן למנהל פיקח וחכם שקצת איבד את הדרך שלא באשמתו כי כפי שאנו יודעים האקדמיה לא לימדה קלקלה היא לימדה כלכלה….יועץ עסקי דורון עמית

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן