איך מחשבים עלות ייעוץ וליווי עסקי

כיצד צריך להעריך הצעת מחיר של ייעוץ וליווי עסקי

קביעת מחיר ייעוץ עסקי אינה דומה כלל ועיקר ליכולת שלנו להשוות בין תפוח לתפוח, דירה לדירה, מכונית למכונית, ריהוט לריהוט, מחשוב, משרד וכ"ד. מחירים אלה משתנים בהתאם לגודל, מיקום, איכות, מיתוג, ויש בהם הרבה מאד משתנים מוחשיים הנותנים לנו את הביטחון כי רכשנו משהו במחיר המבטיח לנו עלות מול תועלת הן מבחינה פיננסית והן מבחינה רגשית (לרכוש חולצה של BOSS אין לה ערך פיננסי יש לה ערך רגשי, שהילד שלנו רוצה מחברת ממותגת העולה פי 6 ממחברת רגילה יש לזה ערך רגשי ולא כספי)

לעומת זאת תחום השירותים העסקיים והלא עסקיים כמו רואה חשבון, עורכי דין, אדריכלים, רופאים, יועצים עסקיים ויועצים ומומחים בכלל, קביעת עלות השירות נמדדת על פי הניסיון שיש לכול אחד מהמומחים או היועצים, לדוגמא: אדם הנזקק לניתוח לב ירצה שהמנתח שלו יהיה הטוב ביותר, ועם הניסיון המוכח בתחום הקרדיולוגיה, הוא בטח לא ירצה ש-רופא, שזה עתה סיים את בית הספר לרפואה ינתח אותו!  האם זה רציונלי מבחינת המטופל (ראו את הפרסומת המוצלחת של אדיר מילר עם הניתוח הראשון בחייו) הלקוח יודע להעריך שמקצועיות והתמחות יש לכך ערך המתורגם לעלות.

מכאן נגזרת העלות של יועץ עסקי מקצועי, אך לא רק.

ה' "אני מאמין" של חברת הייעוץ והליווי העסקי שלנו מושתת על היכולת ללוות את העסק ביום יום, לא רק לייעץ אלא גם לעבוד פיזית בעבודה סיזיפית עם העסק, הנגזרת שלנו מהפעילות האישית עם העסק ובעליו יוצרת הרמוניה משותפת אשר התוצאות העסקיות שלה נראות כבר בשלב הראשוני של העבודה. שהרי ממה באה התובנה שהעסק חייב יועץ ומלווה עסקי? מזה שבעל העסק במציאות העסקית הקיימת היום לא יכול להרים את ראשו ולטפל בכול נגזרות העסק עד כדי נסיגת העסק ומתן פתח למתחרים להיכנס וכאן בדיוק נכנס היועץ, זה שמדבר עם בעל העסק בגובה העניים ונותן לו את הביטחון כתוצאה מהמקצועיות והניסיון הרב שהוא נושא עמו להגיע לתוצאות ממשיות של התייעלות, חסכון ממשי, גיוס משאבים להתפתחות העסק, ניהול נכון, שיווק, מכירות וככול שהמלווה מקצועי ובעל ניסיון רב כך התוצאות לעסק הם גבוהות. (מה הטעם להיעזר בייעוץ עסקי שיהדהד בראש יום וייעלם תוך יומיים)

ההבדל בין יועץ עסקי, בוגר קורס אינסטנט של תוכנית ראליטי כזאת או אחרת או יועץ עסקי אשר בחייו לא ניהל עסק באופן עצמאי וידע לקבל על עצמו התחייבויות, סיכונים, מנהיגות, לבין יועץ ומלווה עסקי אשר חווה בעצמו ועל בשרו עסקים, התחייבויות, העסקת עובדים, ניהול, מורדות ועליות. יועץ מקצועי עם ניסיון הוא ההבדל הענק בין להבין את העסק רק במספרים לבין ההבנה של פרפורי הבטן של בעל העסק אותו יבין וירגיש היועץ המקצועי בעל הניסיון. למעשה ב ייעוץ עסקי מה שקובע לחסד או לשבט זה המקצועיות והניסיון.

אין צורך להכביר במילים כאשר במשך חודשי מלחמת צוק איתן ראינו את שדרת היועצים והמטיפים מי מהם היה עם ניסיון ומקצועיות ומי רק דיבר.

לכן השיקול של עסק או חברה בגיוס יועץ עסקי חייב להגיע מהתובנות שבמאמר זה.

ומכאן נגזר עלות הייעוץ והליווי העסקי.

כאן המקום לשקול את שיקולי ה"מותג" עלות מול תועלת.

אנו בטוחים כי אנו "טובים" ועל כך יעידו לקוחותינו.

הליווי העסקי שאנו מובילים מריץ עסקים קדימה בהתפתחות העסקית ובהתייעלות והחיסכון קדימה.

המקצועיות ושיטת העבודה שלנו מבטחת את עסקכם רחוק.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן