איך מושכים את תשומת לב הלקוח

איך מושכים את תשומת לב הלקוח

דורון עמית קאוצר ללימוד שיטות מכירה המתאימות לתקופה ולמצב השורר היום בתחום השיווק והמכירות….הלקוח שלנו כבר שבע, הלקוח שלנו מקבל כול היום מסרים מכול כוון, מהרדיו, מהטלביזיה, מהאינטרנט,מהפלייר,משלטי החוצות,מהטלפון,מה-SMS, מכול מקום אפשרי…כול שיטות הפרסום באמצעי התקשורת החדשים מופעלים על הלקוח שלנו שצריך לעמוד ולבחור מה הוא רוכש, היכן הוא רוכש ומה הכי טוב לו לרכוש…..ואחרי כול זה. הלקוח שלנו שרוצה לרכוש משהו הולך למנוע החיפוש, מקליק את המילה, ולבסוף פונה או למודעות הממומנות בצד ימין של המסך או לאחד מבן ה-7 עסקים המופיעים בדף הראשון של מנוע החיפוש….הלקוח שלנו מקבל מיליון מסרים אבל מספיק חכם  ומנוסה לגשת אל מנוע החיפוש….אך גם שהלקוח פונה אל מנוע החיפוש נשאר אלמנט המכירה לבצע עבור הלקוח שהרי זה לא מספיק שהוא מקליק, ולא מספיק שהוא או משאיר את כתובותו או מתקשר בטלפון…המכירה עדיין לא בוצעה..ויש צורך לבצע אותה…ובכלל לקוח שכבר הגיע לרכישה…עם כוונה לרכישה אסור בתכלית האיסור לאבד אותו….השבוע ביקרתי בתחנה המרכזית בירושלים…בתוך התחנה יש אוטובוסים אליהם עולים נוסעים היודעים בדיוק את כוון נסיעתם…בחוץ עמדו נהגי מיניבוסים מוניות למינהם שגרונם נחנק מרוב השכנוע ללקוחות שיכנסו למוניתם ויסעו איתם למחוז חפצם….מצד אחד הלקוח הישראלי הולך לתחנה המרכזית מתוכנת לנסוע עם אוטובוס מס..ל…מצד שני החלטתו משתנה בעקבות שכנוע של סדרן מוניות המשווע לפרנסה ונוסע במונית שירות למקום חפצו….זהו מכירות…מכירות נעשות בידי אנשים, מכירות לא יכולות להעשות באמצעות מודעות פרסומת כאלה ואחרות או ע"י פעולה טבעית ומונוטונית של הלקוח הישראלי…ובכדי לדעת כיצד מבצעים מכירות למוחו של האדם…צריך ללמוד כיצד האדם חושב…בשביל זה יש מרצים למכירות, קורסים למכירות,סדנאות למכירות ושיטות מכירה שונות….רוצים לשמוע עוד – דורון עמית יועץ מכירות מקיים קורסים וסדנאות למכירות בקבוצות ואחד על אחד….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן