איך מוסיפים מוצרים להגדלת המכירה

איך מוסיפים מוצרים להגדלת המכירה

הגדלת סל המכירות!

כמה טוב לו יכולנו להגדיל את סל המכירות שלנו וללקוחותינו להגדיל את הקניות שלו אצלנו.

 נכון, בדרך כלל אנו מכוונים בעסקים ע"פ המוצרים אותם אנו מוכרים, למעשה לקוחות מגיעים אלינו על מנת לרכוש את המוצר או השירות אותם התכוונו לרכוש מאתנו. אך כאשר אנו מסתכלים על הסביבה הקמעונאית בה אנו מסתובבים אנו מגלים כי הרבה מאד מוצרים נלווים מוצעים לנו בחנויות סקטוריאליות כאשר אין קשר בין מהות החנות ומוצריה לבין מוצרים נלווים הנמכרים בה.

 התרגלנו כבר למצוא בסופרמרקט טלוויזיות, בחנויות לצרכי משרד כלי ניקוי, ועוד ערבובים כאלה ואחרים הנמכרים לנו מכול עבר ועבר.

 כ יועץ עסקי וכמי שנותן ייעוץ עסקי אני נשאל הרבה פעמים האם זה לא יגרום נזק תדמיתי למכור מוצרים שהם פחות תואמים את המוצרים הנמכרים בחנות, ותשובתי בדרך כלל היא כן, בהחלט, יש אפשרות למכור מוצרים סינרגטיים למוצרים הנמכרים בחנות הסקטוריאלית מבלי לפגוע בתדמית החנות או אולי במותג שלה. קחו לדוגמא חנויות מותגים בתחום האופנה וראו כיצד הם מחברים הנהלה, אביזרים, חגורות, בשמים, הלבשה תחתונה ועוד.

 שיטות מכירה 

אני לא מציין בהמלצתי כאן את כול מוצרי הקופה במרכולים או ברשתות הגדולות שם יש ללקוח זמן רב לבהות במוצרים אלה ואפילו לחשוק בהם עת אומרת הקופאית "תרצה משהו מהמבצעים שלנו" אז לקוח שלא נעים לו להגיד לו לקופאית החיננית הוא רוכש מוצר או שניים ואילו הלקוח השני אשר כבר בדק בעיניו את מוצר הקופה והמבצע הנלווה לו יסכים לרכישה של המבצע המוצע ורק אלה אשר באו לרכוש מוצר וזהו! יגידו יפה "לא תודה" ויישארו עם הקנייה שרכשו.

כול עסק ועסק יכול למכור מוצרים נלווים בחנותו, עסק למוצרי טבע יכול למכור ביגוד ספורט בסיסי, מצחיות, כובעים, ועוד, חנויות ריקושט יכולים למכור קרמים למרוח על העור כאשר הם בשמש היוקדת או במסע כומתה, חנויות ספרים יכולים למכור יומנים וכלי כתיבה, מכבסות יכולים למכור סבונים וריחניים בריח הכביסה שלהם, נגריה יכולה להציע גם כיסא נדנדה ,וכך אפשר כאן למנות כול כך הרבה פריטים שיכולים להימכר בנוסף למוצרים הנמכרים.

גם בתחום השירותים יכולים להימכר שירותים סינרגטיים פרי הסכמים עם בעלי מקצוע שונים, הרופא הפרטי ימכור את שירות המכון הפרטי, עורך הדין יציע את שירותי ראיית החשבון השותף אתו בסינרגיה לקוחות, וכך יכולים פתאום לצוץ רעיונות שממש לא חשבתם עליהם אבל באמת יכולים להכניס לכם עוד הכנסה כתוצאה מאד מילת מכירה קלה.

אנו נמצאים בעולם שהתחרות בו קשה, ולכן כול רעיון טוב אשר ישנו שכר בצידה מקובל ומתאים בעולם העסקים העכשווי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן