איך מוסיפים מוצרים להגדלת המכירה

איך מוסיפים מוצרים להגדלת המכירה

הגדלת סל המכירות!

כמה טוב לו יכולנו להגדיל את סל המכירות שלנו וללקוחותינו להגדיל את הקניות שלו אצלנו.

 נכון, בדרך כלל אנו מכוונים בעסקים ע"פ המוצרים אותם אנו מוכרים, למעשה לקוחות מגיעים אלינו על מנת לרכוש את המוצר או השירות אותם התכוונו לרכוש מאתנו. אך כאשר אנו מסתכלים על הסביבה הקמעונאית בה אנו מסתובבים אנו מגלים כי הרבה מאד מוצרים נלווים מוצעים לנו בחנויות סקטוריאליות כאשר אין קשר בין מהות החנות ומוצריה לבין מוצרים נלווים הנמכרים בה.

 התרגלנו כבר למצוא בסופרמרקט טלוויזיות, בחנויות לצרכי משרד כלי ניקוי, ועוד ערבובים כאלה ואחרים הנמכרים לנו מכול עבר ועבר.

 כ יועץ עסקי וכמי שנותן ייעוץ עסקי אני נשאל הרבה פעמים האם זה לא יגרום נזק תדמיתי למכור מוצרים שהם פחות תואמים את המוצרים הנמכרים בחנות, ותשובתי בדרך כלל היא כן, בהחלט, יש אפשרות למכור מוצרים סינרגטיים למוצרים הנמכרים בחנות הסקטוריאלית מבלי לפגוע בתדמית החנות או אולי במותג שלה. קחו לדוגמא חנויות מותגים בתחום האופנה וראו כיצד הם מחברים הנהלה, אביזרים, חגורות, בשמים, הלבשה תחתונה ועוד.

 שיטות מכירה 

אני לא מציין בהמלצתי כאן את כול מוצרי הקופה במרכולים או ברשתות הגדולות שם יש ללקוח זמן רב לבהות במוצרים אלה ואפילו לחשוק בהם עת אומרת הקופאית "תרצה משהו מהמבצעים שלנו" אז לקוח שלא נעים לו להגיד לו לקופאית החיננית הוא רוכש מוצר או שניים ואילו הלקוח השני אשר כבר בדק בעיניו את מוצר הקופה והמבצע הנלווה לו יסכים לרכישה של המבצע המוצע ורק אלה אשר באו לרכוש מוצר וזהו! יגידו יפה "לא תודה" ויישארו עם הקנייה שרכשו.

כול עסק ועסק יכול למכור מוצרים נלווים בחנותו, עסק למוצרי טבע יכול למכור ביגוד ספורט בסיסי, מצחיות, כובעים, ועוד, חנויות ריקושט יכולים למכור קרמים למרוח על העור כאשר הם בשמש היוקדת או במסע כומתה, חנויות ספרים יכולים למכור יומנים וכלי כתיבה, מכבסות יכולים למכור סבונים וריחניים בריח הכביסה שלהם, נגריה יכולה להציע גם כיסא נדנדה ,וכך אפשר כאן למנות כול כך הרבה פריטים שיכולים להימכר בנוסף למוצרים הנמכרים.

גם בתחום השירותים יכולים להימכר שירותים סינרגטיים פרי הסכמים עם בעלי מקצוע שונים, הרופא הפרטי ימכור את שירות המכון הפרטי, עורך הדין יציע את שירותי ראיית החשבון השותף אתו בסינרגיה לקוחות, וכך יכולים פתאום לצוץ רעיונות שממש לא חשבתם עליהם אבל באמת יכולים להכניס לכם עוד הכנסה כתוצאה מאד מילת מכירה קלה.

אנו נמצאים בעולם שהתחרות בו קשה, ולכן כול רעיון טוב אשר ישנו שכר בצידה מקובל ומתאים בעולם העסקים העכשווי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן