איך מוכרים למגזר הערבי

איך מוכרים למגזר הערבי

יועץ עסקי באזור הצפון…חשוב לי להזכיר ליצרנים, ליבואנים, ולנותני השירותים באזור הצפון את קיומו של שוק ענק וגדול שלפי סקרים אני יודע שלא מנוצל על ידהם והוא השוק במגזר הערבי….דווקא לתוככי המגזר הערבי לא נכנסים רבים מהמשווקים או כול נותני השירותים מתוך התובנה כי מגזר X מחובר לנותני השירותים והיצרנים של אותו מגזר….ומכאן חלוקה דעתי כיועץ עסקי המכיר את השווקים המגזריים בישראל…לעניות דעתי הפחד פן מהלך כזה של חדירה לשוק במגזר הערבי יתקל בהתנגדות הינו פחד עצמי שנוצר כתוצאה מדעה קדומה ולאוו דווקא מניסיון עיסקי שנעשה…וכאן אני פונה לתעשיית השירותים ולתעשיות ויבואנים קטנים אשר לא מכוונים באזור הצפון לשוק זה…ובמה דברים אמורים…ברור לי ששטראוס, אוסם, קוקה קולה, ואחרים מוכרים למגזר הערבי…אבל מרפאים ברפואה אלטרנטיבית, רואי חשבון יועצים עסקיים לא יהיה ניתן למצוא משרתים את המגזר הערבי…וזה חבל….יש כאן נתח שוק גדול מאד ליזמים ישראלים בכול התחומים וחבל שיזמים אלה לא מפתחים את השווקים החשובים האלה…מעבר לאינטרס הלאומי של חיבור העמים ברמה הלוקאלית….אני טוען כי פרסום קטן בעיתון מגזר ערבי באזור הצפון יכול להביא אחוז נאה של פונים למשווקים הישראליים בכול תחום….אני טוען שכול אחד שיש בו רוח של יזמות ותאוזה יוכל להרויח הרבה ממהלך של גלישה לשווקים שעד היום לא ניסה….ואני מוכן לעזור לו בזה….רוצים לשמוע עוד…התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן