איך מוכרים בשוק תחרותי

איך מוכרים בשוק תחרותי

יועץ עסקי, יועץ מכירות, כיצד מגדילים מכירות בירושלים,..מה בסך הכול אנו רוצים..למכור..לדעת למכור נכון וטוב לרווחת העסק שלנו…אבל מה לעשות שהשוק כול כך קשה..רווי מאד…התחרות איומה..ואנו מדברים עוד על ירושלים…עיר חצי חרדית, חצי סטודנטיאלית (אין כסף לסטודנט) והשאר פתוחים למכירות כאלה ואחרות…אני דווקא טוען שדווקא בירושלים שזו העיר הגדולה בישראל אפשר למכור יותר…כמובן אם מוכרים נכון…כמובם אם מוכרים ללקוח את האוירה שהוא רוצה להיות בה ולא ספציפית את המוצר….שאלה? אדם הולך למסעדה..מה מעניין אותו? הצורה של הצלחת או הטעם  בפה….כמובן שהטעם בפה…כך בדיוק זה עולם המכירות…בנאדם רוצה לרכוש שעון….על מה תדבר איתו על השעון? כמה קפיצים יש בו…כמה הוא מדוייק…שאתה יכול לצלול איתו ל-1000 קילומטר….את מי זה מעניין בכלל…אבל אם תמכור לו את הסביבה, את זה שהוא ילך עם השעון ביד ויקבל רק מחמאות או כמה זה תואם לצבע העור שלו או לאישיות שלו…אז כמובן המכירה בכיסך….יש כאלה שמוכרים מכונות לתעשיה….מדברים מדברים ושוב מדברים על המכונה ממה עשויה מאיזה מתכת באיזה ארץ ייצור…אבל לא מדברים על מה המכונה יכולה להביא….נראה לכם שבסופו של דבר הם ישיגו מכירה…לא בטוח…מכירה בטוחה היא שאתה מראה ללקוח שלך את החוויה שהמוצר שלך יגרום לו….זו מכירה בטוחה בירושלים. דורון עמית יועץ שיווק, יועץ מכירות, הגדלת מכירות.

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן