מה עדיף לקדם בגוגל

מה עדיף לקדם בגוגל

חברת דורונט החברה הגדולה בישראל לקידום אתרים עומדת לפטר 30 עובדים

החברה טוענת כי מצוקת האשראי של לקוחותיה היא הגורם לפיטורים בין עובדי החברה.

יכול מאד להיות שזה המצב, שבאמת לקוחות לא משלמים, אבל לא בגלל הסיבה הזאת אני כותב את המאמר הזה.

הסיבה שאני כותב את המאמר הזה היא להכניס חשיבה שונה בקרב מיליוני הלקוחות אשר מודעים לשתי צינורות פרסום במנוע החיפוש GOOGEL האחד קידום אורגני, אלה תוצאות החיפוש המופיעות לא במיקום של הפרסום, והמימון בשיטת ה-PPC תשלום לפי הקלקה הממוקמת במיקום העליון של דף החיפוש או מצדו הימני (בגרסה העברית)

כאשר אנו מנהלים קמפיין של פרסום בשיטת ה-PPC אנו קובעים את נוסח המודעה, גם בכותרת וגם בשתי השורות הניתנות לנו ולמעשה אנו יכולים ליצור הנעה לפעולה בעקבות המסר הפרסומי שאנו רוצים ואפילו לקבוע דף נחיתה ייעודי שיוביל את הלקוח לקנייה או להתעניינות במוצר או בשירות שאנו רוצים לשווק.

 לעומת זאת בקידום האורגני, מקדמי האתרים מקדמים את מילות המפתח (הסיווג) בצורה אורגנית כאשר אין להם שליטה כלל ועיקר מה תהיה הכותרת (יהיו מקדמי אתרים אשר יצהירו כי לפי האינדקס בסרגלי מנוע החיפוש כך גם תופיע המודעה של האתר המקודם אורגני) למרות זאת GOOGEL היא זאת שקובעת את הכותרת במנוע החיפוש בקידום האורגני.

אם כך היכן הבעיה?

כל מקדם אתרים יודע כי בשנתיים האחרונות GOOGEL עורכת מהפכה במנוע החיפוש שלה, היא אינה רוצה להיות "דפי זהב" של הדור, ובתוצאות האורגניות שלה יופיעו חברות עם פרסומות, המודל העסקי שלה והצהרת הכוונות שלה מול המשתמשים במנוע החיפוש שלה היא ליצור חווית משתמש אשר עונה מענה מידי לבקשתו של הלקוח קרי המקליק את השאלה. מאחר ובמקומות האורגנים GOOGEL לא מקבלת תשלום עליהם, אזי יש לה את כול הלגיטימציה ליצור איזה כותרות שהיא רוצה ובצדק, אם יש שאילתה לגבי "יועץ עסקי" היא תכתיר איזה אתר עם תוכן ייתן את המענה ללקוח, תיצור כותרת מתאימה, ותזרוק לאוויר הדפים המונפשים במנוע החיפוש שלה.

מ-כאן צריך לבוא החשש של הלקוח המשלם אלפי שקלים עבור קידום אורגני, כי ברגע ש-GOOGEL תחליט איזה כותרת לתת לאתר, או יותר מזה ברגע ש-GOOGEL תשנה שוב מדיניות, כל ההשקעה שהושקעה בקידום האתר אורגני תרד לטמיון, וחבל על הכסף.

אנחנו יודעים, שדפים אורגנים לא עושים את הבאזז, מה שעושה את הבאזז היא אותה מודעה ממומנת או תהליך של שיווק מחדש ב-GOOGEL. הם אלה המודעות הבטוחות, המניעות לפעולה, וזה למעשה היתרון של עלות תועלת תמורה מלאה לתשלום בתוכנית הפרסום של ADWORDS של GOOGEL.

כאשר מקדם האתרים ישכנע אותכם לכאן או לכאן אנא השתמשו עם השכל שהערתי כאן בכתבה

קראו עוד על שיווק מחדש REMARKETING ב-GOOGEL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן