איך לחסוך בעלויות הקפה

איך לחסוך בעלויות הקפה

כן, אני יודע, את הפוסט הזה אולי לא כול כך אוהבים

למה? כי אני הולך להרוס לכם את חווית שתיית הקפה של הבוקר…מה? כן להרוס לכם את שתיית הקפה של הבוקר.

אבל לאוו דווקא..חשבו..לכול אחד בעבודתו יש פינה לשתיית קפה. בפינה יש קפה,חלב, אולי אפילו מספר סוגים של קפה, ואולי אפילו מכונה לעשיית קפה הפוך או מסוגים שונים, יכול להיות גם שפינת הקפה מרופדת בעוגיות או מאפים כאלה ואחרים…ואילו אנחנו מעדיפים לשתות את הקפה שלנו בסניף בית הקפה הקרוב לעבודה או בדרך לעבודה.

הסיבה היא מאד ברורה, בכדי להנות מקפה הבוקר שלנו אנו נהנים לעבור את חווית הקניה של הקפה  הנמכר לנו בכול בית קפה פינתי של אחת הרשתות שיודעות לתת לנו להריח את פולי הקפה, את אדי ההקצפה של החלב ואת האביזרים הנלווים לקניית הקפה…לכול זה הורגלנו, ולחוויה הזאת נשאבנו, ולוותר על זה קשה לנו…

לפיכך יש לי רעיון: בוא נעשה לנו הרגל של חודש שתיית קפה במשרד או במקום העבודה, נדאג שיהיה לנו שם את הקפה המשובח ביותר, את החלב המתאים לצקת לתוך הקפה, והספל הסקסי שנביא או מביתינו או נרשה לעצמנו לקנות…את הסכום של רכישת הקפה שקנינו כול בוקר בערך של 2- ש"ח נשים בתוך קופה קטנה וסודית במגירה הצדדית של השולחן שלנו ונשבע לא לפתוח אותה רק לאחר חודש…דהינו 24 ימי עבודה.

אז מה הרוחנו, הרוחנו קפה שהבוס דאג שיהיה במשרד, שתינו את הקפה האהוב שלנו, בזמן הקפה פטפטנו או הסתכלנו במייל שלנו, ובמגירה אספנו את עלות הקפה מבית הקפה הקרוב…אבל עדיין לא השלמנו את החויה שלנו ולא הרגשנו כי באנו על סיפוקנו.

ואז מגיע אותו יום בסוף החודש ובקופתנו הקטנה גילינו שיש קרוב ל-500 ש"ח…כן 500 ש"ח בערך בן 5% ל 8% מהמשכורת החודשית שלנו…וזאת..זאת..הגשמת החוויה האישית שלנו…אני יודע בעלי בתי הקפה לא  יתלהבו כול כך מהחוויה הזאת אבל אתם..בטח…אני בטוח שיש לכם מה לעשות אם 500 ש"ח

דורון עמית – יועץ עסקי – יועץ שיווק

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן