איך להתייחס לייעוץ עסקי

איך להתייחס לייעוץ עסקי

יועץ עסקי.

מה זה בכלל יועץ עסקי?

מי צריך יועץ עסקי?

האם ההגדרה "יועץ עסקי" היא הגדרה נכונה.

 אם תשאלו יועץ עסקי מה תפקידו הוא יענה לכם בזאת הרוח.

אני מגיע לעסק, בודק את הפעילות החשבונאית של העסק, אני עוזר לעסק לבנות את תזרים המזומנים של העסק, במידה ואתם צריכים הלוואה אני יכול לחבר אתכם לאחת מקרנות המימון בערבות מדינה, אני מטווה לכם תוכנית ואתם צריכים לפעול לפי התוכנית. אם היועץ העסקי גם נדרש לנושא השיווק אז יש והוא מתווה תוכנית שיווקית לעסק או לחברה, ובפרק זמן מסוים עוקב אחר פעילות העסק.   

הלכה למעשה יועץ עסקי מנתח את העסק ונותן הנחיות לבעל העסק כיצד לפעול הן בתחום הניהולי, תזרים המזומנים ויש כאלה גם בתחום השיווקי מכירתי. 

זאת הגדרתו של יועץ עסקי, עם ניסיון כיועץ, עם תעודות של קורס מזורז ליועצים עסקיים מודרכים ע"י כוכבי ראליטי כזה או אחר או מאמן קבוצת ספורט מפורסמת, או מישהו שכתב ספר או שניים בתחום, 

למעשה התהליך נכון, הבעיה שהסיבה כי עסק זקוק ליועץ עסקי היא מאחר ולבעל העסק אין הכשרה מקצועית לניהול עסק, הכשרתו היא בתחום מקצועו, אין לו את הזמן לשבת ולהקשיב מה עליו לעשות, זה מעייף אותו, קשה לו להטמיע שינויים ולפעמים שינויים אקוטיים בעסקו, ומה שהוא מחפש זו עזרה מקצועית ולוחצת כולל הפעלת מנגנונים מידיים שיריצו את העסק/החברה/הארגון קדימה. 

לא ניתן היום בשום דרך וצורה להפעיל חברה ע"י משיכה בחוטי תאטרון הבובות ומשלט רחוק, חובה היום על כול מי שמתיימר לבצע את עבודתו בתחום הייעוץ העסקי היא להיות חלק מהעסק. חשבו רגע? אם מנהלי החשבונות, יועצי המס, או רואי החשבון יכלו להיות צמודים לפעילותו של עסק. עסקים בישראל היו נראים אחרת. זו הסיבה שגם יועצים עסקיים לא יכולים לנהל חברות בתחום הניהול, הכספים, הלוגיסטיקה, השיווק, המכירות והפרסום בשלט רחוק. 

יועץ עסקי, צריך להיקרא מלווה עסקי, וכמלווה עסקי הוא כתף בכתף עם הבעלים של העסק/החברה ואו הארגון להישרדותו של העסק וכמובן להתפתחותו. 

אני נשאל רבות ע"י אנשים שאני פוגש במטרה ללוות אותם עסקית בשאלה, מה זה יועץ עסקי? מה אתה עושה? האם אתה נותן לי הוראות בטלפון במהלך השבוע ונפגש איתי פעם אחת? מה אני צריך לעשות? והתשובה שלי תמיד חוזרת על עצמה. אתה לא לוקח יועץ עסקי אתה לוקח שותף מקצועי עם ניסיון אדיר ויכולות ענקיות שיהיה אתך בגובה העיניים כאשר כול הרווח נשאר אצלך. 

זהו יועץ עסקי מלווה אולטימטיבי לעסקים, לא בקורסים, ולא בהרצאות של שרלטנים, ולא בהדרכה מרחוק ובמשיכה בחוטים עסקים יכולים להתקיים אלה בצמידות קבועה לאורך זמן על מנת שלעסק או לחברה יהיו מספיק רזרבות שיוכלו להעלות אותו לפסים הנכונים. 

אתה לא צריך יועץ עסקי בעל שם של שחקן

אתה צריך שחקן אמיתי שישחק אתך את משחק העסקים

ועסקים זה לא צחוק!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן