איך להתייחס לייעוץ עסקי

איך להתייחס לייעוץ עסקי

יועץ עסקי.

מה זה בכלל יועץ עסקי?

מי צריך יועץ עסקי?

האם ההגדרה "יועץ עסקי" היא הגדרה נכונה.

 אם תשאלו יועץ עסקי מה תפקידו הוא יענה לכם בזאת הרוח.

אני מגיע לעסק, בודק את הפעילות החשבונאית של העסק, אני עוזר לעסק לבנות את תזרים המזומנים של העסק, במידה ואתם צריכים הלוואה אני יכול לחבר אתכם לאחת מקרנות המימון בערבות מדינה, אני מטווה לכם תוכנית ואתם צריכים לפעול לפי התוכנית. אם היועץ העסקי גם נדרש לנושא השיווק אז יש והוא מתווה תוכנית שיווקית לעסק או לחברה, ובפרק זמן מסוים עוקב אחר פעילות העסק.   

הלכה למעשה יועץ עסקי מנתח את העסק ונותן הנחיות לבעל העסק כיצד לפעול הן בתחום הניהולי, תזרים המזומנים ויש כאלה גם בתחום השיווקי מכירתי. 

זאת הגדרתו של יועץ עסקי, עם ניסיון כיועץ, עם תעודות של קורס מזורז ליועצים עסקיים מודרכים ע"י כוכבי ראליטי כזה או אחר או מאמן קבוצת ספורט מפורסמת, או מישהו שכתב ספר או שניים בתחום, 

למעשה התהליך נכון, הבעיה שהסיבה כי עסק זקוק ליועץ עסקי היא מאחר ולבעל העסק אין הכשרה מקצועית לניהול עסק, הכשרתו היא בתחום מקצועו, אין לו את הזמן לשבת ולהקשיב מה עליו לעשות, זה מעייף אותו, קשה לו להטמיע שינויים ולפעמים שינויים אקוטיים בעסקו, ומה שהוא מחפש זו עזרה מקצועית ולוחצת כולל הפעלת מנגנונים מידיים שיריצו את העסק/החברה/הארגון קדימה. 

לא ניתן היום בשום דרך וצורה להפעיל חברה ע"י משיכה בחוטי תאטרון הבובות ומשלט רחוק, חובה היום על כול מי שמתיימר לבצע את עבודתו בתחום הייעוץ העסקי היא להיות חלק מהעסק. חשבו רגע? אם מנהלי החשבונות, יועצי המס, או רואי החשבון יכלו להיות צמודים לפעילותו של עסק. עסקים בישראל היו נראים אחרת. זו הסיבה שגם יועצים עסקיים לא יכולים לנהל חברות בתחום הניהול, הכספים, הלוגיסטיקה, השיווק, המכירות והפרסום בשלט רחוק. 

יועץ עסקי, צריך להיקרא מלווה עסקי, וכמלווה עסקי הוא כתף בכתף עם הבעלים של העסק/החברה ואו הארגון להישרדותו של העסק וכמובן להתפתחותו. 

אני נשאל רבות ע"י אנשים שאני פוגש במטרה ללוות אותם עסקית בשאלה, מה זה יועץ עסקי? מה אתה עושה? האם אתה נותן לי הוראות בטלפון במהלך השבוע ונפגש איתי פעם אחת? מה אני צריך לעשות? והתשובה שלי תמיד חוזרת על עצמה. אתה לא לוקח יועץ עסקי אתה לוקח שותף מקצועי עם ניסיון אדיר ויכולות ענקיות שיהיה אתך בגובה העיניים כאשר כול הרווח נשאר אצלך. 

זהו יועץ עסקי מלווה אולטימטיבי לעסקים, לא בקורסים, ולא בהרצאות של שרלטנים, ולא בהדרכה מרחוק ובמשיכה בחוטים עסקים יכולים להתקיים אלה בצמידות קבועה לאורך זמן על מנת שלעסק או לחברה יהיו מספיק רזרבות שיוכלו להעלות אותו לפסים הנכונים. 

אתה לא צריך יועץ עסקי בעל שם של שחקן

אתה צריך שחקן אמיתי שישחק אתך את משחק העסקים

ועסקים זה לא צחוק!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן