איך להתייחס לייעוץ עסקי

איך להתייחס לייעוץ עסקי

יועץ עסקי.

מה זה בכלל יועץ עסקי?

מי צריך יועץ עסקי?

האם ההגדרה "יועץ עסקי" היא הגדרה נכונה.

 אם תשאלו יועץ עסקי מה תפקידו הוא יענה לכם בזאת הרוח.

אני מגיע לעסק, בודק את הפעילות החשבונאית של העסק, אני עוזר לעסק לבנות את תזרים המזומנים של העסק, במידה ואתם צריכים הלוואה אני יכול לחבר אתכם לאחת מקרנות המימון בערבות מדינה, אני מטווה לכם תוכנית ואתם צריכים לפעול לפי התוכנית. אם היועץ העסקי גם נדרש לנושא השיווק אז יש והוא מתווה תוכנית שיווקית לעסק או לחברה, ובפרק זמן מסוים עוקב אחר פעילות העסק.   

הלכה למעשה יועץ עסקי מנתח את העסק ונותן הנחיות לבעל העסק כיצד לפעול הן בתחום הניהולי, תזרים המזומנים ויש כאלה גם בתחום השיווקי מכירתי. 

זאת הגדרתו של יועץ עסקי, עם ניסיון כיועץ, עם תעודות של קורס מזורז ליועצים עסקיים מודרכים ע"י כוכבי ראליטי כזה או אחר או מאמן קבוצת ספורט מפורסמת, או מישהו שכתב ספר או שניים בתחום, 

למעשה התהליך נכון, הבעיה שהסיבה כי עסק זקוק ליועץ עסקי היא מאחר ולבעל העסק אין הכשרה מקצועית לניהול עסק, הכשרתו היא בתחום מקצועו, אין לו את הזמן לשבת ולהקשיב מה עליו לעשות, זה מעייף אותו, קשה לו להטמיע שינויים ולפעמים שינויים אקוטיים בעסקו, ומה שהוא מחפש זו עזרה מקצועית ולוחצת כולל הפעלת מנגנונים מידיים שיריצו את העסק/החברה/הארגון קדימה. 

לא ניתן היום בשום דרך וצורה להפעיל חברה ע"י משיכה בחוטי תאטרון הבובות ומשלט רחוק, חובה היום על כול מי שמתיימר לבצע את עבודתו בתחום הייעוץ העסקי היא להיות חלק מהעסק. חשבו רגע? אם מנהלי החשבונות, יועצי המס, או רואי החשבון יכלו להיות צמודים לפעילותו של עסק. עסקים בישראל היו נראים אחרת. זו הסיבה שגם יועצים עסקיים לא יכולים לנהל חברות בתחום הניהול, הכספים, הלוגיסטיקה, השיווק, המכירות והפרסום בשלט רחוק. 

יועץ עסקי, צריך להיקרא מלווה עסקי, וכמלווה עסקי הוא כתף בכתף עם הבעלים של העסק/החברה ואו הארגון להישרדותו של העסק וכמובן להתפתחותו. 

אני נשאל רבות ע"י אנשים שאני פוגש במטרה ללוות אותם עסקית בשאלה, מה זה יועץ עסקי? מה אתה עושה? האם אתה נותן לי הוראות בטלפון במהלך השבוע ונפגש איתי פעם אחת? מה אני צריך לעשות? והתשובה שלי תמיד חוזרת על עצמה. אתה לא לוקח יועץ עסקי אתה לוקח שותף מקצועי עם ניסיון אדיר ויכולות ענקיות שיהיה אתך בגובה העיניים כאשר כול הרווח נשאר אצלך. 

זהו יועץ עסקי מלווה אולטימטיבי לעסקים, לא בקורסים, ולא בהרצאות של שרלטנים, ולא בהדרכה מרחוק ובמשיכה בחוטים עסקים יכולים להתקיים אלה בצמידות קבועה לאורך זמן על מנת שלעסק או לחברה יהיו מספיק רזרבות שיוכלו להעלות אותו לפסים הנכונים. 

אתה לא צריך יועץ עסקי בעל שם של שחקן

אתה צריך שחקן אמיתי שישחק אתך את משחק העסקים

ועסקים זה לא צחוק!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן