איך להצליח בעסק

איך להצליח בעסקים

יש כאלה שמאד היו רוצים ב-עצמאות כלכלית, הכנסה גבוהה, היכולת להיות חופשי ולא לעבוד עבור האחר, ובכלל להגשים חלום של בעלות על עסק מצליח ומרוויח.

האמת, כן החלום הזה יכול להתגשם, אבל למה רובנו חוששים לפתוח עסק, להתחייב, לקחת על עצמנו סיכונים, להיות בין אלה הנספרים בסטטיסטיקה המצביעה כי 35 אלף עסקים נסגרים בשנה, ואכן בסקר שנערך בשנים האחרונות מסתבר כי מתוך 100% של בני הדור הצעיר הרוצה לפתוח עסקים רק פחות מ-50% אכן עשו כך.

בואו ננסה להבין מדוע הרבה מאד עסקים שנפתחים אכן סוגרים וגם בעלי עסקים שכשלו המשיכו ופתחו עסקים וגם בהם כשלו. מה הסיבה לכך?.

1. אדם המחליט להיות עצמאי או פועל כבר כעצמאי לרוב מתמחה בתחום התמחותו.

2. אדם המקים עסק או מוביל עסק מפיל על עצמו את התובנה שאם הוא בעל העסק אז גם את הניהול העסקי/המחשבתי/הפיננסי/הוא אמור לשלוט ולנהל.

3. קשה מאד להיות באקלים של היום בעל מקצוע טוב בתחומו, וגם להקדיש זמן או להתמחות בתחום הניהול העסקי וקיצורי הדרך היום נזקקים עסקים לעבור כתוצאה מהשפע, הריבוי, שיטות הניהול, האסטרטגיה הניהולית, השיווקית וכמובן הפיננסית.

4. הדוגמה הטובה ביותר לכל מה שנכתב עד עכשיו מגיע מסקטור אומני הבידור והזמרים במדינת ישראל, הזמר או האומן מבחינתם עסוקים ביצירה, בהקלטות, ביחסי הציבור, בפרסום, ואילו בתחום הניהול (שהרי "זמר" זה עסק לכל דבר) הם לא מבינים כלל ועיקר, נעזרים "אולי" ברואה החשבון, בעוזר האישי אבל לא ביוץ עסקי שיוכל להוביל את שכרם למקום טוב ולא לפשיטות רגל כספיות כואבות (ומי שרואה את עונת ה-VIP של האח הגדול 2015 יכול להבין זאת.

5. בעלי עסקים שכשלו, ימשיכו להיכשל עם לא יפנימו כי הם חייבים ייעוץ וליווי עסקי.

6. בעלי עסקים אשר עובדים "פיזית" קשה במקצועם החופשי ואשר כל מעיינם זה עוד עבודה ועוד עבודה מבזבזים את כספם הזורם מכיסם ללא בקרה וחשיבה על יום המחר או יותר מזה למנף את העסק שלהם שיעבוד נכון וייתן להם בטחון כלכלי להם ולמשפחתם.

7. לרוב בעלי העסקים מבינים שהם צריכים "ייעוץ עסקי" ואז הם פונים לכל אותם גופים המציעים ייעוץ בחינם בעלות נמוכה ייעוץ אשר לא מביא להם דבר והם מתאכזבים ומוחקים את הצורך בלגייס יועץ עסקי מקצועי וטוב, אנשים לא מבינים מה תפקידו של היועץ ובמילה אחת בעלי עסקים לא צריכים יועץ, הם צריכים מקצוען שיוביל אותם לדרך הנכונה ולא לשמוע הרצאה, או לקבוע פגישה במשרדים הממשלתיים המעניקים ייעוץ חינמי ובצאתם לעסקם כבר שכחו את מה שדובר איתם בשדה התיאורטי.

8. אנשים נעזרים ברופא, עו"ד, רואה חשבון, מהנדסים ונושא הליווי העסקי הינו לא צד הכרחי אצלם רק מי שבאמת זכה לליווי עסקי מקצועי יודע להעריך עד כמה זה חשוב, החברות הגדולות ומשרדי הממשלה לא "זזים" ללא יועצים ומלווים.

 

שווה לנסות, מומלץ לנסות, חובה להיות מלווים ע"י אנשים מקצועיים בפרט היום בג'ונגל העסקי הקיים במדינה ובעולם.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן