איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

יש לא מעט בעלי עסקים, מנהלים ואפילו יזמים שמבקשים לעצמם ייעוץ עסקי מקצועי. לשם כך צריך למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי והשאלה היא כיצד בוחרים את החברה המתאימה ביותר. אחת הדרכים המוכרות לנו היא לחפש חברות באמצעות המלצות שמקבלים מחברים, מכרים, בני משפחה או עמיתים לעולם העסקים שאפשר לסמוך עליהם. הבעיה היא שלמרבה הצער לא תמיד ניתן לסמוך ולכן ההמלצות הללו צריכות להיבדק בכמה מישורים, כמו רשת האינטרנט, בדיקה בתיקי לקוחות ועוד. כמובן שאם לחברה מסוימת יש המלצות מקיר לקיר, זו בהחלט אינדיקציה טובה לבחירה. נקודה נוספת היא הדיסקרטיות. בעלי עסקים רבים מעדיפים לקבל את ההחלטה על בחירת חברה מקצועית לייעוץ עסקי באופן חשאי, משום הרגישות הרבה עבורם.

דרך מומלצת למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי היא פשוט להתקשר ולשוחח עם איש המקצוע. המטרה בפעולה מסוג זה היא לבחון באמצעות האינטואיציה האם אנו יכולים לסמוך על היועץ העסקי וזאת באמצעות מספר שאלות שאפשר לשאול טלפונית. בתור התחלה, יש לדעת מיהו היועץ העסקי שיעבוד במקרה שלנו. באמצעות שאלה שכזו אנו מבקשים לדעת מהו ניסיונו המעשי ולא רק התיאורטי. חברה מכובדת אינה יכולה להתהדר בכתרים לא לה. שאלה נוספת היא לגבי שיטת העבודה. אין הכוונה לפתוח את כל תהליך הייעוץ העסקי, אלא לבסס תחושה של ביטחון.

ייעוץ עסקי ליזמים חדשים

שאלה נוספת וחשובה לא פחות היא התוצאות שאליהן צריך להגיע. יש לומר כי מטרת השאלה היא להבין מהו התהליך הריאלי ומהן המטרות שאפשר להגדיר על פניו. חברת ייעוץ עסקי מקצועית יודעת שמטרות חייבות להיות ריאליות, אולם יש גם מקום לשלב את חלומותיו של הבעלים, לקדם את השאיפות העסקיות עד כמה שניתן בהתאם לתנאי המציאות והשוק החופשי.

אם בוחרים גם להיפגש עם נציג החברה, הדבר הטוב ביותר יהיה לבקש המלצות מפי לקוחות קודמים ולדבר גם עימם. אין חכם כמי שהתנסה בשירותי חברת הייעוץ העסקי המסוימת ואם באמת הכל טוב ויפה והבחירה נראית טבעית לחלוטין, אין שום סיבה לא להמשיך ולקדם את סגירת העסקה.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן