איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

יש לא מעט בעלי עסקים, מנהלים ואפילו יזמים שמבקשים לעצמם ייעוץ עסקי מקצועי. לשם כך צריך למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי והשאלה היא כיצד בוחרים את החברה המתאימה ביותר. אחת הדרכים המוכרות לנו היא לחפש חברות באמצעות המלצות שמקבלים מחברים, מכרים, בני משפחה או עמיתים לעולם העסקים שאפשר לסמוך עליהם. הבעיה היא שלמרבה הצער לא תמיד ניתן לסמוך ולכן ההמלצות הללו צריכות להיבדק בכמה מישורים, כמו רשת האינטרנט, בדיקה בתיקי לקוחות ועוד. כמובן שאם לחברה מסוימת יש המלצות מקיר לקיר, זו בהחלט אינדיקציה טובה לבחירה. נקודה נוספת היא הדיסקרטיות. בעלי עסקים רבים מעדיפים לקבל את ההחלטה על בחירת חברה מקצועית לייעוץ עסקי באופן חשאי, משום הרגישות הרבה עבורם.

דרך מומלצת למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי היא פשוט להתקשר ולשוחח עם איש המקצוע. המטרה בפעולה מסוג זה היא לבחון באמצעות האינטואיציה האם אנו יכולים לסמוך על היועץ העסקי וזאת באמצעות מספר שאלות שאפשר לשאול טלפונית. בתור התחלה, יש לדעת מיהו היועץ העסקי שיעבוד במקרה שלנו. באמצעות שאלה שכזו אנו מבקשים לדעת מהו ניסיונו המעשי ולא רק התיאורטי. חברה מכובדת אינה יכולה להתהדר בכתרים לא לה. שאלה נוספת היא לגבי שיטת העבודה. אין הכוונה לפתוח את כל תהליך הייעוץ העסקי, אלא לבסס תחושה של ביטחון.

ייעוץ עסקי ליזמים חדשים

שאלה נוספת וחשובה לא פחות היא התוצאות שאליהן צריך להגיע. יש לומר כי מטרת השאלה היא להבין מהו התהליך הריאלי ומהן המטרות שאפשר להגדיר על פניו. חברת ייעוץ עסקי מקצועית יודעת שמטרות חייבות להיות ריאליות, אולם יש גם מקום לשלב את חלומותיו של הבעלים, לקדם את השאיפות העסקיות עד כמה שניתן בהתאם לתנאי המציאות והשוק החופשי.

אם בוחרים גם להיפגש עם נציג החברה, הדבר הטוב ביותר יהיה לבקש המלצות מפי לקוחות קודמים ולדבר גם עימם. אין חכם כמי שהתנסה בשירותי חברת הייעוץ העסקי המסוימת ואם באמת הכל טוב ויפה והבחירה נראית טבעית לחלוטין, אין שום סיבה לא להמשיך ולקדם את סגירת העסקה.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן