איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

איך לבחור חברות לייעוץ עסקי

יש לא מעט בעלי עסקים, מנהלים ואפילו יזמים שמבקשים לעצמם ייעוץ עסקי מקצועי. לשם כך צריך למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי והשאלה היא כיצד בוחרים את החברה המתאימה ביותר. אחת הדרכים המוכרות לנו היא לחפש חברות באמצעות המלצות שמקבלים מחברים, מכרים, בני משפחה או עמיתים לעולם העסקים שאפשר לסמוך עליהם. הבעיה היא שלמרבה הצער לא תמיד ניתן לסמוך ולכן ההמלצות הללו צריכות להיבדק בכמה מישורים, כמו רשת האינטרנט, בדיקה בתיקי לקוחות ועוד. כמובן שאם לחברה מסוימת יש המלצות מקיר לקיר, זו בהחלט אינדיקציה טובה לבחירה. נקודה נוספת היא הדיסקרטיות. בעלי עסקים רבים מעדיפים לקבל את ההחלטה על בחירת חברה מקצועית לייעוץ עסקי באופן חשאי, משום הרגישות הרבה עבורם.

דרך מומלצת למצוא חברה טובה לייעוץ עסקי היא פשוט להתקשר ולשוחח עם איש המקצוע. המטרה בפעולה מסוג זה היא לבחון באמצעות האינטואיציה האם אנו יכולים לסמוך על היועץ העסקי וזאת באמצעות מספר שאלות שאפשר לשאול טלפונית. בתור התחלה, יש לדעת מיהו היועץ העסקי שיעבוד במקרה שלנו. באמצעות שאלה שכזו אנו מבקשים לדעת מהו ניסיונו המעשי ולא רק התיאורטי. חברה מכובדת אינה יכולה להתהדר בכתרים לא לה. שאלה נוספת היא לגבי שיטת העבודה. אין הכוונה לפתוח את כל תהליך הייעוץ העסקי, אלא לבסס תחושה של ביטחון.

ייעוץ עסקי ליזמים חדשים

שאלה נוספת וחשובה לא פחות היא התוצאות שאליהן צריך להגיע. יש לומר כי מטרת השאלה היא להבין מהו התהליך הריאלי ומהן המטרות שאפשר להגדיר על פניו. חברת ייעוץ עסקי מקצועית יודעת שמטרות חייבות להיות ריאליות, אולם יש גם מקום לשלב את חלומותיו של הבעלים, לקדם את השאיפות העסקיות עד כמה שניתן בהתאם לתנאי המציאות והשוק החופשי.

אם בוחרים גם להיפגש עם נציג החברה, הדבר הטוב ביותר יהיה לבקש המלצות מפי לקוחות קודמים ולדבר גם עימם. אין חכם כמי שהתנסה בשירותי חברת הייעוץ העסקי המסוימת ואם באמת הכל טוב ויפה והבחירה נראית טבעית לחלוטין, אין שום סיבה לא להמשיך ולקדם את סגירת העסקה.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן