איך כותבים מאמרים איכותיים לאתרים

איך כותבים מאמרים איכותיים לאתרים

.יש חשיבות רבה לאתרים בישראל לכתוב מאמרים מקצועיים ואיכותיים לאתרי האינטרנט שלהם…מאמר אינו צריך להיות טקסט פרסומי לאתר בו הוא כתוב…מאמר טוב לאינטרנט חייב לשקף את תחום הפעילות של האתר אבל להתיחס אליו מההיבט שיתן לקורא להבין יותר את התחום בו עוסק האתר אליו הקורא נחשף…אני עובר על מאמרים שונים באתרי האינטרנט, צר לי שאני מצליח לזהות מאמר אחד עם שינו  קל שבקלים במספר אתרים וזה למעשה מוציא את החשק להמשיך ולקרוא את המאמר…אני לא מדבר כאן על מאמרים באתרים שהם ספציפיים מקצועיים כמו במאמרים מדעיים או במאמרים מקצועיים בתחומי האקדמיה או בתחומי התעשיה הספציפית…כאן בחוות הדעת שלי אני דווקא מתיחס למאמרים הכתובים בעסקים מסחריים, עסקים פרסומיים, עסקים שבוני האתרים שלהם המליצו להם לשים קטגוריה של מאמרים כי זה יכול לקדם להם את האתר….ואז באו אליהם מקדמי אתרים והבטיחו להם להיות ראשונים כתוצאה מקניה של מאמרים להכניס בתוך אתר האינטרנט שלהם…לא זו לא השיטה לשים מאמרים באתרים עסקיים….לכול עסק יש את הסיפור שלו…כול עסק שחייב להמציא את עצמו כול יום מחדש יש מה לספר לקוראיו בסביבת עיסוקו ומחוצה לו…כול עסק יכול למצות מאמרים מקצועיים וטיפים חשובים במסגרת עיסוקו למען לקוחותיו או קוראי מאמריו…זה נכון, מניסיון, ריבוי מאמרים מקצועיים וכתובים נכון מקדמים את האתרים קדימה לעבר המקומות הראשונים…אבל המאמרים חייבים להיות שונים אחד מהשני, לא מועתקים משום אתר..אתר מאמרים או אתר של מתחרים….אני יודע לא כולם יכולים להיות כותבי מאמרים שיש להם את הידע הניסיון היצירתיות לכתוב מאמרים ובכמות כזאת שתקדם את האתר…אבל יש…יש אנשים כאלה והם מיוחדים מאד בענף…רוצים לשמוע עוד…התקשרו

www.doronamit.co.il

http://www.doronamit.co.il/%d7%9e%d7%90%d7%9e%d7%a8%d7%99%d7%9d/

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן