איך יוצאים משכיר לעצמאות יזמות עסקית

האם אפשר לעשות עסק בלי כסף.
יש אנשים שיש בהם יזמות וחלום לעשות עסק או ליצור מיזם וזאת על מנת לצאת ממעגל השכירים.
יש כאלה שהבינו והפנימו כי להמשיך להיות שכיר בעולם הקפיטליסטי חסר הרחמנות זה סיכון שיגבה מחיר בתקופה יותר מאוחרת של החים.
יש אנשים אשר מבינים כי עבודה בחברה או בעסק זה כבר לא משפחה ורק מניעים קפיטליסטים מניעים חברות עד כמה שזה ישמע מוזר
יש אנשים שכבר חוו על בשרם את המינוח "משפחה" בעבודה, משפחה אשר גירשה אותם בבושת פנים שלא היו חיוניים לחברה.

כ יועץ עסקי אני יכול להמליץ על דרך יציאה לעצמאות כלכלית מבלי להפעיל את מלוא החסכונות הנמצאים אצל אנשים מתחת לבלטות או בכספות הבנקים.

תכנית עסקית

כ מי שמעניק ייעוץ עסקי אני מוצא כי יש אנשים שהרבה מאד זמן ואפילו מקטנות מגלגלים רעיון עסקי כזה או אחר, תמיד היה להם חלום לעשות מעשה עסקי אבל הפחד מלהיות עצמאי או ההמלצות של האימא האבא החבר מנעו מהם לעשות את הצעד עליו חלמו, גם התחושה שיש בביטחון להיות שכירים וכי האחר דואג להם הם אלא שהניעו או יותר נכון מנעו מהם את העשייה של פתיחת מיזם משלהם או עסק פרטי השייך להם. היום מבינים אנשים אלה כי אין בטחון ב להיות שכיר ולהפקיד את הגורל לאחרים אשר יכולים לסכן את מעמדם, פרנסתם, ועתיד ילדיהם. (כפי שאנו מכירים זה הזמן להכריז אם אין אני לי מי לי)

ובכן עם אם השתכנעתם והחלטתם כן להקים מיזם או עסק משלכם אז קדימה תפתחו את המגירה באחת מתיבות המוח שלכם ותוציאו את מה שאגרתם בתוכה במחשבה כי עכשיו זה הזמן להוציא את התכנית לפעולה אך אם שינויים והתאמה לרוח הזמן. ברור הוא כי עבר זמן מהיום שתכננתם את המיזם העתידי שלכם וזמן זה דורש שינויים כאלה ואחרים לעשות בראשכם וביחד עם יועץ או ייעוץ מקצועי ומתאים תוכלו ליישם את מה שחשבתם, חלמתם רציתם אך לא עשיתם.

כסף! מאיין לוקחים כסף למיזם! אז בוא נבין תובנה ברורה כי לא לכול מיזם צריך "הרבה כסף" "הלוואות מהבנק" או ריסוק כול תיבת החיסכון שלכם. יש עסקים שאני אומר לכם גם כ יועץ שיווק לא צריכים הרבה כסף בשביל להזיז את המהלך ולהתחיל בבניית התכנית המעשית להקמת המיזם או העסק שבחרתם עבורכם.

כסף אכן הוא דלק צמיחה ובלעדיו לא ניתן לפעול ימינה או שמאלה אך אני מאמין כי רק אם תרצו מספיק ואם תחליטו כי אתם הולכים למיזם שחשבתם עליו עם יועץ עסקי או בייעוץ עסקי ולא של הדוד או הדודה או רואה החשבון החבר של הגיס או עורך הדין של המשפחה תוכלו להעלות רעיון בראש למעשים בשטח.

מי ייתן וההצלחה תאיר לכם פנים והתובנה כי אין בטחון בהיות שכיר תחלחל טוב בראשכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן