איך יוצאים משכיר לעצמאות יזמות עסקית

האם אפשר לעשות עסק בלי כסף.
יש אנשים שיש בהם יזמות וחלום לעשות עסק או ליצור מיזם וזאת על מנת לצאת ממעגל השכירים.
יש כאלה שהבינו והפנימו כי להמשיך להיות שכיר בעולם הקפיטליסטי חסר הרחמנות זה סיכון שיגבה מחיר בתקופה יותר מאוחרת של החים.
יש אנשים אשר מבינים כי עבודה בחברה או בעסק זה כבר לא משפחה ורק מניעים קפיטליסטים מניעים חברות עד כמה שזה ישמע מוזר
יש אנשים שכבר חוו על בשרם את המינוח "משפחה" בעבודה, משפחה אשר גירשה אותם בבושת פנים שלא היו חיוניים לחברה.

כ יועץ עסקי אני יכול להמליץ על דרך יציאה לעצמאות כלכלית מבלי להפעיל את מלוא החסכונות הנמצאים אצל אנשים מתחת לבלטות או בכספות הבנקים.

תכנית עסקית

כ מי שמעניק ייעוץ עסקי אני מוצא כי יש אנשים שהרבה מאד זמן ואפילו מקטנות מגלגלים רעיון עסקי כזה או אחר, תמיד היה להם חלום לעשות מעשה עסקי אבל הפחד מלהיות עצמאי או ההמלצות של האימא האבא החבר מנעו מהם לעשות את הצעד עליו חלמו, גם התחושה שיש בביטחון להיות שכירים וכי האחר דואג להם הם אלא שהניעו או יותר נכון מנעו מהם את העשייה של פתיחת מיזם משלהם או עסק פרטי השייך להם. היום מבינים אנשים אלה כי אין בטחון ב להיות שכיר ולהפקיד את הגורל לאחרים אשר יכולים לסכן את מעמדם, פרנסתם, ועתיד ילדיהם. (כפי שאנו מכירים זה הזמן להכריז אם אין אני לי מי לי)

ובכן עם אם השתכנעתם והחלטתם כן להקים מיזם או עסק משלכם אז קדימה תפתחו את המגירה באחת מתיבות המוח שלכם ותוציאו את מה שאגרתם בתוכה במחשבה כי עכשיו זה הזמן להוציא את התכנית לפעולה אך אם שינויים והתאמה לרוח הזמן. ברור הוא כי עבר זמן מהיום שתכננתם את המיזם העתידי שלכם וזמן זה דורש שינויים כאלה ואחרים לעשות בראשכם וביחד עם יועץ או ייעוץ מקצועי ומתאים תוכלו ליישם את מה שחשבתם, חלמתם רציתם אך לא עשיתם.

כסף! מאיין לוקחים כסף למיזם! אז בוא נבין תובנה ברורה כי לא לכול מיזם צריך "הרבה כסף" "הלוואות מהבנק" או ריסוק כול תיבת החיסכון שלכם. יש עסקים שאני אומר לכם גם כ יועץ שיווק לא צריכים הרבה כסף בשביל להזיז את המהלך ולהתחיל בבניית התכנית המעשית להקמת המיזם או העסק שבחרתם עבורכם.

כסף אכן הוא דלק צמיחה ובלעדיו לא ניתן לפעול ימינה או שמאלה אך אני מאמין כי רק אם תרצו מספיק ואם תחליטו כי אתם הולכים למיזם שחשבתם עליו עם יועץ עסקי או בייעוץ עסקי ולא של הדוד או הדודה או רואה החשבון החבר של הגיס או עורך הדין של המשפחה תוכלו להעלות רעיון בראש למעשים בשטח.

מי ייתן וההצלחה תאיר לכם פנים והתובנה כי אין בטחון בהיות שכיר תחלחל טוב בראשכם.

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו