איך יוצאים משכיר לעצמאות יזמות עסקית

האם אפשר לעשות עסק בלי כסף.
יש אנשים שיש בהם יזמות וחלום לעשות עסק או ליצור מיזם וזאת על מנת לצאת ממעגל השכירים.
יש כאלה שהבינו והפנימו כי להמשיך להיות שכיר בעולם הקפיטליסטי חסר הרחמנות זה סיכון שיגבה מחיר בתקופה יותר מאוחרת של החים.
יש אנשים אשר מבינים כי עבודה בחברה או בעסק זה כבר לא משפחה ורק מניעים קפיטליסטים מניעים חברות עד כמה שזה ישמע מוזר
יש אנשים שכבר חוו על בשרם את המינוח "משפחה" בעבודה, משפחה אשר גירשה אותם בבושת פנים שלא היו חיוניים לחברה.

כ יועץ עסקי אני יכול להמליץ על דרך יציאה לעצמאות כלכלית מבלי להפעיל את מלוא החסכונות הנמצאים אצל אנשים מתחת לבלטות או בכספות הבנקים.

תכנית עסקית

כ מי שמעניק ייעוץ עסקי אני מוצא כי יש אנשים שהרבה מאד זמן ואפילו מקטנות מגלגלים רעיון עסקי כזה או אחר, תמיד היה להם חלום לעשות מעשה עסקי אבל הפחד מלהיות עצמאי או ההמלצות של האימא האבא החבר מנעו מהם לעשות את הצעד עליו חלמו, גם התחושה שיש בביטחון להיות שכירים וכי האחר דואג להם הם אלא שהניעו או יותר נכון מנעו מהם את העשייה של פתיחת מיזם משלהם או עסק פרטי השייך להם. היום מבינים אנשים אלה כי אין בטחון ב להיות שכיר ולהפקיד את הגורל לאחרים אשר יכולים לסכן את מעמדם, פרנסתם, ועתיד ילדיהם. (כפי שאנו מכירים זה הזמן להכריז אם אין אני לי מי לי)

ובכן עם אם השתכנעתם והחלטתם כן להקים מיזם או עסק משלכם אז קדימה תפתחו את המגירה באחת מתיבות המוח שלכם ותוציאו את מה שאגרתם בתוכה במחשבה כי עכשיו זה הזמן להוציא את התכנית לפעולה אך אם שינויים והתאמה לרוח הזמן. ברור הוא כי עבר זמן מהיום שתכננתם את המיזם העתידי שלכם וזמן זה דורש שינויים כאלה ואחרים לעשות בראשכם וביחד עם יועץ או ייעוץ מקצועי ומתאים תוכלו ליישם את מה שחשבתם, חלמתם רציתם אך לא עשיתם.

כסף! מאיין לוקחים כסף למיזם! אז בוא נבין תובנה ברורה כי לא לכול מיזם צריך "הרבה כסף" "הלוואות מהבנק" או ריסוק כול תיבת החיסכון שלכם. יש עסקים שאני אומר לכם גם כ יועץ שיווק לא צריכים הרבה כסף בשביל להזיז את המהלך ולהתחיל בבניית התכנית המעשית להקמת המיזם או העסק שבחרתם עבורכם.

כסף אכן הוא דלק צמיחה ובלעדיו לא ניתן לפעול ימינה או שמאלה אך אני מאמין כי רק אם תרצו מספיק ואם תחליטו כי אתם הולכים למיזם שחשבתם עליו עם יועץ עסקי או בייעוץ עסקי ולא של הדוד או הדודה או רואה החשבון החבר של הגיס או עורך הדין של המשפחה תוכלו להעלות רעיון בראש למעשים בשטח.

מי ייתן וההצלחה תאיר לכם פנים והתובנה כי אין בטחון בהיות שכיר תחלחל טוב בראשכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן