איך יוצאים מאבטלה

איך יוצאים מאבטלה

אבטלה.

כן זה כבר כאן, כפי שהתבשרנו ע"י  החברה הגדולה בעולם לביטוחי אשראי  "יולר הרמס" הרי ששיעור העלייה הצפוי בפשיטות רגל השנה עשוי לעמוד על 40% זאת ועוד שאם נוסיף את דברי נשיא התאחדות המלאכה והתעשייה הטוען כי מרבית העסקים נלחמים מלחמת הישרדות חסרת פשרות והקרבה לפשיטת הרגל שלהם יותר קרובה מהקרבה להמשך הישרדותם.

כן, זה נכון, רצינו מאד שזה לא יקרה. ראש הממשלה ושר האוצר הודיעו לנו שעברנו את המשבר, שאנו שורדים, שזה בסדר…אבל זה לא בסדר.

אנו כנראה הולכים לעבור מיתון, קשה, מיתון שלשרוד אותו יהיה מאד קשה, אנו הולכים לראות יותר אנשים במסדרונות ההוצאה לפועל ויותר עורכי דין ורואי חשבון מתעשרים ממצוקת הנפילים. אנו הולכים לעבור תקופה עסקית קשה ובצידה אנשים לא מועסקים, ותאמינו לי שכולם יודעים זאת. הממשלה כרגע נוהגת באחריות מלאה שהיא מתחילה להציף את הקטסטרופה. אבל לנו בעלי העסקים והעובדים כנראה זה לא יעזור.

ולמרות זאת, ואחרי הכול, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, עם יעוץ נכון, הליכה בן הטיפות, אפשר לשרוד. יותר נכון חובה לשרוד, כי עם עסקים לא יהיו חכמים ולא יטמיעו בתוכם יועץ עסקי חכם, התשלום שהם ישלמו יהיה הרבה יותר גבוהה ממה שיעלה להם לגרום לשרידות לעסק שלהם..

בבקשה מכם בעלי עסקים בישראל, חשבו על זה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן