איך יוצאים מאבטלה

איך יוצאים מאבטלה

אבטלה.

כן זה כבר כאן, כפי שהתבשרנו ע"י  החברה הגדולה בעולם לביטוחי אשראי  "יולר הרמס" הרי ששיעור העלייה הצפוי בפשיטות רגל השנה עשוי לעמוד על 40% זאת ועוד שאם נוסיף את דברי נשיא התאחדות המלאכה והתעשייה הטוען כי מרבית העסקים נלחמים מלחמת הישרדות חסרת פשרות והקרבה לפשיטת הרגל שלהם יותר קרובה מהקרבה להמשך הישרדותם.

כן, זה נכון, רצינו מאד שזה לא יקרה. ראש הממשלה ושר האוצר הודיעו לנו שעברנו את המשבר, שאנו שורדים, שזה בסדר…אבל זה לא בסדר.

אנו כנראה הולכים לעבור מיתון, קשה, מיתון שלשרוד אותו יהיה מאד קשה, אנו הולכים לראות יותר אנשים במסדרונות ההוצאה לפועל ויותר עורכי דין ורואי חשבון מתעשרים ממצוקת הנפילים. אנו הולכים לעבור תקופה עסקית קשה ובצידה אנשים לא מועסקים, ותאמינו לי שכולם יודעים זאת. הממשלה כרגע נוהגת באחריות מלאה שהיא מתחילה להציף את הקטסטרופה. אבל לנו בעלי העסקים והעובדים כנראה זה לא יעזור.

ולמרות זאת, ואחרי הכול, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, עם יעוץ נכון, הליכה בן הטיפות, אפשר לשרוד. יותר נכון חובה לשרוד, כי עם עסקים לא יהיו חכמים ולא יטמיעו בתוכם יועץ עסקי חכם, התשלום שהם ישלמו יהיה הרבה יותר גבוהה ממה שיעלה להם לגרום לשרידות לעסק שלהם..

בבקשה מכם בעלי עסקים בישראל, חשבו על זה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן