איך יוצאים מאבטלה

איך יוצאים מאבטלה

אבטלה.

כן זה כבר כאן, כפי שהתבשרנו ע"י  החברה הגדולה בעולם לביטוחי אשראי  "יולר הרמס" הרי ששיעור העלייה הצפוי בפשיטות רגל השנה עשוי לעמוד על 40% זאת ועוד שאם נוסיף את דברי נשיא התאחדות המלאכה והתעשייה הטוען כי מרבית העסקים נלחמים מלחמת הישרדות חסרת פשרות והקרבה לפשיטת הרגל שלהם יותר קרובה מהקרבה להמשך הישרדותם.

כן, זה נכון, רצינו מאד שזה לא יקרה. ראש הממשלה ושר האוצר הודיעו לנו שעברנו את המשבר, שאנו שורדים, שזה בסדר…אבל זה לא בסדר.

אנו כנראה הולכים לעבור מיתון, קשה, מיתון שלשרוד אותו יהיה מאד קשה, אנו הולכים לראות יותר אנשים במסדרונות ההוצאה לפועל ויותר עורכי דין ורואי חשבון מתעשרים ממצוקת הנפילים. אנו הולכים לעבור תקופה עסקית קשה ובצידה אנשים לא מועסקים, ותאמינו לי שכולם יודעים זאת. הממשלה כרגע נוהגת באחריות מלאה שהיא מתחילה להציף את הקטסטרופה. אבל לנו בעלי העסקים והעובדים כנראה זה לא יעזור.

ולמרות זאת, ואחרי הכול, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, אני עדיין אומר שאפשר לשרוד, עם יעוץ נכון, הליכה בן הטיפות, אפשר לשרוד. יותר נכון חובה לשרוד, כי עם עסקים לא יהיו חכמים ולא יטמיעו בתוכם יועץ עסקי חכם, התשלום שהם ישלמו יהיה הרבה יותר גבוהה ממה שיעלה להם לגרום לשרידות לעסק שלהם..

בבקשה מכם בעלי עסקים בישראל, חשבו על זה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן