איך זה שרשתות הביגוד מובילות ברווחים

איך זה שרשתות הביגוד מובילות ברווחים

יעוץ לעסקים בבאר שבע והדרום…לטובת קוראי המאמרים שלי אשר מטרתם לשפר את הביצועים העסקיים של כול עסק ועסק באשר הוא ובאשר הקטגוריה לה הוא שיך תהיה…שואלים אותי ובצדק. מדוע רשתות הביגוד מצליחות בישראל, איך זה שהמאזנים העסקיים של אלה הנסחרים בבורסה והתשקיפים שלהם ידועים  מרויחים ואיך זה שעוד מותגים גדולים מהעולם מגיעים ופותחים סניפים בישראל…שהרי מדובר פה על חברות ענק כמו-H&M -GAP ועוד…האמת שהתשובה מאד ברורה….בגדים וביגוד הוא צורך אנושי, הוא מוצר סופר סקסי…..וסקסיות הוא הדבר הראשון שמוכר….במוח האדם החשיבות של להיות סקסי ומושך הינו בדיוק כמו הצורך לאכול ולעכל מזון….בנוסף אם נסתכל על חתך הגילאים שמרכיב את המכירות הרבות של הרשתות הישראליות ואחר כך את הרשתות שהגיעו מחו"ל מדובר על גילאים של 12 ועד 30 שזה עולם הצעירים…הצעירים מבנינו כול עולמם מוקדש בבגדים ובמותגים..אם זה עדיין ילדים שסוחבים את ההורים לרכוש מותגים, אם זה הנוער שקונה ורוכש מותגים…ואם זה הדור הצעיר אחרי הצבא שעובד ומתפרנס ואת רוב משכורותו משקיע בביגוד….למעשה לעולם הביגוד קרי הרשתות המובילות בתחום האופנה יש קהל שבוי  ובטוח שלעולם לא יגמר….נכון המכירות יכלו להיות יותר גבוהות אילו לא מעמד הביניים הפך למעמד התחתון שחוסך בבגד…אבל עדיין רשתות האופנה נהנות מקהל בטוח שבוי ורוכש….וזו הסיבה לרוחיותם של מותגי ורשתות האופנה בישראל….דורון עמית יועץ עסקי, יועץ לעסקים,

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן