איך הופכים פגישת מכירות למכירה

איך הופכים פגישת מכירות למכירה

המלצות לאנשי מכירות, טיפים לאנשי מכירות.

מה בסך הכול נדרש מאיש מכירות. למכור!

פעולה כול כך קלה אבל מאד קשה.

מה לא אמרו על איש מכירות טוב "זה יודע למכור קרח לאסקימוסים" "זה ימכור תנור לטיגון חביתה באמצע המדבר" "זה לא מפסיק לדבר עד שבלית ברירה קונים ממנו"…טוב.. זה היה איש המכירות של פעם.. איש המכירות של היום צריך להיות מזן שונה לחלוטין.. הוא צריך להיות קצת פסיכולוג, קצת שחקן…צריכה להיות לו טונציה מתנגנת. ושפת גוף שומעת….והכי חשוב איש מכירות טוב הוא שווה ערך ל"קוסם" טוב…כן כמו ששמעתם.. קוסם…אם כול התכונות האלה "איש המכירות מושלם"

 ועכשיו להסבר.

 פסיכולוג

איש מכירות טוב כדאי שיקרא קצת ספרי פסיכולוגיה, שיעמוד על המאוויים האישיים של האדם, שיטעה על קנקנו של בן האנוש, שידע קצת על הכפתורים המפעילים את מוקד ההחלטות של האדם במוח. ושיידע לצפות התנהגויות של אנשים.

 שחקן

איש מכירות טוב מוטב שיידע קצת משחק, כדאי שיידע לצאת מדמות ולהיכנס לדמות, דמות הקשורה לסוג המוצר שהוא מוכר לדוגמא: איש מכירות מוכר בית ספר לשפות כדאי שבהדגמה ישרבב מילים בשפות שונות אם האקצנט של המילים. ובכלל ככול שיוכל לשקף את דמות הלקוח כך יצליח יותר במכירה מול הלקוח (לקוחות או יותר נכון אנשים אוהבים אנשים שדומים להם ומתנהגים כמותם) איש מכירות שהוא גם שחקן קצת יוכל לעשות זאת יותר בקלות.

 טונציה  

איש מכירות מוטב שיידע לדבר "בנגינה" מ"הנשמה" שיידע בקולו ובנימת קולו לחדור לנשמתו של הלקוח, דיבור בטונציה נכונה מגיעה ללב ליבו של הלקוח ויכולה להשפיע מאד על בחירתו.

 שפת גוף

שפת הגוף היא לא פחותה מהשפה המדוברת. הקשבה שזה התכונה הנדרשת מאיש המכירות יכולה להתבטא חזק בשפת הגוף של איש המכירות, הלקוח יכול להבחין כי איש המכירות מקשיב לו לא רק באוזנו אלה גם בגופו. יש לזכור שאנו יצורים אבולוציוניים ובזמנו אנשים דיברו והעבירו מסרים בשפת הגוף. שפה זאת נשארה איתנה גם בימים אלה ועם התפתחות בן האנוש.

 קוסם

כן, אני יודע, זה מצחיק לשמוע, אבל זה נכון, כולנו מכירים את הקוסמים, כולנו יודעים בתת המודעות שלנו כי כול מה שעושה הקוסם הוא חיזיון ולא אמת, אבל החיזיון הזה משפיע עלינו וזריזות הידיים של הקוסמים מכוונים אותנו במחשבה בדיוק כמו שנעשה בדמיון מודרך עליו מדברים רבות. קוסמים עובדים בידיים וגם איש המכירות צריך לעבוד בשעת מכירה עם הידיים, הוא צריך להחזיק את המוצר אותו הוא רוצה למכור ולהוביל את הלקוח בזה שהוא מתעסק עם המוצר בידו לכוון המחשבה שבסופה תביא רכישה.

 המלצות אלה ועוד רבות אחרות אני משתדל להקנות ללקוחותיי ולאלה אשר משתתפים בהרצאות שאני מקיים בתחום המכירות, בכלל, תחום המכירות הופך להיות יותר ויותר מעניין ומושך, השיטות והתובנות אותם אנו לומדים יום יום רק משתכללות ומתקדמות והדבר דומה למשחק שחמט בין אצילים הלקוח האציל מצד אחד ואיש המכירות האציל מהצד השני.

רוצים ללמוד עוד שיטות במכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן