איך האתר שלכם יהיה בראש מנוע החיפוש של גוגל

וזאת השיחה שקיבלתי הבוקר 07.11.2013

שלום! מדברת (?) מחברת (?) (מספר טלפון באזור חיוג 04)

האם אתר האינטרנט שלך (?)

אני רוצה להודיע לך כי נפתחה "הקצאה" בחברת "גוגל"  אשר החליטה כי הסיווג שלך כ יועץ עסקי תעבור מאיין שהיא נמצאת לעמוד הראשון בהתחייבות.

מאחר ואני כבר מכיר את ה"חארטות האלה" עניתי "תודה, השאירי מספר טלפון ואחזור אלייך"

לא ענתה לי ה(?) ההקצאה שגוגל נתנה היא רק להיום, אחרי היום לא תוכל לממש אותה.

צחקתי בתוך עצמי, חזרתי על בקשתי לקבלת המספר, ועניתי בתודה ושלום.

איך כן מפרסמים בגוגל

אני כמי שנותן ייעוץ עסקי ועוד לפני מכיר טוב מאד את המלכודות האלה! מה יעשו אנשים תמימים, סוחרים תמימים, בעלי עסקים תמימים, אשר ראשם עסוק בתפעול היומי של העסק וברגע שישמעו את המילים המפוצצות "גוגל החליטה להקצות" "אתה תהיה במקום הראשון" יהיו כאלה, כן לא תאמינו, אבל יהיו כאלה אשר ימסרו את כרטיס האשראי מיד.

שדה הנוכלות לא פוסח על אף מדינה בעולם שלנו, מדי יום מקבלים למייל מסרים כי "גוגל החליטה להעניק לך מיליון דולר) רק תן את הפרטים שלך כולל חשבון הבנק שלך ואפילו כרטיס האשראי שלך ותוך שלושה ימים הכסף בחשבונך, גם הצעות מקוקה קולה העולמית לא מפסיקות להגיע ששם גם ההצעות הם מפתות רק תן את מספר כרטיס האשראי שלך או הפרטים האישיים שלך.

אנו אנשי העסקים צריכים לחסן את עצמנו ממתקפות של נוכלים כאלה ואחרים גם כאן בתוך ביתנו, האפשרות הסטטיסטית כי בעלי עסקים נכנעים למתקפת הנוכלים הזאת, אני מגיע לטיפול בעסקים ואני רואה בפירוט כרטיסי האשראי שלהם חברות או שמות של נוכלים כאלה אשר מחייבים את הלקוח חודש בחודשו כאשר בעל העסק שואל מה זה? אני בכלל לא זוכר שהסכמתי? נכון, כן התקשרו אלי ואמרו לי שאני יהיה ראשון בגוגל. וזה לא פוסק.

אני חייב להבהיר לכם שוב! גוגל זו מעצמה בדומה למדינה, גוגל לא עושה שיתופי פעולה, לא מכריזה על מבצעים, לא מקדמת אתרים, לא עושה הקצאות, לא מתקשרת עם מקדמי אתרים, לגוגל יש תכלית פרסומית אחת והיא מרכזת אותה בתוכנית הפרסום שלה הנקראת ADWORDS (אתר אינטרנטי בו יכול כול דורש לפרסם ע"פ תוכנת הפרסום והתשלום שלה) שאר הפעילות של גוגל זה איסוף נתונים מאתרי אינטרנט שונים והצבתם במנוע החיפוש בשיטה האורגנית ולפי מדיניות מובהרת מראש "כול אתר או מקור מידע ברשת שיש בו כדי תרומה ומענה לבקשת הקלקה של מחפש שירות או מוצר או מידע לדרג אותו בדף התוצאות הראשון עד המיליון"

נכון, נוכלות יש בכול מקום! אבל חייבים להיזהר ולא ליפול ברשת הנוכלים הגורמים נזקים כבדים לבעלי עסקים וחבל.

כותב המאמר דורון עמית ייעוץ עסקי 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן