איך האתר שלכם יהיה בראש מנוע החיפוש של גוגל

וזאת השיחה שקיבלתי הבוקר 07.11.2013

שלום! מדברת (?) מחברת (?) (מספר טלפון באזור חיוג 04)

האם אתר האינטרנט שלך (?)

אני רוצה להודיע לך כי נפתחה "הקצאה" בחברת "גוגל"  אשר החליטה כי הסיווג שלך כ יועץ עסקי תעבור מאיין שהיא נמצאת לעמוד הראשון בהתחייבות.

מאחר ואני כבר מכיר את ה"חארטות האלה" עניתי "תודה, השאירי מספר טלפון ואחזור אלייך"

לא ענתה לי ה(?) ההקצאה שגוגל נתנה היא רק להיום, אחרי היום לא תוכל לממש אותה.

צחקתי בתוך עצמי, חזרתי על בקשתי לקבלת המספר, ועניתי בתודה ושלום.

איך כן מפרסמים בגוגל

אני כמי שנותן ייעוץ עסקי ועוד לפני מכיר טוב מאד את המלכודות האלה! מה יעשו אנשים תמימים, סוחרים תמימים, בעלי עסקים תמימים, אשר ראשם עסוק בתפעול היומי של העסק וברגע שישמעו את המילים המפוצצות "גוגל החליטה להקצות" "אתה תהיה במקום הראשון" יהיו כאלה, כן לא תאמינו, אבל יהיו כאלה אשר ימסרו את כרטיס האשראי מיד.

שדה הנוכלות לא פוסח על אף מדינה בעולם שלנו, מדי יום מקבלים למייל מסרים כי "גוגל החליטה להעניק לך מיליון דולר) רק תן את הפרטים שלך כולל חשבון הבנק שלך ואפילו כרטיס האשראי שלך ותוך שלושה ימים הכסף בחשבונך, גם הצעות מקוקה קולה העולמית לא מפסיקות להגיע ששם גם ההצעות הם מפתות רק תן את מספר כרטיס האשראי שלך או הפרטים האישיים שלך.

אנו אנשי העסקים צריכים לחסן את עצמנו ממתקפות של נוכלים כאלה ואחרים גם כאן בתוך ביתנו, האפשרות הסטטיסטית כי בעלי עסקים נכנעים למתקפת הנוכלים הזאת, אני מגיע לטיפול בעסקים ואני רואה בפירוט כרטיסי האשראי שלהם חברות או שמות של נוכלים כאלה אשר מחייבים את הלקוח חודש בחודשו כאשר בעל העסק שואל מה זה? אני בכלל לא זוכר שהסכמתי? נכון, כן התקשרו אלי ואמרו לי שאני יהיה ראשון בגוגל. וזה לא פוסק.

אני חייב להבהיר לכם שוב! גוגל זו מעצמה בדומה למדינה, גוגל לא עושה שיתופי פעולה, לא מכריזה על מבצעים, לא מקדמת אתרים, לא עושה הקצאות, לא מתקשרת עם מקדמי אתרים, לגוגל יש תכלית פרסומית אחת והיא מרכזת אותה בתוכנית הפרסום שלה הנקראת ADWORDS (אתר אינטרנטי בו יכול כול דורש לפרסם ע"פ תוכנת הפרסום והתשלום שלה) שאר הפעילות של גוגל זה איסוף נתונים מאתרי אינטרנט שונים והצבתם במנוע החיפוש בשיטה האורגנית ולפי מדיניות מובהרת מראש "כול אתר או מקור מידע ברשת שיש בו כדי תרומה ומענה לבקשת הקלקה של מחפש שירות או מוצר או מידע לדרג אותו בדף התוצאות הראשון עד המיליון"

נכון, נוכלות יש בכול מקום! אבל חייבים להיזהר ולא ליפול ברשת הנוכלים הגורמים נזקים כבדים לבעלי עסקים וחבל.

כותב המאמר דורון עמית ייעוץ עסקי 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן