איך בוחרים יועץ עסקי ייעוץ עסקי

אני רוצה לבחון האם במצב העסקי של היום קורסים, הרצאות והדרכות אינסטנט יכולות באמת להשפיע על פעילותו של היזם, מנהל החברה, איש השיווק של החברה או בעל העסק.

 בעשור האחרון עת תכניות הראליטי התחילו להצמיח "מטאורים" וערוצי ה-U-TUBE משופעים בהרצאות, המלצות, סיסמאות, תובנות, פתגמים שנלקחו מכול דמות מוכרת כזאת או אחרת היום ולפני שנים תחום הקאוצ'ינג, התחיל לגדול ולפרוח. אנשים אשר היו צמאים למידע כיצד למקסם את עסקם או לנהל את חברתם האמינו במדיה ובאנשים אשר הופיעו כ"מומחים" בתחום הניהול העסקי, השיווקי וכ"ד. אנשים לא יכלו לעשות את ההפרדה של "מדיה" אשר מטרתה "לבדר" "ליצור סיפורים" "להיות צהובים כמה שיותר" "וכמובן ליצור סיפורים על מנת לעלות את הרייטינג" למציאות היום יומית של כול אחד ואחד בעסקו, בחברה שהוא מנהל, או בתפקיד שהוא משמש כמנהל שיווק או איש מכירות.

 את העובדות ל"ריצה" המטורפת להיות חלק מאותם תכניות ראליטי (אשר כוכביהם ציינו בעצמם כי כול התכנית היא "מבוימת" ולא יותר מזה) לא השפיע על צופים אשר רצו להיות חלק מההצלחה של להדמות לדמות המרכזית בתכנית הראליטי ומנגד אנשים אשר ביקשו עזרה או הדרכה לקידום עסקיהם פנו לכוכבי הראליטי שבינתיים הפכו את השתתפותם בתכניות הראליטי לעסק מכניס בזכות התכניות המבוימות. יותר מזה יש מאלה שכיכבו בתכניות אלה והחליטו לפתוח זיכיונות לאנשים אשר רוצים להיות יועצים, מדריכים, ולייעץ לעסקים.

 בנוסף התפתח זן חדש של יועצים בתחום הייעוץ לעסקים ומלחמת העולמות בין יועצים אלה החלה להתפתח בעולם האינטרנט וכמובן, איך לא, בערוצי ה-U-TUBE. ושאני מצביע על מלחמה זו ממש מלחמה. התקפה במיילים והבטחות לסיסמאות רק תירשם, ואחרי שאתה נרשם בכדי לקבל עצה או הדרכה לגבעי העסק או החברה שלך אתה מופצץ במיילים אשר כול פעם מעניקים לך סיסמאות, הבטחות, הזמנות לקורסים "אינסטנט" בעלות "מטורפת" רק תגיע ותשמע את 7 הדרכים לפתרון בעסק, 8 הפעולות שאתה צריך בכדי להכפיל מכירות, 11 צעדים בניהול שיבטיחו לך בקרה, ועוד מיליון סיסמאות אשר כול מטרתם להביא אותך אל הקורס או יום העיון לא לפני שאתה מוציא שיק או את כרטיס האשראי שלך ומשלם את מלוא הקורס הנכסף.

ניהול תקין 

 אז אם זה ככה איך זה שעדיין אנשים מאמינים ונרשמים לקורס ואפילו יוצאים ממנו עם חזה נפוח והמון רשמים! האמת שהתשובה מאד פשוטה!!! כול אדם נורמאלי כאשר הוא הולך לראות הצגה, סרט, מעשה קוסמות, המוצגת בצורה משכנעת תוך אימוץ כול חלקי שפת הגוף היו יוצאים מרוצים ומנופחי חזה. וזה בדיוק מה שקורה כאן, אנשים יוצאים מרוצים ומנופחי חזה כי הפיקו הנאה בראייה ובשמע של ההצגה, וכמו שההתרגשות או ההתפעלות נשכחת תוך יום יומיים כך שחוזר בעל העסק, או מנכ"ל החברה לחיי היום יום שלו הוא כבר שכח את כול מה ששמע בקורס, בהרצאה, במספרי העצות, וחוזר לטירוף היומי של הניהול הרגיל….צליללללללללל צלילללל, הלו! שלום! מדברת ריקי מהבנק….מה קורה עם כיסוי לחשבון היום???????????

 ייעוץ עסקי או ליווי עסקי לא יכול להתבצע על ידי גורמים הנותנים הרצאות, ע"י כאלה שעברו קורסי אינסטנט, ע"י זכייניות של כוכבי ראליטי לסוגיהם, ייעוץ לא יכול להינתן ע"י צפייה בערוצי ה-U-TUBE, בסיסמאות כאלה ואחרות לא מנהלים עסקים, האקדמיה או בוגרי האקדמיה לא יכולים להדריך או ללוות עסקים, (לא כולם) עסקים היום במצב שנוצר כתוצאה מהריבוי, מהתחרות, מהמחירים, מהמזרח, ממיקור החוץ, מהתנודות של הבנקים, לא יכולים להתנהל לפי הספר, לא יכולים לקבוע מדיניות אחת, תוכנית אחת, מפנה אחת וללכת לפיה…זה פשוט לא ניתן, לא רק בעסקים בקשיים או ביזמות חדשה אלה גם בעסקים ובחברות אשר כרגע מצבם יציב! אך מה יהיה מחר עם לא יפעלו היום.

 חשבו על המאמר.

נסו לראות כמה סרטים ב-U-TUBE

הסתכלו על המרצים, על המציגים, על האמירות, על התמונה בכללותה, ותבינו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן