איך בוחרים יועץ עסקי ייעוץ עסקי

אני רוצה לבחון האם במצב העסקי של היום קורסים, הרצאות והדרכות אינסטנט יכולות באמת להשפיע על פעילותו של היזם, מנהל החברה, איש השיווק של החברה או בעל העסק.

 בעשור האחרון עת תכניות הראליטי התחילו להצמיח "מטאורים" וערוצי ה-U-TUBE משופעים בהרצאות, המלצות, סיסמאות, תובנות, פתגמים שנלקחו מכול דמות מוכרת כזאת או אחרת היום ולפני שנים תחום הקאוצ'ינג, התחיל לגדול ולפרוח. אנשים אשר היו צמאים למידע כיצד למקסם את עסקם או לנהל את חברתם האמינו במדיה ובאנשים אשר הופיעו כ"מומחים" בתחום הניהול העסקי, השיווקי וכ"ד. אנשים לא יכלו לעשות את ההפרדה של "מדיה" אשר מטרתה "לבדר" "ליצור סיפורים" "להיות צהובים כמה שיותר" "וכמובן ליצור סיפורים על מנת לעלות את הרייטינג" למציאות היום יומית של כול אחד ואחד בעסקו, בחברה שהוא מנהל, או בתפקיד שהוא משמש כמנהל שיווק או איש מכירות.

 את העובדות ל"ריצה" המטורפת להיות חלק מאותם תכניות ראליטי (אשר כוכביהם ציינו בעצמם כי כול התכנית היא "מבוימת" ולא יותר מזה) לא השפיע על צופים אשר רצו להיות חלק מההצלחה של להדמות לדמות המרכזית בתכנית הראליטי ומנגד אנשים אשר ביקשו עזרה או הדרכה לקידום עסקיהם פנו לכוכבי הראליטי שבינתיים הפכו את השתתפותם בתכניות הראליטי לעסק מכניס בזכות התכניות המבוימות. יותר מזה יש מאלה שכיכבו בתכניות אלה והחליטו לפתוח זיכיונות לאנשים אשר רוצים להיות יועצים, מדריכים, ולייעץ לעסקים.

 בנוסף התפתח זן חדש של יועצים בתחום הייעוץ לעסקים ומלחמת העולמות בין יועצים אלה החלה להתפתח בעולם האינטרנט וכמובן, איך לא, בערוצי ה-U-TUBE. ושאני מצביע על מלחמה זו ממש מלחמה. התקפה במיילים והבטחות לסיסמאות רק תירשם, ואחרי שאתה נרשם בכדי לקבל עצה או הדרכה לגבעי העסק או החברה שלך אתה מופצץ במיילים אשר כול פעם מעניקים לך סיסמאות, הבטחות, הזמנות לקורסים "אינסטנט" בעלות "מטורפת" רק תגיע ותשמע את 7 הדרכים לפתרון בעסק, 8 הפעולות שאתה צריך בכדי להכפיל מכירות, 11 צעדים בניהול שיבטיחו לך בקרה, ועוד מיליון סיסמאות אשר כול מטרתם להביא אותך אל הקורס או יום העיון לא לפני שאתה מוציא שיק או את כרטיס האשראי שלך ומשלם את מלוא הקורס הנכסף.

ניהול תקין 

 אז אם זה ככה איך זה שעדיין אנשים מאמינים ונרשמים לקורס ואפילו יוצאים ממנו עם חזה נפוח והמון רשמים! האמת שהתשובה מאד פשוטה!!! כול אדם נורמאלי כאשר הוא הולך לראות הצגה, סרט, מעשה קוסמות, המוצגת בצורה משכנעת תוך אימוץ כול חלקי שפת הגוף היו יוצאים מרוצים ומנופחי חזה. וזה בדיוק מה שקורה כאן, אנשים יוצאים מרוצים ומנופחי חזה כי הפיקו הנאה בראייה ובשמע של ההצגה, וכמו שההתרגשות או ההתפעלות נשכחת תוך יום יומיים כך שחוזר בעל העסק, או מנכ"ל החברה לחיי היום יום שלו הוא כבר שכח את כול מה ששמע בקורס, בהרצאה, במספרי העצות, וחוזר לטירוף היומי של הניהול הרגיל….צליללללללללל צלילללל, הלו! שלום! מדברת ריקי מהבנק….מה קורה עם כיסוי לחשבון היום???????????

 ייעוץ עסקי או ליווי עסקי לא יכול להתבצע על ידי גורמים הנותנים הרצאות, ע"י כאלה שעברו קורסי אינסטנט, ע"י זכייניות של כוכבי ראליטי לסוגיהם, ייעוץ לא יכול להינתן ע"י צפייה בערוצי ה-U-TUBE, בסיסמאות כאלה ואחרות לא מנהלים עסקים, האקדמיה או בוגרי האקדמיה לא יכולים להדריך או ללוות עסקים, (לא כולם) עסקים היום במצב שנוצר כתוצאה מהריבוי, מהתחרות, מהמחירים, מהמזרח, ממיקור החוץ, מהתנודות של הבנקים, לא יכולים להתנהל לפי הספר, לא יכולים לקבוע מדיניות אחת, תוכנית אחת, מפנה אחת וללכת לפיה…זה פשוט לא ניתן, לא רק בעסקים בקשיים או ביזמות חדשה אלה גם בעסקים ובחברות אשר כרגע מצבם יציב! אך מה יהיה מחר עם לא יפעלו היום.

 חשבו על המאמר.

נסו לראות כמה סרטים ב-U-TUBE

הסתכלו על המרצים, על המציגים, על האמירות, על התמונה בכללותה, ותבינו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן