איך בוחרים יועץ עסקי, וזה לא פרסומת!

איך בוחרים יועץ עסקי, וזה לא פרסומת!

אך, אתם יועצים שלא הצלחתם בעסקים ולכן הפכתם ליועצים!

מה הייתה סוכן ביטוח שנשבר לו והלכתה להיות יועץ עסקי או נותן ייעוץ עסקי?

בטח הייתה רואה חשבון שכשל והחלטתה להיות יועץ עסקי או יועץ שיווק?

מה לך בכלל וליועץ עסקי, יועץ עסקי צריך להיות כלכלן אבל מה הניסיון שלך?

הייתה תת אלוף בצבא ועכשיו זאת העבודה שלך יועץ עסקי, מה לך ולעסקים?

היכן למדת להיות יועץ עסקי בקורס של תות של אלון גל שגובה 17 אלף ₪ לקורס בין חודשיים ואחרי זה נהייתה יועץ עסקי!

איך אתה יכול לנהל לי את העסק אם לך בעצמך היו ירידות ועליות בעסקים שלך?

בטח! עבדת כשכיר באחת מהחברות פיטרו אותך או יצאת לפנסיה ועכשיו אתה מחפש תעסוקה על הגב שלנו!

בטח עבדת במשרדי הממשלה כעובד מדינה בתפקיד ניהולי, ועכשיו אתה יועץ כמו כולם!

 כן, אלה השאלות שאני נשאל כאשר אני מציג את עצמי כ-יועץ עסקי, יועץ שיווק, אימון עסקי, ייעוץ עסקי, ליווי עסקי, ליווי כלכלי, יועץ פרסום, יועץ אסטרטגי, מיתוג, מכירות! זה ה"קיטון" שאני מקבל בחלק מהמקרים מעסקים או חברות הנזקקות נואשות ליועץ עסקי בעסקים שלהם, כי כנראה הם הבינו כי רק יועץ עסקי יכול להחליף את ההלוואות שלהם במכירות.

האמת שאני יכול להבין את השאלות הנשאלות, ואת חוסר האמון המשווע שיש לבעלי עסקים, חברות, מנכלים של חברות, במה שנקרא תחום הייעוץ, אני מבין אבל מצד שני לא ברור לי לחלוטין מדוע הדעה הרווחת שייעוץ עסקי זה מקצוע או תעסוקה למובטלים!

 נכון, כמו בכול תחום יש את השרלטנים, יש את אלה שעשו משהו בחיים שלהם הן כשכירים והן כעצמאים ועכשיו בא להם שהצרות יהיו של האחר לא שלהם! סוג של טרפיה, סוג של מנוחה, מעבר לזה אנשים שונאים את המילה "יועצים" ובצדק. המילה "יועץ" לא נשמעת טוב. אבל מדוע בחלונות הגבוהים, אצל הטיקונים, החברות הממשלתיות, משרדי הממשלה, העיריות ותאגידי הענק המילה "יועץ" היא מחויבת המציאות ואין עושים דבר ללא התייעצות עם ה"יועץ"…כי שם מבינים את החשיבות שיש ליועצים עסקיים, או יועצים בתחום השיווק, הארגון, הכלכלי והניהול, כאשר עסקים קטנים בינוניים וגדולים, צריכים יועצים הרבה יותר מאשר עסקים שמרופדים בתפקידים כמו מנהלי כספים, מנהלי שיווק, מנהל לוגיסטי, מנהל כוח אדם וכ"ד.

מהו יועץ אולטימטיבי לעסקים בהם לא מועסקים יועצים בתחומים שונים! בטח לא כלכלנים, והמשפטים הבאים יסבירו הכי נכון מהו היועץ האולטימטיבי שבעלי העסקים מנכלים של חברות, ובעלים של חברות חייבים. "אנו שואבים חוכמה מניסיון, הרבה יותר מהצלחה, לעיתים קרובות אנחנו מגלים מה נכון לעשות, רק אחרי שגילינו מה לא לעשות, ומי שמעולם לא עשה טעות גם לא זכה משום מה לשום תגלית היכולה לעזור לאחר שלא להגיע אליה או למנוע אותה! יועץ הוא כזה ש-נכשל כמספר הפעמים שהצליח, יועץ הוא כזה שאת הצלחתו או נפילתו עשה בכספו או בהתחייבויות האישיות שלקח על עצמו, על היזמות שבתוכו, על עורו, ועל אחריותו, ולא כמנהל שכיר או מפקד בצבא.

 מעבר לזה, יועץ עסקי חייב להיות אדם פתוח, עם כושר התמצאות, עם יכולת להכנס למצבים ולדעת להוציא ממצבים, עם עניין, ודמיון, ושיווק, והליכה בן הטיפות, שלידו כול הכלים לתמוך את העסק לו הוא מייעץ או מלווה ולא משנה גודלו. ייעוץ מקצועי לא לומדים בשום בית ספר ואף בית ספר או מכללה יכולה להוציא יועץ עסקי לשוק.

מאחר וכמעט כול עסק מחזיק ביועץ עסקי, בפרט עסקים שאין בהם תפקידים מובילים, וגם אם יש יועץ עסקי טוב בוחן את העסק ומלווה בראייה חיצונית לעסק ולא כ-YES-MEN למנכלים או בעלי העסקים. הצעתי לכם לבחון טוב מיהו היועץ העסקי הנכון ביותר לכם  

למה לבחור בנו!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן