איך בוחרים יועץ עסקי, הדרך לבחירת הייעוץ העסקי

היום לעשות עסקים לבד ולהצליח זו תובנה לא נכונה.

לעומת זאת יש אנשים שמבינים, שעל מנת ליצור הצלחה עסקית בעסקם, או הצלחה במיזם חדש שהם רוצים להריץ חייבים בייעוץ מקצועי האומר ייעוץ עסקי! אין מצב שעסקים קיימים או מיזמים חדשים יבואו להצלחה ללא ייעוץ עסקי ויותר נכון ליווי עסקי, כי ייעוץ זה לא מספיק, ליווי והליכה משותפת יד ביד עם מי שנותן ייעוץ עסקי היא הדרך הנכונה להצלחה!

בואו וננסה להבין מה הוא יועץ עסקי מעולה!

כיצד עובדים עם יועץ עסקי וכיצד משיגים ממנו את המיטב.

כ יועץ עסקי או יותר נכון מלווה עסקי אני מכיר את התחום בו אני חי, היתרון שלי שאני מגיע מהעשייה כיזם, בעל עסקים, מנהל עסקים, מתקופת הטלפון עם החוגה ועד תפעול הסמארטפון החכם, מה שאומר שתקופת הניסיון שלי בעסקים ובתהפוכות שקרו ב-40 שנה האחרונות נותנות לי את היתרון של ניהול נכון בייעוץ עסקי או מלווה עסקי לחברות ועסקים הנמצאים במשבר או כאלה הרוצים להתפתח או להקים מיזם חדש!

אין כוח בעולם שיכול להביא עסק להישגים עם לא שכר לעצמו יועץ ומלווה עסקי.

ולמה מלווה, הרי ייעוץ ניתן אצל חלק מהחברות הפועלות בשוק ע"י מנהלי החברות במשרדם ולשטח שולחים את אחד מעובדיהם, "הליווי הוא זה שחשוב", הוא זה שמחזק את הייעוץ ומה שהייעוץ הטמיע בעסק בחברה ובארגון, שהרי אנחנו כבני אנוש נוטים לעשות את מה שעל ליבנו ורגילים להסתכל אל תוך העשייה העצמית שלנו. ניהול תקין ונכון מחייב הסתכלות חיצונית ופעילות הגיונית, אובייקטיבית נטולת אמוציות ואינטרסים זרים.

 איך עושים עסקים

ההבדל בין יועץ עסקי טוב לייעוץ וליווי עסקי מצוין הוא הניסיון והתרומה של היועץ בכול תחומי העסק, בעליו, והאורגנים המפעילים אותו.

כ מי שנותן ייעוץ עסקי מאז עזיבתי את תחום היזמות והמסחר בארץ ובעולם החלטתי להעניק "חינם" לכול החפץ מיידע בכול מה שקשור בתהליכי העסקים החברות והארגונים כאן בישראל ובעולם, למעלה מ-3500 מאמרים כתבתי אל תוך עולם האינטרנט על מנת שכול עסק הצורך מידע או מבקש עזרה יוכל לקבל אותה בעזרת מאמר או כתבה, התגובות שאני מקבל יוצרות אצלי את החשק לכתוב עוד ועוד ולהעמיק את הידע והניסיון לכול דכפין על מנת ליצור מנגנון במאמרים שכתבתי שיתמכו בעלי עסקים בכול מגוון התחומים.

נכון, אין במאמרים אלה כדי להחליף את הליווי בפועל, אך יש בהם כדי להטמיע מי הוא יועץ ומלווה עסקי טוב ומי הוא יועץ ומלווה עסקי מצוין.

כך שלפני שאתם בוחרים ייעוץ עסקי כזה או אחר עשו עלות תועלת, תבינו מה אתם מקבלים ומה לא, תפנימו כי בלי מעורבות יוצרת בתוך העסק או המיזם הכניסה לסטטיסטיקה של מכול עסק חדש שנפתח אחרי שנתיים 4 נסגרים יותר קרובה לעסק שלכם או למיזם החדש.   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן