איך אנו מתייחסים לעסקים קטנים וגדולים

איך אנו מתייחסים לעסקים קטנים וגדולים

האיוולת בכלכלת העולם.

חוסר השוויון והצדק ב"כיצד דברים מתנהלים"

שוויון בנטל מהו?

אינטרסים מהם?

חלק מהאנשים שהביאו את הכלכלה לאן שהגיע נובע מבצע כסף של מנכלים וראשי דירקטוריון של חברות ציבוריות אשר היו צריכים להביא עסקים לפירמה, עסקים אשר דרשו גיוס כספים מהציבור ומהמשקיעים, שהפכו להיות כושלים אבל את שכר המיליארדים הם כבר שלשלו לכיסם. 

לא, ענינו לא צרה כי נשיאת בית המשפט העליון לשעבר רכשה דירה ב-10 מיליון שקל, זה לא עניינינו, זה גם לא עניינינו כיצד היא שילמה את הדירה. אבל זה כן משקף כי האליטה הישראלית, השולטת במערכות המשפט, הממשל, והכלכלה. זו אליטה סגורה מזן אחד יחיד ומיוחד.

 העם בישראל, זה אותו עם שהחליט לבחור ביאיר לפיד ובנפתלי בנט הוא זה שסולד מכול האליטה הממשלתית, העסקית הציבורית, התקשורת ומה שקוראים לו הון מחובר לשלטון. העם הזה מאס בבוכהלטריה ובשקר שנוצר, העם הזה, לא יכול לסבול יותר את האיפה והאיפה. העם מבין שיש שכבת אצולה וכול השאר זה מהביניים ומטה.

אנשי העסקים שלנו, אלה בעלי העסקים הקטנים והבינוניים אשר מעסיקים למעלה מ-50% מכלל המועסקים במשק הישראלי עם תל"ג גבוהה בהרבה מכול הקונצרנים הגדולים, הוא זה אשר לא יכול להרים את הראש מנטל המיסים, האגרות, ההתחייבויות, החוקים, חוקי העבודה, הריביות, הריביות על הלוואות חוץ בנקאיות, הוא זה אשר בסופו של דבר יקום ויתקומם. ממשלה אשר בעל כורחה נאלצת להתאחד עם אלה הדורשים שוויון בנטל, צריכה לקום ובאמת ליצור את השוויון. ממשלה אשר מחפשת את מושבי המשילות ועושה קואליציה עם מפלגה סקטוריאלית אשר מרחיקה את נושא השוויון בנטל כי היא מייצגת נאמנה את ציבור בוחריה (שהוא חלק מהעם) לא יכולה בימים אלה למשול. 

שוויון בנטל הוא לא רק מי ילך לצבא ומי לא שוויון בנטל הוא דין אחד לבעל עסקים שקרס והפך לפושט רגל, וטיקון שקרס והותיר מספרות וחובות לנושים שגם הוא יהפוך לפושט רגל…עם אחד דין אחד ולא מחבואים אחרי חברות וקונצרנים תאגידיים רבי עוצמה הקשורים להון ולשלטון, שוויון בנטל הוא הרחקת לוביסטים ממסדרונות הכנסת על מנת שלא ישפיעו בחזקת "הון ושלטון" על חברי הכנסת. אם היו לוביסטים לציבור העסקים הקטנים והבינוניים בכנסת אזי אפשר היה להחזיק לוביסטים גם עבור החברות הגדולות במשק. זה שוויון. ולשוויון כזה העם רוצה.  

העולם קיבל שינוי, העם חושב אחרת, העם יותר משכיל, רואה את האיוולת שלא כמו הוריו הלוא משכילים שקיבלו כול דבר כמובן מאליו. דווקא שלטונות קודמים היו הרבה יותר טובים בנושא השוויון ורק נזכיר לדוגמא את ממשלתו של מנחם בגין אשר חתרה כי טלוויזיה לא תהיה רק בבית העשירים אלה בביתם של כול תושבי מדינת ישראל.

ממשלת ישראל הנוכחית קיבלה כרגע תזכורת מהעם בדמות אותו זוג יאיר לפיד ונפתלי בנט, מוטב לה לממשלה כי יישמעו לצלילי הפעמון הצועק והמצלצל בחוצות העיר, מותב לה לממשלה לזרום עם העם ולהבין את רצונו. ממשלה משרתת עם ועם לא משרת ממשלה. ימי הביניים עברו הלכו להם, תקופת הרודנים הולכת ונגמרת. הוגו גאווס, אסד, סאדם חוסיין, מובארק ועוד.

העם צועק, בעלי העסקים צועקים, החלשים זועקים, המשכילים מתארגנים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן