איזה יועץ עסקי לבחור

אתה חייב להיות בטוח שבחרת את היועץ העסקי הנכון שיוביל אותך בביטחון קדימה.

בעלי העסקים הבינו שהם חייבים ייעוץ עסקי אבל עדיין מאמינים ששירות כזה יוכלו לקבל בדמות רואה החשבון שלהם, או מי שעבר קורס ניהול וייעוץ מזורז, ייעוץ חינמי, יועץ מטעם המדינה או מאדם שעשה הסבה לתחום בשנות ה-50 לחייו.

אז לא ממש לא!!! העובדות מוכיחות בדיוק הפוך.

קחו אצן מצליח שהיה הולך לקורס אצנים, או מקבל ייעוץ ממשרדו של המאמן. האם היה מגיע להישגים? וודאי שלא.אצן טוב כמו ספורטאי טוב חייב אימון וייעוץ צמוד ממקצוען שירוץ אתו ביחד.

גם בתחום הייעוץ. יועץ עסקי זה מקצוען שמלווה אותך בחיים העסקיים, חי את חיי החברה שלך, כזה שנותן לך בטחון לעבור משברים, לפתח עסקים, ליצור יזמות, לנהל משאיים ומתנים. להשיג אשראי, לעבור משברים ולהוריד ממך ממנכ"ל החברה נטל רב.

להשיג תמורה לכספך אתה חייב יועץ שיקדיש את זמנו עבורך, ולא יתעסק עם עוד 500 לקוחות או ישלח מתמחים שסיימו עכשיו את התואר בכלכלה ומנהל עסקים בכדי לדקלם דוחות ותחזיות מ-גיליון האקסל. שבינם לבין השוק זה בדיוק כמו שמיים וארץ.

אם לא תבחר יועץ מקצועי עם ניסיון מוכח ותחליט לחסוך וללכת ל-לקורסים, הרצאות, יועצים חינמיים יציר מוסדות הממשלה, או בוגרי האקדמיה ואפילו הרואה חשבון שלך… הרי ששילמת קצת והפסדת הרבה וזאת מהסיבה שלמחרת היום תשכח את מה שהוסבר לך ותחזור להמשיך לנהל את החברה כפי שניהלת אותה עד היום…יוצא מצב שלא הפקתה דבר מהתשלום אלא רק הפסדת. ולמי יש כסף היום להפסיד!!!

ייעוץ עסקי הוא לא מקצוע הנלמד באקדמיה, ייעוץ עסקי דומה רובו ככולו לשחקן כדורגל שהפך למאמן, לרמטכ"ל שהפך לשר בטחון, ולשחקן קולנוע שהפך לבמאי,

אני דורון עמית ארבעים שנה בעולם העסקים כבעלים של חברות. הקמתי, יזמתי, עברתי משברים. זינקתי בהצלחות, למדתי מהעשייה והשטח חשבונאות, מימון, תכנון, ניהול, שיווק, מכירות, כ"א, כיהנתי כחבר במועצות מנהלים ומתוך זה אני תומך מקצועית בעסקים קטנים כגדולים כולל יזמות וניהול פרויקטים מתפתחים.

רק מי שלקח על עצמו סיכונים וסיכויים והיה אחראי לעסקיו בהצלחות וכישלונות הוא זה שיכול להוביל ייעוץ עסקי מקצועי אצלך והוא זה שההוצאה על מקצועיותו וניסיונו תהווה הכנסה לחברה ולא הוצאה והפסד.

דברי היו אל נשים וגברים כאחד.

חייגו 077-3455375

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן