איזה יועץ עסקי לבחור

אתה חייב להיות בטוח שבחרת את היועץ העסקי הנכון שיוביל אותך בביטחון קדימה.

בעלי העסקים הבינו שהם חייבים ייעוץ עסקי אבל עדיין מאמינים ששירות כזה יוכלו לקבל בדמות רואה החשבון שלהם, או מי שעבר קורס ניהול וייעוץ מזורז, ייעוץ חינמי, יועץ מטעם המדינה או מאדם שעשה הסבה לתחום בשנות ה-50 לחייו.

אז לא ממש לא!!! העובדות מוכיחות בדיוק הפוך.

קחו אצן מצליח שהיה הולך לקורס אצנים, או מקבל ייעוץ ממשרדו של המאמן. האם היה מגיע להישגים? וודאי שלא.אצן טוב כמו ספורטאי טוב חייב אימון וייעוץ צמוד ממקצוען שירוץ אתו ביחד.

גם בתחום הייעוץ. יועץ עסקי זה מקצוען שמלווה אותך בחיים העסקיים, חי את חיי החברה שלך, כזה שנותן לך בטחון לעבור משברים, לפתח עסקים, ליצור יזמות, לנהל משאיים ומתנים. להשיג אשראי, לעבור משברים ולהוריד ממך ממנכ"ל החברה נטל רב.

להשיג תמורה לכספך אתה חייב יועץ שיקדיש את זמנו עבורך, ולא יתעסק עם עוד 500 לקוחות או ישלח מתמחים שסיימו עכשיו את התואר בכלכלה ומנהל עסקים בכדי לדקלם דוחות ותחזיות מ-גיליון האקסל. שבינם לבין השוק זה בדיוק כמו שמיים וארץ.

אם לא תבחר יועץ מקצועי עם ניסיון מוכח ותחליט לחסוך וללכת ל-לקורסים, הרצאות, יועצים חינמיים יציר מוסדות הממשלה, או בוגרי האקדמיה ואפילו הרואה חשבון שלך… הרי ששילמת קצת והפסדת הרבה וזאת מהסיבה שלמחרת היום תשכח את מה שהוסבר לך ותחזור להמשיך לנהל את החברה כפי שניהלת אותה עד היום…יוצא מצב שלא הפקתה דבר מהתשלום אלא רק הפסדת. ולמי יש כסף היום להפסיד!!!

ייעוץ עסקי הוא לא מקצוע הנלמד באקדמיה, ייעוץ עסקי דומה רובו ככולו לשחקן כדורגל שהפך למאמן, לרמטכ"ל שהפך לשר בטחון, ולשחקן קולנוע שהפך לבמאי,

אני דורון עמית ארבעים שנה בעולם העסקים כבעלים של חברות. הקמתי, יזמתי, עברתי משברים. זינקתי בהצלחות, למדתי מהעשייה והשטח חשבונאות, מימון, תכנון, ניהול, שיווק, מכירות, כ"א, כיהנתי כחבר במועצות מנהלים ומתוך זה אני תומך מקצועית בעסקים קטנים כגדולים כולל יזמות וניהול פרויקטים מתפתחים.

רק מי שלקח על עצמו סיכונים וסיכויים והיה אחראי לעסקיו בהצלחות וכישלונות הוא זה שיכול להוביל ייעוץ עסקי מקצועי אצלך והוא זה שההוצאה על מקצועיותו וניסיונו תהווה הכנסה לחברה ולא הוצאה והפסד.

דברי היו אל נשים וגברים כאחד.

חייגו 077-3455375

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן