איזה יועץ עסקי לבחור

אתה חייב להיות בטוח שבחרת את היועץ העסקי הנכון שיוביל אותך בביטחון קדימה.

בעלי העסקים הבינו שהם חייבים ייעוץ עסקי אבל עדיין מאמינים ששירות כזה יוכלו לקבל בדמות רואה החשבון שלהם, או מי שעבר קורס ניהול וייעוץ מזורז, ייעוץ חינמי, יועץ מטעם המדינה או מאדם שעשה הסבה לתחום בשנות ה-50 לחייו.

אז לא ממש לא!!! העובדות מוכיחות בדיוק הפוך.

קחו אצן מצליח שהיה הולך לקורס אצנים, או מקבל ייעוץ ממשרדו של המאמן. האם היה מגיע להישגים? וודאי שלא.אצן טוב כמו ספורטאי טוב חייב אימון וייעוץ צמוד ממקצוען שירוץ אתו ביחד.

גם בתחום הייעוץ. יועץ עסקי זה מקצוען שמלווה אותך בחיים העסקיים, חי את חיי החברה שלך, כזה שנותן לך בטחון לעבור משברים, לפתח עסקים, ליצור יזמות, לנהל משאיים ומתנים. להשיג אשראי, לעבור משברים ולהוריד ממך ממנכ"ל החברה נטל רב.

להשיג תמורה לכספך אתה חייב יועץ שיקדיש את זמנו עבורך, ולא יתעסק עם עוד 500 לקוחות או ישלח מתמחים שסיימו עכשיו את התואר בכלכלה ומנהל עסקים בכדי לדקלם דוחות ותחזיות מ-גיליון האקסל. שבינם לבין השוק זה בדיוק כמו שמיים וארץ.

אם לא תבחר יועץ מקצועי עם ניסיון מוכח ותחליט לחסוך וללכת ל-לקורסים, הרצאות, יועצים חינמיים יציר מוסדות הממשלה, או בוגרי האקדמיה ואפילו הרואה חשבון שלך… הרי ששילמת קצת והפסדת הרבה וזאת מהסיבה שלמחרת היום תשכח את מה שהוסבר לך ותחזור להמשיך לנהל את החברה כפי שניהלת אותה עד היום…יוצא מצב שלא הפקתה דבר מהתשלום אלא רק הפסדת. ולמי יש כסף היום להפסיד!!!

ייעוץ עסקי הוא לא מקצוע הנלמד באקדמיה, ייעוץ עסקי דומה רובו ככולו לשחקן כדורגל שהפך למאמן, לרמטכ"ל שהפך לשר בטחון, ולשחקן קולנוע שהפך לבמאי,

אני דורון עמית ארבעים שנה בעולם העסקים כבעלים של חברות. הקמתי, יזמתי, עברתי משברים. זינקתי בהצלחות, למדתי מהעשייה והשטח חשבונאות, מימון, תכנון, ניהול, שיווק, מכירות, כ"א, כיהנתי כחבר במועצות מנהלים ומתוך זה אני תומך מקצועית בעסקים קטנים כגדולים כולל יזמות וניהול פרויקטים מתפתחים.

רק מי שלקח על עצמו סיכונים וסיכויים והיה אחראי לעסקיו בהצלחות וכישלונות הוא זה שיכול להוביל ייעוץ עסקי מקצועי אצלך והוא זה שההוצאה על מקצועיותו וניסיונו תהווה הכנסה לחברה ולא הוצאה והפסד.

דברי היו אל נשים וגברים כאחד.

חייגו 077-3455375

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן