אז בשביל מה אתה צריך ייעוץ עסקי

אז בשביל מה אתה רוצה ייעוץ עסקי.

רבים מבעלי העסקים בישראל הבינו כי הם חייבים יועץ עסקי בעסקם, יותר מזה רבים הפנימו כי הם לא צריכים יועץ עסקי "שילחש על אוזנם" אלא יועץ שילווה אותם בכול השלבים של העסק או החברה מכול מצב אשר הוא נמצא.

אין צורך להלל ולפאר את היתרונות של יועץ מקצועי ובעל ניסיון בחיים העסקיים תרתי משמע ולא צריך להוסיף מדוע חשוב שבעסקי שנות ה-2000+++ יועץ עסקי חייב להיות חלק אינטגרלי מפעילותו של כול עסק ויעידו על כך מנהלי ופקידי הבנקים השונים המוכנים ללכת עם עסקים בתנאי שיש לידם יועץ עסקי מקצועי. וזה רק חלק מהיתרונות של יועץ.

אם כך היכן נמצאת הבעיה.

מדוע למרות שיש יועצים לעסקים, עסקים קורסים או לא מצליחים לעבור את רף ההמראה שלהם.

הסיבה נעוצה בשלושה פרמטרים מרכזיים.

האחד

תחום הייעוץ העסקי אינו מחייב תואר אקדמאי או הכניסה לתפקיד זה לא מחייבת הכשרה אקדמאית, כל דכפין ייטה ויכנס, כל משועמם מחליט להיות יועץ עסקי, כול בוגר קורס בשיווק או אצל אחד מכוכבי הראליטי מבין שהוא יועץ היכול לנווט ולהכשיר בעלי עסקים לנהל את עסקם ומכאן יוצא שהאכזבה מצד הלקוחות היא גבוהה.

 

השני

קשה מאד מבחינה אנושית לבעלי עסקים המתמחים כול אחד בתחומו לקבל המלצות או תובנות של היועץ, מבחינתו הכלים והניסיון שמביא היועץ לתהליך הייעוץ העסקי הם זרים לו והוא פוחד לאבד את החוזקות שהיו לו עד כניסת היועץ לתפקיד ויוצא שמצד אחד יש יועץ לעסק אך מהצד השני תובנותיו לא מתקבלים או מתקבלים בחלקם. בחשיבה כזאת עדיף לא לשכור יועץ עסקי.

 

השלישי

בעלי עסקים נכנסים להשוואות לא נכונות לגבי היועץ העסקי המתאים להם, מילת המפתח עבור אלה המבקשים ייעוץ הינה "תכנית עסקית" זה המשפט השגור בפיהם ועל פי זה הם מבינים כי העסק שהם רוצים להקים או העסק בו הם נמצאים יוכל לקבל פוליסת ביטוח להצלחה והגשמה של עסקם לדורות, אז שלא!!! תכנית עסקית היא אכן חשובה והיא נכתבת בלוח האקסל שיסודו זה הכפל והחילוק אבל במציאות הדברים שונים מקצה לקצה, יועץ עסקי טוב הוא לא רק זה שכותב את התכנית העסקית הוא בעיקר זה שמוביל את התכנית העסקית על כול קיצורי הדרך וחסכון שכר הלימוד הנדרשים מניהול לא עסקי מקצועי וניסיון.

 

אני תקווה כי התובנה וההבנה מה צריך לקבל מיועץ תשתרש אצל בעלי עסקים ומנהלי חברות לפני שהם קובעים "מי יוביל אותם"

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן