אז איך מנהלים עסק

אנדרלמוסיה מלאה בעולם העסקים הישראלי.

 

אנחנו כבעלי עסקים נחשפים לכותרות בתקשורת, הכלכלה בישראל יציבה, ניירות הערך עולים, יורדים, קורסים, מזנקים, מחירי הנדל"ן עולים, הבנקים יציבים עם רווחים של מיליארדים, בטלוויזיה ובעיתונות אתה נחשף לכלכלנים ולידוענים שזורקים מספרים ב שליש אחוז רבע אחוז ומדברים על ההשפעות הכלכליות החיוביות על המשק. אבל בנינו "כיצד זה משפיע על העסקים ביום יום" האם זה עושה להם יותר טוב, האם יש קשר בין הכלכלה באקדמיה דרך התקשורת לכיסו ומצבו של בעל העסק ביום יום? "שטויות במיץ עגבניות"

 

בישראל ובעולם כולו יש שתי כלכלות הראשונה זו הכלכלה הגבוהה הנאמרת ונקבעת ע"י אנשי האקדמיה, תקשורת שמפילה מניות מטה ומזניקה מניות מעלה (הווה אומר ניירות) מחירי גז ודלק שמתנדנדים מעלה מטה, ומה כל זה משפיע על העסקים המתמודדים ביום יום בשוק האמתי…נאדה, כלום, שום דבר.

 

לבעלי העסקים בישראל כל הדברת הנאמרת בחדשות, בחדשות הכלכלה, תוך שהיא מכתירה כל יום מחדש מלכים אשר מיום הופעתם בטלוויזיה העלו את מחיר השירות שלהם במאות אלפים, או הכותרות "צמיחה מטאורית" "התרסקות מהירה" אין להם שום כוונה מעבר למכור יותר עיתונים ותקשורת. שהרי למחרת זה שצנח צמח וזה שצמח צנח.

 

בעולם עסקים הכול אותו דבר, הקשיים ממשיכים יום יום, הבנקים נהיים קשים מיום ליום, השוק האפור פורח מיום ליום המיסים, האגרות, רק עולות. לדוגמא רוב בעלי החברות לא היו משלמים את אגרת החברה. בכדי להתגבר על התופעה החליטה בשנים האחרונות להוציא חוק שצריך לדווח לרשם החברות מספר פרטים על החברה כל שנה ביחד עם תשלום האגרה. מי שלא עושה כן נהפך ל"חברה מפרת חוק" למה? איזה חוק? מה יש בדיווח הזה. כל זה על מנת להוציא לחברה את הנשמה ביחד עם אגרה.

 

לא, לא טוב לבעלי העסקים בישראל (לא בהכללה) בעל עסק המתיישב על שולחנו מוצא קנסות, תשלום אגרות, חוקים קשים, מיסים, ארנונה, דו"ח על זה ודו"ח על ההוא, תביעות סתמיות, עוד מתחרה, עזיבת לקוחות, חור בתזרים המזומנים, כל מה שחשב שסיים אתמול התחיל היום הכל בחזרה…אז למי יש זמן לנהל את העסק?

 

לא, לא טוב לרוב בעלי העסקים בארץ ישראל,

בעולם עסקים עכשווי לא תכנית עסקית, ולא לימוד קורסים של שיווק באינטרנט, ולא ייעוץ עסקי רגיל, יכולים להוביל עסק לקיום ואפילו שגשוג..

 

בכדי לפתוח עסק או לנהל עסק קיים צריך ניהול מקצועי אינדיבידואלי שיידע להתמודד עם העסק כל יום מחדש…להמציא אותו כל יום מחדש.. כי תבניות מתאימות לאפיית עוגות ולא לניהול עסק בשוק דינמי וקטסטרופלי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן