אז איך מנהלים עסק

אנדרלמוסיה מלאה בעולם העסקים הישראלי.

 

אנחנו כבעלי עסקים נחשפים לכותרות בתקשורת, הכלכלה בישראל יציבה, ניירות הערך עולים, יורדים, קורסים, מזנקים, מחירי הנדל"ן עולים, הבנקים יציבים עם רווחים של מיליארדים, בטלוויזיה ובעיתונות אתה נחשף לכלכלנים ולידוענים שזורקים מספרים ב שליש אחוז רבע אחוז ומדברים על ההשפעות הכלכליות החיוביות על המשק. אבל בנינו "כיצד זה משפיע על העסקים ביום יום" האם זה עושה להם יותר טוב, האם יש קשר בין הכלכלה באקדמיה דרך התקשורת לכיסו ומצבו של בעל העסק ביום יום? "שטויות במיץ עגבניות"

 

בישראל ובעולם כולו יש שתי כלכלות הראשונה זו הכלכלה הגבוהה הנאמרת ונקבעת ע"י אנשי האקדמיה, תקשורת שמפילה מניות מטה ומזניקה מניות מעלה (הווה אומר ניירות) מחירי גז ודלק שמתנדנדים מעלה מטה, ומה כל זה משפיע על העסקים המתמודדים ביום יום בשוק האמתי…נאדה, כלום, שום דבר.

 

לבעלי העסקים בישראל כל הדברת הנאמרת בחדשות, בחדשות הכלכלה, תוך שהיא מכתירה כל יום מחדש מלכים אשר מיום הופעתם בטלוויזיה העלו את מחיר השירות שלהם במאות אלפים, או הכותרות "צמיחה מטאורית" "התרסקות מהירה" אין להם שום כוונה מעבר למכור יותר עיתונים ותקשורת. שהרי למחרת זה שצנח צמח וזה שצמח צנח.

 

בעולם עסקים הכול אותו דבר, הקשיים ממשיכים יום יום, הבנקים נהיים קשים מיום ליום, השוק האפור פורח מיום ליום המיסים, האגרות, רק עולות. לדוגמא רוב בעלי החברות לא היו משלמים את אגרת החברה. בכדי להתגבר על התופעה החליטה בשנים האחרונות להוציא חוק שצריך לדווח לרשם החברות מספר פרטים על החברה כל שנה ביחד עם תשלום האגרה. מי שלא עושה כן נהפך ל"חברה מפרת חוק" למה? איזה חוק? מה יש בדיווח הזה. כל זה על מנת להוציא לחברה את הנשמה ביחד עם אגרה.

 

לא, לא טוב לבעלי העסקים בישראל (לא בהכללה) בעל עסק המתיישב על שולחנו מוצא קנסות, תשלום אגרות, חוקים קשים, מיסים, ארנונה, דו"ח על זה ודו"ח על ההוא, תביעות סתמיות, עוד מתחרה, עזיבת לקוחות, חור בתזרים המזומנים, כל מה שחשב שסיים אתמול התחיל היום הכל בחזרה…אז למי יש זמן לנהל את העסק?

 

לא, לא טוב לרוב בעלי העסקים בארץ ישראל,

בעולם עסקים עכשווי לא תכנית עסקית, ולא לימוד קורסים של שיווק באינטרנט, ולא ייעוץ עסקי רגיל, יכולים להוביל עסק לקיום ואפילו שגשוג..

 

בכדי לפתוח עסק או לנהל עסק קיים צריך ניהול מקצועי אינדיבידואלי שיידע להתמודד עם העסק כל יום מחדש…להמציא אותו כל יום מחדש.. כי תבניות מתאימות לאפיית עוגות ולא לניהול עסק בשוק דינמי וקטסטרופלי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן