אז איך בכול זאת מוכרים

למה אין מכירות, מדוע קניות הצרכנים יורדות, מדוע אנשים לא מגיעים למרכזי התרבות או לאולמות הבידור…תשובה פשוטה! לאנשים אין כסף!

ההכנסה בציבור הישראלי הולכת ופוחתת וההוצאה הולכת וגדלה.

מאז שנכנסנו אל ה-OECD כולם נהנים לעשות את ההשוואה בנינו לבין מדינות ה-OECD.

אין צורך! אירופה לא תהיה לאזרחי מדינת ישראל במעמד הביניים. (דרך אגב) במעמד הביניים אני גם מכליל כמובן את בעלי העסקים ובעלי החברות הפרטיות במשק הישראלי גם הם נמנים על מעמד הביניים במדינה.

כ יועץ עסקי אני מבין מיום ליום כי התמעטות הקונים במרכזי הקניות במטרה לקנות הולכת ופוחתת וזה כולל גם את המרכולים הגדולים טרם חג הפסח אפריל 2014. קל וחומר התמעטות הקונים ברחובות העיר ואצל החנויות הפזורות ברחבי העיר או מרכזי המסחר מחוץ לאזורי הקניות בקניונים או במרכזים הפתוחים.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי לעסקים כאלה ואחרים אשר עושים מאמץ עילאי בכדי להציע את מרכולתם באמצעי המדיה השונים אך לקוחות איין ואלה שמגיעים הרכישות שלהם מועטות אני ממליץ ל"עצור" לא להשקיע כסף רב בפרסום ולהתכנס לפרסום הרבה יותר קטן וממוקד. זה לא שלקוחות לא רוצים לרכוש. פשוט אין להם כסף מיותר לרכישות, ולפני שיוצאים למסע קניות הכרחי אנשים נוהגים לעשות סקר שור ולהגיע לנקודת המכירה הזולה. (כמובן תלוי באיזה מוצרים או שירותים אנו עוסקים)

41% הוא הפער בין רמת המחירים לתוצר במשק הישראלי ומכאן נובע הפער האדיר בין הכנסה להוצאה לנפש, הוצאה שלא יכולה לתרום למסחר העסקי לגדול ולהגדיל מכירות קל וחומר שכול יום נפתח מרכול חדש, עסק חדש, אתר אינטרנט למכירות חדש, מה שמותיר את המשווקים עם נתח שוק מחולק להרבה גורמים.

אם נסתכל במקרו נבין כי הבריחה של הממשלה מאחריות כלפיה תושביה, מכירת נכסי "העם" לחברות פרטיות ולבעלי הון, ההפרטה הבלתי מרוסנת של נכסי הממשלה, הורדת מיסים ישירה אבל עליית המיסים העקיפים הם אלו שהביאו את הציבור להיות במצב שבו הוא נמצא ולמעשה הותירו את מקבלי השכר במגזר הציבורי, החברות הציבוריות, גבוהים עד כדי "בלתי נתפשים" ואילו את רוב העם או רוב העשירונים "עניים" בכדי להגיע למיצוב כלכלי הגיוני כתמורה לעבודתם.

ומכאן נשאלת השאלה האם השיטה הקפיטליסטית היא השיטה הנכונה בריבוי עם, בריבוי אוכלוסייה, בהגדלת תוחלת החיים, ביותר אנשים חיים ונושמים שיכולים לחיות "לחיות" בדרך נורמאלית במציאות הקפיטליסטית.

כלכלה היא לא מדע מדויק, ולכן אין בטחון כלל ועיקר כי מה שנחשב מדיניות קפיטליסטית היא אכן המדיניות והשיטה הנכונה לעולם של שנות האלפיים ו!!!

על מנת לקיים ולהתקיים אנו כול יום צריכים להמציא את עצמנו מחדש

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן