אז איך בכול זאת מוכרים

למה אין מכירות, מדוע קניות הצרכנים יורדות, מדוע אנשים לא מגיעים למרכזי התרבות או לאולמות הבידור…תשובה פשוטה! לאנשים אין כסף!

ההכנסה בציבור הישראלי הולכת ופוחתת וההוצאה הולכת וגדלה.

מאז שנכנסנו אל ה-OECD כולם נהנים לעשות את ההשוואה בנינו לבין מדינות ה-OECD.

אין צורך! אירופה לא תהיה לאזרחי מדינת ישראל במעמד הביניים. (דרך אגב) במעמד הביניים אני גם מכליל כמובן את בעלי העסקים ובעלי החברות הפרטיות במשק הישראלי גם הם נמנים על מעמד הביניים במדינה.

כ יועץ עסקי אני מבין מיום ליום כי התמעטות הקונים במרכזי הקניות במטרה לקנות הולכת ופוחתת וזה כולל גם את המרכולים הגדולים טרם חג הפסח אפריל 2014. קל וחומר התמעטות הקונים ברחובות העיר ואצל החנויות הפזורות ברחבי העיר או מרכזי המסחר מחוץ לאזורי הקניות בקניונים או במרכזים הפתוחים.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי לעסקים כאלה ואחרים אשר עושים מאמץ עילאי בכדי להציע את מרכולתם באמצעי המדיה השונים אך לקוחות איין ואלה שמגיעים הרכישות שלהם מועטות אני ממליץ ל"עצור" לא להשקיע כסף רב בפרסום ולהתכנס לפרסום הרבה יותר קטן וממוקד. זה לא שלקוחות לא רוצים לרכוש. פשוט אין להם כסף מיותר לרכישות, ולפני שיוצאים למסע קניות הכרחי אנשים נוהגים לעשות סקר שור ולהגיע לנקודת המכירה הזולה. (כמובן תלוי באיזה מוצרים או שירותים אנו עוסקים)

41% הוא הפער בין רמת המחירים לתוצר במשק הישראלי ומכאן נובע הפער האדיר בין הכנסה להוצאה לנפש, הוצאה שלא יכולה לתרום למסחר העסקי לגדול ולהגדיל מכירות קל וחומר שכול יום נפתח מרכול חדש, עסק חדש, אתר אינטרנט למכירות חדש, מה שמותיר את המשווקים עם נתח שוק מחולק להרבה גורמים.

אם נסתכל במקרו נבין כי הבריחה של הממשלה מאחריות כלפיה תושביה, מכירת נכסי "העם" לחברות פרטיות ולבעלי הון, ההפרטה הבלתי מרוסנת של נכסי הממשלה, הורדת מיסים ישירה אבל עליית המיסים העקיפים הם אלו שהביאו את הציבור להיות במצב שבו הוא נמצא ולמעשה הותירו את מקבלי השכר במגזר הציבורי, החברות הציבוריות, גבוהים עד כדי "בלתי נתפשים" ואילו את רוב העם או רוב העשירונים "עניים" בכדי להגיע למיצוב כלכלי הגיוני כתמורה לעבודתם.

ומכאן נשאלת השאלה האם השיטה הקפיטליסטית היא השיטה הנכונה בריבוי עם, בריבוי אוכלוסייה, בהגדלת תוחלת החיים, ביותר אנשים חיים ונושמים שיכולים לחיות "לחיות" בדרך נורמאלית במציאות הקפיטליסטית.

כלכלה היא לא מדע מדויק, ולכן אין בטחון כלל ועיקר כי מה שנחשב מדיניות קפיטליסטית היא אכן המדיניות והשיטה הנכונה לעולם של שנות האלפיים ו!!!

על מנת לקיים ולהתקיים אנו כול יום צריכים להמציא את עצמנו מחדש

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן